Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

gregy
16. jan 2008

nevadí ked zistíš tak daj vedieť, vieš mi sme na začiatku tak zbieram samé informácie z každej strany, ja som taká trochu strelená ja musím mať všetko naštudované ... už si zo mňa môj manžel robí prdel že budem vedieť viac ako lekári ... 😉

ensoleillee
18. mar 2008

Ahojte dievcata, vcera sme sa dozvedeli vysledky vysetreni v CAR a to, co nam zistili nas riadne sokovalo. Snad najhorsie je, ze moj manzel ma len 4% zdravych spermii (z hladiska morfologie). necakali sme to, pretoze spermiogram robeny pred 1,5rokom bol absolutne v poriadku. Takze teraz ja v dosledku vysokeho prolaktinu neovulujem - tiez velmi prekvapive, manzel ma zly spermiogram a navyse nam objavili ureaplazmu. Nestretli ste sa s tym, ci vyliecenim ureaplzamy sa zlepsila partnerova morfologia spermii? dakujem za odpoved

smejka
18. mar 2008

ensoleilee ak je ureaplazma nejaky zapal tak urcite sa po prelieceni atb za nejaku dobu spg zlepsi...inak i atb velmi vpyvaju na spg

zuz11
19. mar 2008

janulka82 • Dnes o 15:13
Ahojte. Ja by som sa chcela len spýtať, doktorka ma s manželom poslala na spermiogram. Manžel s tým súhlasil, veď obidvaja chceme miminko, len sa troška obáva ako to celé prebieha. Neviete mi niekto poradiť, potrebujem ho troška ukľudniť. ďakujem

adulik76 • snž • Dnes o 15:22
ahoj, my sme s mužom absolvovali spermiogram 2x v dvoch rôznych nemocniciach. Myslím, že sú len dve možnosti, jedna sú elektródy (trocha bolestivé, ale len na okamih, takže sa nestihne spamätať, že to bolí) a tá druhá je ručne - buď on sám, alebo za pomoci svojej ženušky 😉 (to je zasa náročnejšie po psychickej stránke). Závisí to od toho, čím je tá ambulancia vybavená..

lusilia • snž • Dnes o 15:26
Ahoj Janulka. Tak asi je to vsade rovnake. Pride do centra, tam maju miestnost. Daju mu nadobu do ktorej sa musi spravit a je to, ale prijemne to urcite nie je. Aspon v Gynfive, moj mily vravel, ze ho dost rusilo ako stale niekto chodil po chodbe a ze ani ziadne casopisi tam neboli, az na druhy krat, ze tam bolo nejake tabu. Ale tak myslim, ze ziadny chlap s tym nema az taky problem, drzim palce 😉

janulka82 • Dnes o 15:28
Ďakujeme za radu, musím ho akosi upokojiť. Nevie si to predstaviť. A tie elektródy, koľko to trvá?

janulka82 • Dnes o 15:29
My sa máme objednať do Ba na Gyn-fiv, neviete koľko dopredu sa treba objednať?

adulik76 • snž • Dnes o 15:31
to je sekundová záležitosť - dostane šlahu prúdom a ono to vystrekne. Šoknutý bude až potom.

janulka82 • Dnes o 15:33
No, možno ho nahovorím ta toto. Veď ešte uvidíme. Ale aj tak ďakujeme

lusilia • snž • Dnes o 15:34
Myslim, ze s objednanim je to v pohode, ak tam zajtra zavolas, tak buduci tyzden asi hocikedy, my sme s tym nemali problem.

adulik76 • snž • Dnes o 15:35
No, ono ho asi nenahovoríš. Ide o to, čím bude vybavené to zariadenie, kam pôjdete a potom sa musíš už len prispôsobiť. Na výber nemáš. Len hovorím, že sú tieto dve možnosti, už ich obe máme za sebou 😀

vierka • snž • Dnes o 17:00
ahojte baby...
nas to tiez este len caka, osobnu skusenost s tym nemam - teda moj mangel... ale kolegynin priatel bol teraz a jemu dali nadobku domov a mal tam potom v presnom termine prinest vzorku... tak niekde to mozno funguje aj takto, treba sa asi priamo opytat v danom centre ako to u nich prebieha 😒 Nas to dufam bude cakat uz coskoro 😅

skybaby • snž • Dnes o 17:10
babulky moj mkanzel to absolvoval v iscare a povedal ze to bolo dost vtipne 😉 takze trosku stres, kedze je tam sestricka ktora uz caka na vzorku a dalsi zaujemcovia ktori cakaju na uvolnenie miestnosti a potom nasledne s odstupom casu sa mu to zda vtipne 😉 urcite to teda kazdy zvladne

smejka • 1d, snž • Dnes o 22:41
janulka neboj zvladnete to....aspon u nas v centre to funguje ze manzel ide do samostatnej miestnosti kde mozes ist s nim...ked je vzorka tak zazvoni a pride laborantka a odnesie to...chodime do heliosu 🙂 ...musis ho povzbudit...chlapi su na to haklivi niektori

katka444
12. aug 2008

ahojte, viete mi poradit kde v okoli zvolena, banskej bystrice prip. Lucenca robia spermiogram?

snecka
12. aug 2008

Katka444, v Banskej je Mudr. Kubiš ale neodporúčam podľa slov mojej kamarátky jej chlap povedal že tam bol prvy a posledný krát, takže sme sa snažili najsť niečo iné nakoniec sme sa rozhodli pre Helios Martin a ten môžem len a len odporučiť nielen pre Teba ale aj mužíka

katka444
12. aug 2008

snecka dakujem. nam ak sa do oktobra nezadari, mali by sme ist na prve vysetrenia. ale nie cez car, ale moj gyndos vypise manzelikovy listok a mna povysetruje. tak by som chcela vediet, ci mam hned hovorit kam chceme na spermiogram. a v bb uz inde spermio nerobia? ten kubis je v roosveltovej nem.? aj v meste je este jedno zdravotne centrum. nevies nahodou ci aj tam nerobia?

snecka
12. aug 2008

katuška, môj mužík si bol pýtať lístok od svojej doktorky ( obvodnej ), Kubiš je pri Novamede ale nie v Novamede, daj si ho vyhľadať do googla. Spermiogram by mali robiť aj v roosveltke myslím urológovia. Koľko sa snažíte? My už rok aj 4 mesiace, mňa moja doktorka dosť ignorovala, tak preto takáta voľba a som spokojná, po absolvovaných vyšetreniach mám potvrdený syndrom PCO.

moncika15
25. aug 2008

ahojte ako znasali vasi xlapi to ze museli ist na spermiogram. moj sa toho boji a mozno mu je to trapne. ale xce to podstupit 😉

moncika15
7. sep 2008

ahojte neviete kde v trencianskom okrese alebo nikde blizko robia sperniogram?
vdaka 🙂

v555
8. sep 2008

snecka-toho Kubiša ti ani ja neodporučam.Radšej zajdite do nejakeho car-ja som u neho bola aj manželom a bola to hotova katastrofa.S car sa to neda ani z daleka porovnat/helios/ 😉

katka444
19. sep 2008

ahojte, chcem sa opytat, kto vypise odporucanie na spg pre manzela?

zuzik76
19. sep 2008

ahoj katka, odporucanie pre manzela na spg mi vystavil moj doktor, a manzel sa uz sam telefonicky objednal v niektorom z car-ov na vysetrenie

katka444
19. sep 2008

vdaka, takze mu to moze vypisat moj gyndos?

zuzik76
19. sep 2008

ano, moze - doki mi priamo vypisal odporucenie na manzelovo meno. Inak podla mna moze mangel ist na vysetrenie aj priamo bez odporucania - vo vlastnom zaujme. Tak ci tak sa za to plati tusim 250-300 Sk.

poleva
23. sep 2008

môj má íst na lačno, neviete prečo ?

janula18
23. sep 2008

poleva
môj muž išiel nalačno, keď mu brali aj krv na stanovenie hormonálneho profilu

poleva
24. sep 2008

to vazne no ved uvidim
neviem ci to nie je aj koli tomu ci nema nejake ine choroby

poleva
3. okt 2008

ahojte porADíTE ?
MUž bol na spg. v nemocnici luisa pasteura v ke a ked tam došiel urobili mu odber krvi a sestrička povedala že o týžden má príst ešte raz .nevite načo 2 krát sa robí ten spg ?
dakujem

katy2
3. okt 2008

poleva, mojmu muzovi robili tiez kontrolny spg... ale neviem, co konkretne chcu o tyzden od tvojho M

mimusa4
3. okt 2008

ahojte, tak to je zaujímavé že môjmu nebrali krv ani raz keď šiel na spg, aj som sa čudovala..a ivf bolo(neg.)

katy2
3. okt 2008

mimusa, zavisi od vysledkov spg... krv sa berie na hormonalny profil pri tazkych poruchach spg

mimusa4
3. okt 2008

no neviem aký to je stupeň keď bola oligoastenosp.

katy2
3. okt 2008

tak neviem.... chodis uz do splnu? ak ano, tam vam budu spg zasa robit a ked uznaju za vhodne, tak vas poslu k andrologovi na spec. vysetrenia... ale nerobi sa to vzdy......

mimusa4
3. okt 2008

tak uvidíme katy, ako to dopadne, predtým som bola u dr. toporcerky, ale už nemám chuť tam ísť tak čakám kedy dôjdem do splnu, v septembri to nevyšlo lebo mali dovču a ja som mala skôr mrchu

katy2
3. okt 2008

tak to drzim palce... ono to je zakon schvalnosti, ked ju najviac cakame, tak meska a ked ju netreba tak pride aj skor....

poleva
3. okt 2008

nie išiel 1 krát
a hned po odbere krvi mu sestrička povedala že o týzden príde ešte raz
čiže ako keby vyšetrovali ten ejakulát 2 krát

z 1 týždna a teraz v stredu ide zas
a potom nam dajú vysledky

poleva
17. okt 2008

ahojte mojmu muzovi robili spermiog. v nemocnici luisa pasteura u doktore Velka
vysledky su ok a aj hormony
ale nasli mu tam leukocity co vraj ynamena ye v tele je yapal
ma s tym niekto skusenosti ?
dakujem

jerryjanka
17. okt 2008

baby je pravidlom zle vysledky SPG ak muž prekonal mumps? 😅

poleva
17. okt 2008

nie nie je, pise sa o tom teraz v tabu.
poradite aj mne ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre