Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

cecil36
24. máj 2011

@zabka60 ak chces ist na spermiogram s mm tak urco nie k urologovi ale do CAR, je to tam presnejsie ako u urologa.

mabumi
24. máj 2011

@zabka60 ste tu dve zabky 😀
kam chodis ku gynekologovi v ZA? mna môj (teda mm) poslal na spermio rovno do car, tam su zamerani presne na to, co treba 😉

zabka60
24. máj 2011

@cecil36 a ako to tam prebieha a kolko to stoji???

zabka60
24. máj 2011

@mabumi mam gyndaca v kysuckom novom meste,alee neskor ked sa mi bude dat isto ho pojdem zmenit za lepsieho...

mabumi
24. máj 2011

@zabka60 neodkladaj to, lebo zbytocne ta obera o cas ak nic neriesi 😉 . ja som tiez menila dr a teraz som spokojna

zabka60
24. máj 2011

@mabumi este nemozem,nemam ho pol roka,bo som ho menila,mala som taku kravu no a isla som k nemu po znamosti a vidis,ako to dopadlo,darmo ☹ a este nemam vybrateho ineho odbornika ku komu by som isla

cecil36
24. máj 2011

@zabka60 neviem presne, ale za spg sa vsade plati cca do 10 eur, teda ak nechces nejaky speci, co je podla mna zbytocne. Objednas sa, prides, mm odovzda vzorku a do hodky mas vysledky 😉 . teda okrem heliosu, tam to trva dva tyzdne 😕 i ked neviem preco.

zabka60
24. máj 2011

@cecil36 ja som zo ziliny takze najblizsie by sme mali do heliosu,asi,neviem kde su este nejake car...a tam potrebujem nejake odporucanie ci co tam vlastne potrebujeme

mabumi
24. máj 2011

@zabka60
@cecil36 myslim ze na morfologiu sa caka dlhsie, iba ostatne vysledky mas do hodiny 😉

mabumi
24. máj 2011

@zabka60 nie, v martine je aj iscare a to je 1000-krat lepsia volba ako helios. je to najlepsie car na slovensku 😉 😉 😉

zabka60
24. máj 2011

@mabumi aha a co tam vlastne potrebujem???

cecil36
24. máj 2011

@mabumi ja som mala v troch centrach vysledky vratane morfologie do hodky, iba helios ma toto specifikum, lebo posielaju vysledky do Ruzomberka a tym padom sa to vsetko dost skresluje.
@zabka60 skus sa spytat este v ISCARE Martin, vraj su tiez fajn, ale tam som nebola a neviem ako dlho im trva spg. Ale za opytanie nic nedas 😉

zabka60
24. máj 2011

@cecil36 no akurat o nich citam a maju riadne draho teda,co si musime vytrpiet a este k tomu nas to stoji polovicu majetku 😖

cecil36
24. máj 2011

@zabka60 aj to bol jeden z dovodov, preco som nesla do ivf na SK ale v CZ- tretinove ceny a neporovnatelne sluzby za to 🙂 Proste ina liga.

zabka60
24. máj 2011

@cecil36 ty si bola v cechach na ivf?????a tam to kolko stalo???a vidim,ze sa zadariloooo 😀

cecil36
24. máj 2011

@zabka60 cakum prask nas to vyslo vsetko aj s liekmi aj s PICSI 1000 Euracov 😉

zabka60
24. máj 2011

@cecil36 no to ste sa pekne vosli,je to smutne,ze sa clovek takto musi tahat kade tade a este kolko ho to stoji je to smutne a preco ti to nepreplacala poistvona???

cecil36
24. máj 2011

@zabka60 lebo ja som bola na softe- teda minimalna stimulacia. Odmietam, ak som zdrava tlacit do seba hormony, ak to nie je nevyhnutne. A na SK som nenasla centrum, ktore realne soft robi. A co je uplne chore, u nas to nepreplaca poistovna, napriek tomu, ze je to rovnako ucinne, ale lacnejsie a setrnejsie. 😠

zabka60
24. máj 2011

@cecil36 no vsak nasa politika to je nieco strasneee...akurat som tam do iscaru pisala aaky mame problem tak som zvedava ako nam pomozu bo si nemozeme momentalne dovolit take vysoke vydavky ☹ aj keby sme chceli nieje s coho

zabka1124
24. máj 2011

@zabka60 to bolo pre mna, baby sa sekli🙂
Babenky dakujem

zabka60
24. máj 2011

@zabka1124 jasne zabka 😉 pochopila som,ale hlavne,ze som aj odpovedala ha ako keby sa to mna tykalo 😉

zabka1124
24. máj 2011

@oknosmas@cecil, dakujem babenky, my ked sme voli v ISCARE, tak nam Dr. povedala, ze sa nemame zlaknut marfologie, ze 99%chlapov ju ma zlu.Morfologia bola do tyzdna, ostatne do hodiny!!!Nase ostatne vysledky su:
Objem:4ml
Kompletnost:Ano
Ph:8.2
Zhlukovanie: 10%
Koncentracia: 41.4mil/ml
Celkovy pohyb: 66%
Rychlo prog: 32%
Pomaly prog:32%
Neprogresivne:19%
Imobilne:34%
Stupen prog:3Index mobil:151
Dg.Normospermia

zabka1124
24. máj 2011

@zabka60 nevadi, treba vediet vsetky info, clovek nikdy nevie, kedy sa zidu 😉

zabka60
24. máj 2011

@zabka1124 vsak prave a chystame sa objednat do iscaru mt tak som zvedava,iked mam dilemu,ci este do konca roka pockat a skusat,abo tam ist,ale asi pojdeme bo potrebujem bnajprv upravit mrchu sibnutu,kedze si jazdi ako chce a potom sup na babatko 😀

zabka1124
24. máj 2011

@zabka60,no to sme na tom asi podobne, mne MS chodi ako sa jej zachce a vzdy v tom najnevhodnejsom obdobi-dovolenky a tak.My sme boli v aprili a pojdeme po 3mesiacoch v auguste.Ja som chcela ist na vysetrenie v aprili, ked som tam uz bola, ale ako na potvoru MRCHA prisla, ako hovorim vzdy v tu najnevhodnejsiu chvilu, tak dufam, ze v auguste ked budem mat tam ist nepride!!!!Mne vestica vraj vyvestila, ze do konca roka otehotniem, ale neviem ci ma zmysel este takto verit, alebo radsej sa oddat do ruk doktorov 😒

zabka1124
24. máj 2011

@zabka60 a kolko sa vy uz snazite???

zabka60
24. máj 2011

@zabka1124 ja tak isto mavam od 35 len vyssie a ovu je bohvie kde a kedy ak aj vobec je to nevedia zistit tak koli tomu tam pojdeme radsej nech to mame za sebou..a ako to prebiehalo ked ste tam prisli?? 😠

zabka60
24. máj 2011

@zabka1124 mno cca tak okolo roka a nieco a predtym s partnerom sme skusali 2 roky a stale nic tak ja neviem...

zabka1124
24. máj 2011

@zabka60, no bolo to super, ja som si myslela, ze ked tam prideme, ze to bude ako v nemocnici, ale maju to tam krasne spravene a este som bola v tom , ze tam budeme len my a ked sme tam vosli , tak tam boli asi 4pary, tak som zostala v pohode, videla som, ze nielen my ale aj ini su tam kvoli pomoci.Na recepcii velmi mila recepcna/sestricka, dala nam vyplnit papiere a zaviedla nas do takej izbicky, dala instrukcie, povedala , ze sa mame zamknut a ked bude vsetko kde ma byt -v kelimku, ze to mame postavit na taky pultik a zazvonit, ze oni si to uz zoberu. Za hodinku sme mali vysledky, pokecali sme s doktorkou a za tyzden aj morfologiu.
Mojmu drahemu sa to tam notrmalne zapacilo, ze je to take ineeee ozivenie🙂 😀 , asi tam budeme chodit pravidelne do konca zivota 😀 😀 😀 😀 😀 !!!
Ja som zacala nerat BT -2 cyklus a raz som mala OVU -14DC a teraz az 21DC 😠 a skusam tiez OVU testy na potvrdenie🙂

zabka1124
24. máj 2011

@zabka60 a stretli sme tam par, mohli mat okolo 40rokov-tipujem a cakali babo, boli na kontrole, pani vyzerala ok, ale jej manzel 😀 , strasne sa zlato usmieval ako male dieta, tak to bolo superrr🙂a krasne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre