Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

uuups...21
24. feb 2009

ahojte babulky🙂))
potrebovala by som radu od niekoho koho partner absolvoval spermiogram..
chcela by som vediet co vsetko sa partnera pytaju na tomto vysetreni, ci tam mam ist aj ja...a ako to cele prebieha ..🙂)) ma z toho chudacik stres🙂 budu sa pytat aj ako dlho sa snazite?
prosim opiste skusenost ak sa vam chce dakujeem

luly3
24. feb 2009

uuuups, zaleži natom kde ho bude absolvovat

ak v nejakom care tak sa objednate, on pojde do takej miestnosti
možeš a nemusíš ist s ním.............., dostane taku misku a odovzda
ju tot všio je to uplne v pohode nemusí mat vobec stres 😉

uuups...21
24. feb 2009

dakujem luly3, v GIN-FIV-e, tak mu to precitam urcite bude kludnejsi...on je inak fajn, spravi vsetko co treba len je taky hamboško...ale tusim sa budem hanbit aj ja...blba otazka ale ty si isla s nim?🙂 boze to bude zasa sranda

luly3
24. feb 2009

uuups aj mi sme boli v GF a aj stale tam chodíme...., mam za sebou
2 IVF

a nie nebola som s ním, lebo by som sa asi cely čas smiala a nebolo by s toho nič.
neboj v GF je to uplne v pohodičke ide uplne do zadných dverí a za chvíločku je vonku,
len moj manžel odtial vyšiel ako červená repa po prvy krat 😀 a potom ked
to absolvoval tak pohoda

uuups...21
24. feb 2009

urcite sa to podari, kazdemu.. verim tomu 😉 😉
no ani ja tam radsej nepojdem len by sme sa rehotali a nic nevyprodukuje 😉 pojdem s nim len ako podpora..
tak som rada ze je to tam fajn...dakujem za vsetko info a drzim palce nech si tehulka cim skor..neviem co je ivf..

kolienko
25. feb 2009

ahojte. nás to ešte len čaká, ale vyšetrenie nam robí môj gynek.mám priniesť spermije a on mi to vyšetrí. takze tak trosku sa budem ja hanbiť. povedal mi, že musia byť min. 5 dní staré. ako staré spermije su najlepsie. čím starsie, alebo len 5 dňové

katy2
25. feb 2009

kolienko, vseobecne sa pri spg vyzaduje 5-dnova abstinencia.... 5 dni je v pohode 😉

kolienko
25. feb 2009

katy2 to je ok, ale som chcela vedieť, že aké spermijky sú lepšie na vyšetrenie.či 5 dňové, alebo staršie?

katy2
25. feb 2009

myslim ze 5-dnove.... ked su starsie uz asi nemaju taku kvalitu 😉 preto davaju 5-dnovu abstinenciu.....

martina05
25. feb 2009

Ahojte baby - čau kolienko.... Nám lekár povedal, že pokiaľ sa tento mesiac nezadarí , pôjde aj manžel na spermiogram... PO akom čase snaženia tam poslali Vašich partnerov??? My sa snažíme od septembra 2008...Niektorí nám tvrdia, že je to na spermiogram málo amáme ešte počkať.....Ja si myslím, že lepšie je vyšetriť a vylúčiť prípadné "závady" u muža ako sa trápiť a nevedieť prečo ....

katy2
25. feb 2009

martinka, za spg nic nedas, je to najmenej problematicke vysetrenia a aspon budete vediet na com ste (z manzelovej strany) Urcite by som nevahala..... Cim skor - tym lespie...

kolienko
25. feb 2009

ahoj mati, ja tiez myslím, že je lepšie, ked budete vediet, že manželové sprmijky su v poriadku. my sa snažíme od júla 2008, ale lekárovi som povedala, že rok, lebo viem, ze by ma poslal domov a nič by neriešil. ja tiez nechcem zbytočne čakať. treba to riešiť.

miculienka
26. feb 2009

ahojte, nemá niekto skúsenosť so streptokokmi a zvýšeným leu v ejakuláte ? môj mužík to totiž má, berie už asi piate balenie antib. tretieho druhu čo mu stále predpisujú ale nepomáha to, nemáte nejaké praktické rady ? zbaví sa toho vôbec, sme už dosť zúfalí, snažíme sa tri roky a nič, teraz chodíme na vyšetrenia

poleva
27. feb 2009

a ake bral antibiotika ? mojmu pomohlo 1 balenie ciprofloxacinu

miculienka
27. feb 2009

tak to ešte nemal, mal už ciprinol, doxybene a unasyn, teraz berie to doxybene, to mu predpisuje ten urolog a bral ten tvoj ešte aj niečo pomimo, nejake vitaminky ? inak ďakujem za odozvu, človek vie, že nie je sam s takou vecou

poleva
27. feb 2009

ahoj profertil a hned som otehotnela aj ked zas potratila
ale bude brat zas od marca
ak ta este nieco zaujima kludne sa spytaj 😵

stanusa
27. feb 2009

prepáčte, ale nedá mi sa nevmiešať - teda ak dovolíte 😅 poleva po akej dobe si otehotnela

poleva
27. feb 2009

po profertile hned ale nechcem to tu rozoberat lebo je to druhy missed
ja si stojim za profertilom ale spermiogram mame aj tak v norme

stanusa
27. feb 2009

aj ja si stojím za ním, pretože po 5 mesiacoch došlo k výraznému zlepšeniu pohyblivosti...tak len preto som sa pýtala

poleva
27. feb 2009

daco na nom isto je dobre 😵

miculienka
28. feb 2009

ahoj poleva, ďakujem za odpoveď 🙂 , pojdem mu to pozhaňať, čo ak motyka vystreli 😵 , držím palce nech to aj vám vyjde. inak ak smiem, ty máš všetky vyšetrenia ok ? mňa ešte čaka laparo, genetika a endokrinologia, folikulometriu mam ok. Nie sú tie streptokoky prenosne aj na nas, na baby ? ja som sa pytala dr., ale že to by som mala vytoky a tak, tak neviem, zatial pa

poleva
28. feb 2009

no my mame genetiku, imuno, hematku a muz ide na spermiogram
akurat sme vo faze cakania na vysledky

miculienka
28. feb 2009

tak nech to dobre dopadne 😉

ka131
30. mar 2009

ahojte môj muž má 20mil - thomo, pohyblivosť cca 50% ojedinele propulzívny pohyb. , morfolog. nález spermií: 60% bez patolog. malformácie
napíšte prosím ako sme na tom?
berieme 2 mesiac profertil

simib
30. mar 2009

Ka131.Neviem čo je thomo ale ak má celkový počet spermií 20mil.nieje to ano bohviečo ani zlé.60% je ešte v norme.Ale ostatné nechápem.My sme to mali napísané inak tie hodnoty.Kde bol na SPG?

lucifuk321
7. apr 2009

Ahojte.

Nechcem rusit vasu debatu, ale ak by mal niekto zaujem...

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Dohodneme sa a drzime palceky 🙂

shaarka
14. máj 2009

halo, je tu niekto?

dahra
14. máj 2009

Lucifuk,
ze debatu 😀. Ved tu uz mesiac nik nebol...Hm, tribulusa veru uzivame, ale bylinky som este nevidela.

Shaarka,
darmo kricis, nik tu nie je 😝 😉

maryah
14. máj 2009

ahojte baby, viete mi prosim vas povedat co je to oligoasthenospermia?

shaarka
15. máj 2009

maryah, poznas google?
http://www.google.sk/search?hl=sk&q=oligoasthen...
😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre