Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

pipka
20. nov 2006

nestraste baby, aj nam robili spermiogram v Gyn-five a bol dobry.To mame ist pre istotu aj my inde? Robili nam hlbkovy, kedze tam chodime kvoli nedareniu sa otehotniet uz vyse roka.
mimina, co ste mali zle v tom druhom centre?

sanija1
20. nov 2006

Ahoj Pipka ja nechcem vobec strasit ak vam robili ten hlbkovy tak by to malo byt fajn no viem ze to specialne co sa skuma na spermijkach nemaju vsetky centra tak to mi aj potvrdzuje ten Mimin problemik.Dnes ti spermiogram urobia v kazdom centre.Drzim prsty. 😉

pipka
20. nov 2006

no ved uz som sa zlakla, ze nielen ja mam problem, ale este aj dobre spermie by mohli byt zle 😀 😀 😀 , snad nie 😉 Mame vraj vsetky vysledky o.k, aj tvar, pohyblivist, zivotaschopnost...

sanija1
20. nov 2006

No ak aj pohyblivost aj tvar tak je to fajn super tak sa drzte.U nas je to u manzela ale bojujeme. ☹

pipka
20. nov 2006

drzim palceky sanija 😉 nevzdavajte to, ved vies, ze aj jedna sikovna potvorka staci 😀

sanija1
20. nov 2006

No jasne ja dufam.Aj vam drzim silno palceky.

mimina74
20. nov 2006

pipka- odporučam ti skusiť isť niekde inde. Nie som jedina to mi ver. Aj moji známi stale maju v gin-five spermiogram v poriadku. Boli v Brne, kde robia trošku ine vyšetrenia, oni skúmaju ako sa správaju v podobnom prostredi ako je vajíčko a či vyržia. Neviem presne ako sa tento druh spermiogramu vola. Robia to v Martine. Aj sa zaň dopláca. Nechcem ťa strašiť, ani odradzať. Dúfam že to nieje tvoj prípad. Nám sa dalo stých našich ešte povyberať dajakych šampionov.
Bohužial to nedopadlo úspešne, ale mi sa nevzdávame. Držím vám palce.

pipka
24. nov 2006

mimi, ja predsa len pockam, zatial nemame dovod odtial odchadzat, mne este neurobili ani vsetky vysetrenia, tak pockame co bude a ak by sa nadalej po dlhsej dobe nedarilo, tak to budem riesit prechodom inde.
Ale vam drzim palceky, nech vam to coskoro vyjde, snad aj nam sa podari 😉

mimina74
25. nov 2006

pipka
Držím vám palce 😅

akatka
26. nov 2006

ahojte, mne moj gynekolog vravel, aby som vzorku spermii priniesla do hodiny ku nemu. moze spermiogram urobit aj on?

lia
26. nov 2006

mimina podla mna to nie je centrom,ale kazdy tyzden moze mat muz ine hodnoty na spermiograme.
akatka,o tom som este nepocula,chodis do nejakeho centra??

pipka
26. nov 2006

akatka, ja som o tom pocula, ale malo by to byt najneskor do 30 min. tak to aby ste si svihli 😀 Byvate blizko lekara?

akatka
26. nov 2006

pipka, tak to si ma nepotesila, lebo cesta k lekarovi mi trva len 20 min. Tak to fakt neviem ako by som stihala 😖

akatka
26. nov 2006

lia, nechodim zatial do ziadneho centra. Dohodla som sa s lekarom, ze este sa posnazime a ak to nevyjde, tak so vzorkou pridem niekedy po novom roku..

nane
26. nov 2006

akatka
ale urcite niekde blizko lekara je bar alebo restika...zajde na wc, zavrie sa na toalete a o 2min je ak s "odberom" u lekara....bude mat trosku vzrusa...a ked sa vam vsetko podari ako chcete, mate prijemnu strelenu historku... 😀

pipka
26. nov 2006

nane 😀 😀 😀 ze nas toto nenapadlo, my normalne v CAR na spermiogram, ziadna romantika ☹

nane
26. nov 2006

pipka
my nie....zijeme na cypre...a kedze sme sa objednali po telefone a ulicu kde je laboratorium sme hladali na mape...inak som to nevidela len najst nejaky pub a urobit "odber"...takze nakonies sme nasli internet cafe...ja som si pisala na net/e a moj muzicek na mna myslel vedla na wc...vysiel s nadutym vreckom/bola tam ta vzacna nadobka/ a o 2min sme boli v labaku... 😀 😀

pipka
26. nov 2006

😀 pekne! My mame sice CAR hned vedla domu, ale nam to neodporucili, kvoli sterilite ci comu, vraj je to najistejsie priamo na mieste.

akatka
26. nov 2006

nane - 😀 😀 😀

poviem manzelovi, co on na to. Asi bude krutit hlavou, ci mi nesibe 😅

nane
26. nov 2006

pipka
tu sa to inak robi, tu nie je nato miestnost...
a vdaka bozicku...spermograf je ok...takze ani wc v netcafe nam nebrani...

pipka
26. nov 2006

aj u nas bol chvalabohu o.k, tak teraz ujo doktor skuma mna, lebo sa nam uz vyse roka nedari ☹

akatka
26. nov 2006

mna uz pan doktor poskumal, tak pre zmenu som ja OK a koho budu dalej skumat je moja polovicka. teraz sa este smejem, len aby ma smiech nepresiel... 😖

pipka
26. nov 2006

akatka, nam povedali, ze v prvom rade sa ma vysetrit muz, je to jednoduchsie, rychlejsie a az ked je o.k, zameraju sa na zenu, kde su tie vysetrenia narocnejsie a zdlhavejsie.

nane
26. nov 2006

pipka
sme na tom rovnako...aj nam sa uz rok nedari...preto som sla na stimulaciu...manzel iui odmietol, ze on si potomka urobi sam...dr sa smial...v dobrom, povedal, ze nam drzi palce 😀

pipka
26. nov 2006

tak drzim palceky nane, snad nam to vyjde 😉

nane
26. nov 2006

snad?pss...URCITE NAM TO VYJDE...ved sa snazilkujeme... 😀

pipka
26. nov 2006

mas pravdu! som ja ale PIPI 😀 😀 😀

nane
26. nov 2006

😎

sanija1
28. nov 2006

Nane Pipka to by chcel asi kazdy otehotniet prirodzenou cestou a to cim skor tak si drzme prsty aj ked mi sme sa s manzelom rozhodli skusit to IUI a uvidime snazilkujeme uz dost dlho a nic.

pipka
28. nov 2006

sanija, ako dlho? Dlhsie ako my? vyse roka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre