Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

barborka93
21. sep 2016

@babatkoo juj to mi je ľúto s tými dvojčatkami.ale všetko raz sa podarí tvoj syncek je toho príkladom

babatkoo
21. sep 2016

@barborka93 tak tak, nikdy netreba stracat nadej a hlavne mysliet pozitivne!!! 🙂 ja som si povedala ze budem mama a hotovo. S tym som chodila spat kazdy vecer a kazde rano so sa s tou myslienkou zobudzala 🙂

vilma30
24. sep 2016

Caute, prosim vas ako prebieha spermiogram? Manzel len pride, daju mu nadobku, ide ju do nejakej miestnosti naplnit a odovzda ju? Iste sa to tu niekde pise ale som v casovej tiesni. Vdaka.

henika14
24. sep 2016

@vilma30 ahoj moj muz uz bol 2x... prebieha to presne tak ako si to napisala ☺

matrina234
20. dec 2016

ahojte žienky tiež nás čaká toto vyšetrenie chcem sa spýtať boli ste niektorá z vás s vašim partnerom v ZA ?

segab090
20. dec 2016

@matrina234
My sme boli v ZA v gyn five a boli sme max. Spokojni

matrina234
20. dec 2016

ďakujem krásne lebo mám z toho trošku stres .. že ako čo

luiana
20. dec 2016

Moj manzel bol doma to dal do nadobky a do 2hodin to musel zaniest nic strasne☺

alexiss27
20. dec 2016

@matrina234 gyn fiv zilina odporucam prijemny personal perfektny dr. galo

matrina234
21. dec 2016

@alexiss27 a kolko to tam stálo ?

segab090
21. dec 2016

@matrina234 spermiogram tam stoji 15€. V ke cca 50€. Nicoho sa neboj chlapi vedia ako na to 😉 pekne ciste nove prostredie na vysokej urovni. Pred spermiogramom musi by 3-5dnova sex. Abstinencia

alexiss27
21. dec 2016

@matrina234 my sme boli este v Blave ale tu v ziline som bola na kontrolne sono, ked sme my sli na ivf zilina este nefungovala medzi tym to uz otvorili,ale na spermiogram sme boli v iscare v Martine a tam nas to nestalo nic lebo tusim v utorky roba zadarmo.

alexa933
21. dec 2016

Ano Ba a MT iscar robia zadormo utorky ale len 1 SG za druhy sa plati potom uz v Ba stoji 30 eur . Baby a ako to vyzera v ZA ?? Teraz s doktorom Galom dlho sa caka na terminy?? Ja som chcela ist tiez k nemu ale este Za nefungovalo tak som sla do BA .Ak mi to v BA nevinde tak by som chela skusit dr.Gala 🙂 Ako ste spokojne te co ste tam boli??Dakujem z info

matrina234
22. dec 2016

no tak sme objednaný na 9,1 riesila som vsetko cez email a slečna alebo pani bola veľmi ochotná 🙂

alexiss27
22. dec 2016

@alexa933 dr Galo je clovek zo srdcom a hlavne lekar ktory je skutocny lekar ktory robi svoju prac ako poslanie , poradi pohlada riesenia aj vdaka nemu teraz cakame babatko. Robi podnelok streda stvrtok a piatok , v utorky je v KNM v ambulancii Doc. Visnovskeho

alexa933
22. dec 2016

@alexiss27 Super lutujem ze som radsej nepockala a nesla k nemu ale vtedy prave odchadzal z MT .A ja uz mam ziadost schvalenu v ba v iscare tak ju tam vyuzijem a potom ak sa nezadari bezim do Za 😉 ja uz som mala v ba stimulku 3 dni po 3 dnoch som stopla a v january idem do dalsej dala som si pauzu v decembri ze mi to vychadzalo na sviatky 😉 Tak ak to nevinde pojdem k nemu ze v Ba uz berem tak ze risknem to a uvidim ze mi posrali stimulku mala som slabu .Diky za info a super ze vam to vyslo tesim sa s tebou 👶👶

alexiss27
22. dec 2016

@alexa933 dakujem verim ze aj tebe to vyjde a budu same dobre spravy ❤

matrina234
9. jan 2017

Tak dnes zilina gyn fiv . Mozem len odporucat prijemne prostredie aj personal ;)

segab090
9. jan 2017

@matrina234 ahoj. 😉 a na com ste sa dohodli? My mame prve sedenie za sebou cakame na poistovnu

alexa933
9. jan 2017

@segab090 ajoj kolko si cakala cca na termin konzultacny ? To len na info sa pytam ak mi nevinde ba mam plan ist do za.Dakujem

matrina234
9. jan 2017

Boli sme na spermiograme aj na inf konzultacii .. na ternim som dlho necakal a objednavala som nas cca 28.12 a objednali nas na 9.1 takze s terminom nie je problem

alexa933
9. jan 2017

@matrina234 Super dakujem ti myslela som ze to trva dlhsie 😉

segab090
11. jan 2017

@alexa933 aj my sme cakali na termin cca dva tyzdne

alexa933
11. jan 2017

Dakujem ze ked bol dr galo este v Mt som chcela dat termin a bola dlha cakacka na konzultacku potom som sa dozvedela ze otvaraju v za a ze ide tam tak som Mt zrusila a sla do ba .Ak mi to v ba nevinde idem k nemu ze na neho pocut len velke chvali a ze pomoze a hlada riesenia aj co ine centra vzdaju😉

sofialee
20. jan 2017

Dobry den zeni som nova tu tak sa pozdravim.Tiez ideme na spermiogram len neviem kde by bolo najlepsie ,lekar nam odporucal ist do Sliaca tam ste uz boli? Alebo radses mame ist do Za? Napiste prosim dakujem 🙂

segab090
20. jan 2017

@sofialee ahoj neviem sa vyjadrit k sali. My sme z vychodu a sli sme do ZA kde su velmi dobre referencie.

matrina234
21. jan 2017

@sofialee my sme boli v za a sme boli spokojni obaja hlavne partner 🙂

sofialee
21. jan 2017

Dakujem ze ste napisali uvideme ako bude v Sliaci ,napisem totom zazitky. Len teraz uvedomujeme ake je tazke otehotnit sa, Inofolic berem uz dost dlho ale zatial nic stym mate skusenosti?? Brala uz niekto od Vas ? A ked ano ako dlho?

matrina234
21. jan 2017

@sofialee ja teraz prvy mesiac uzivam tak som zvedava vo februari idem na kontrolu

sofialee
24. jan 2017

@martina234 ja uz 4 mesiace uzivam zatial nic ja v marci idem na kontrolu zatial Vam drzim palec.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre