• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

11. januára 2017 
@babatkoo juj to mi je ľúto s tými dvojčatkami.ale všetko raz sa podarí tvoj syncek je toho príkladom
21. sep 2016 o 14:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2017 (14. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@barborka93 tak tak, nikdy netreba stracat nadej a hlavne mysliet pozitivne!!! :slight_smile: ja som si povedala ze budem mama a hotovo. S tym som chodila spat kazdy vecer a kazde rano so sa s tou myslienkou zobudzala :slight_smile:
21. sep 2016 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute, prosim vas ako prebieha spermiogram? Manzel len pride, daju mu nadobku, ide ju do nejakej miestnosti naplnit a odovzda ju? Iste sa to tu niekde pise ale som v casovej tiesni. Vdaka.
24. sep 2016 o 15:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilma30 ahoj moj muz uz bol 2x... prebieha to presne tak ako si to napisala :relaxed:
24. sep 2016 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žienky tiež nás čaká toto vyšetrenie chcem sa spýtať boli ste niektorá z vás s vašim partnerom v ZA ?
20. dec 2016 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matrina234
My sme boli v ZA v gyn five a boli sme max. Spokojni
20. dec 2016 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ďakujem krásne lebo mám z toho trošku stres .. že ako čo
20. dec 2016 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manzel bol doma to dal do nadobky a do 2hodin to musel zaniest nic strasne:relaxed:
20. dec 2016 o 15:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matrina234 gyn fiv zilina odporucam prijemny personal perfektny dr. galo
20. dec 2016 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexiss27 a kolko to tam stálo ?
21. dec 2016 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matrina234 spermiogram tam stoji 15€. V ke cca 50€. Nicoho sa neboj chlapi vedia ako na to :wink: pekne ciste nove prostredie na vysokej urovni. Pred spermiogramom musi by 3-5dnova sex. Abstinencia
21. dec 2016 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matrina234 my sme boli este v Blave ale tu v ziline som bola na kontrolne sono, ked sme my sli na ivf zilina este nefungovala medzi tym to uz otvorili,ale na spermiogram sme boli v iscare v Martine a tam nas to nestalo nic lebo tusim v utorky roba zadarmo.
21. dec 2016 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Ba a MT iscar robia zadormo utorky ale len 1 SG za druhy sa plati potom uz v Ba stoji 30 eur . Baby a ako to vyzera v ZA ?? Teraz s doktorom Galom dlho sa caka na terminy?? Ja som chcela ist tiez k nemu ale este Za nefungovalo tak som sla do BA .Ak mi to v BA nevinde tak by som chela skusit dr.Gala :slight_smile: Ako ste spokojne te co ste tam boli??Dakujem z info
21. dec 2016 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme objednaný na 9,1 riesila som vsetko cez email a slečna alebo pani bola veľmi ochotná :slight_smile:
22. dec 2016 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexa933 dr Galo je clovek zo srdcom a hlavne lekar ktory je skutocny lekar ktory robi svoju prac ako poslanie , poradi pohlada riesenia aj vdaka nemu teraz cakame babatko. Robi podnelok streda stvrtok a piatok , v utorky je v KNM v ambulancii Doc. Visnovskeho
22. dec 2016 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexiss27 Super lutujem ze som radsej nepockala a nesla k nemu ale vtedy prave odchadzal z MT .A ja uz mam ziadost schvalenu v ba v iscare tak ju tam vyuzijem a potom ak sa nezadari bezim do Za :wink: ja uz som mala v ba stimulku 3 dni po 3 dnoch som stopla a v january idem do dalsej dala som si pauzu v decembri ze mi to vychadzalo na sviatky :wink: Tak ak to nevinde pojdem k nemu ze v Ba uz berem tak ze risknem to a uvidim ze mi posrali stimulku mala som slabu .Diky za info a super ze vam to vyslo tesim sa s tebou :baby::baby:
22. dec 2016 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexa933 dakujem verim ze aj tebe to vyjde a budu same dobre spravy :heart:
22. dec 2016 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak dnes zilina gyn fiv . Mozem len odporucat prijemne prostredie aj personal ;)
9. jan o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matrina234 ahoj. :wink: a na com ste sa dohodli? My mame prve sedenie za sebou cakame na poistovnu
9. jan o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segab090 ajoj kolko si cakala cca na termin konzultacny ? To len na info sa pytam ak mi nevinde ba mam plan ist do za.Dakujem
9. jan o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme na spermiograme aj na inf konzultacii .. na ternim som dlho necakal a objednavala som nas cca 28.12 a objednali nas na 9.1 takze s terminom nie je problem
9. jan o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matrina234 Super dakujem ti myslela som ze to trva dlhsie :wink:
9. jan o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexa933 aj my sme cakali na termin cca dva tyzdne
11. jan o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ze ked bol dr galo este v Mt som chcela dat termin a bola dlha cakacka na konzultacku potom som sa dozvedela ze otvaraju v za a ze ide tam tak som Mt zrusila a sla do ba .Ak mi to v ba nevinde idem k nemu ze na neho pocut len velke chvali a ze pomoze a hlada riesenia aj co ine centra vzdaju:wink:
11. jan o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok