Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

poleva
15. jún 2009

a tribulus nie je pre sportovcov ?

jerryjanka
15. jún 2009

poleva je - ale on dviha testosteron v tele - vraj ked je ho malo tak su zle spermie a aj je ich menej

cisielko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jerryjanka
15. jún 2009

cisielko asi myslel inseminaciu - že by ich vstrekli za krčok maternice a oni by mali menšiu cestu k vajku. ved uvidiš ked budeš mať konkretne čisla

cisielko
15. jún 2009

asi áno...ani len netuším čo ma čaká ☹ babenky spomínali niečo ako IUI

jerryjanka
15. jún 2009

hej iui je inseminácia
poviem ti patologia 50% je uplne perfektná norma je 30% takže vy ste nadpriemerní
motilita ak sa vam zlepšila - a tam bola najväčšia chyba tak potom je to super
no a počet - neuvadzaš takže k tomu sa vyjadriť neviem

cisielko
15. jún 2009

neviem nič viac..počet sa znížil ale koľko to neviem...výsledky nemám ale pred 5 týždnami ich bolo 29mil. a teraz mi povedal, že sa objem zmenšil...či to myslel niečo iné? 😒 jerryjanka, je to nejaký bolstivý zákrok?

jerryjanka
15. jún 2009

iui nie je bolestivé za normálnych okolností - v podstate to ani nejako necitiš - možno troška
😉

cisielko
16. jún 2009

jerry, za normálnych okolností 😀 a to sú aké normalné okolnosti?

lilix
18. jún 2009

ahojte kocky. tiez sme mali zly spermiogram. este neviem nic blizsie, snad zajtra, ale je to vraj tak na polovicu.
ja tiez nie som 100 OK.
mam 26, partner 30 a snazime sa rok.

cisielko
19. jún 2009

lilix, takže aj ty čakáš...mrzí mato stým spr...ale treba ísť ďalej...ja som mala 2 spr v pondelok, bol skoror rovnaký ale viac neviem...snažím sa od včera spojiť s mojim dokim, nedarí sa 😠

lilix
19. jún 2009

citala som partnerov vysledok, moc sa v tom nevyznam, ale mame nejake ackove a beckove, tie vraj idu do stran. lenze on bral pred necelym mesiacom antibiotika. mozno to bolo aj z toho. vraj zo stresu. ma uzivat vitaminy. tusim tam boli aj nejake mrtve.
u nas bola patologia 70percent. vie mi niektora povedat, co to znamena?

jerryjanka
19. jún 2009

patologia 70% je ešte v pohode - je to v norme
skôr u vas bude problem v pohybe

cisielko
19. jún 2009

my máme patalogiu 50% kery, čo to vlastne je zá patalogia?aj my máme mŕtve, nepohyblivé...no radsiť...držím palce aby to bolo z liekov 😉

jerryjanka
19. jún 2009

cisielko - 50% patologia je super
my nejak mrtve nemame myslim - mame všetko fakt nadpriemerne - len ta morfo ☹
no ved uvidime čo urobia liečiky a ako to bude vyzerať v septembri - aj ked by bolo lepšie aby sme tam už nemuseli 😵 😵

lilix
19. jún 2009

dakujem. a vy baby vy ste na tom zdravotne ako? ja mam vysoky prolaktin. ☹

cisielko
19. jún 2009

a neviete mi niekto bližise vysvtliť co je to tá patalogia,

jerryjanka
19. jún 2009

ja mam pco - takže tvoj prolaktin by som ešte brala ten sa da rychlo znižiť liekmi
cisielko - morfologia je tvar spermii - patologia - znamena že 70% spermii ma patologicky zmenený tvar - tj nespravny tvar hlavičky, bičíka alebo dve hlavičky dva bičíky... a tak

lilix
19. jún 2009

a nie je patologia, ze su mrtve? ja som si tak myslela.. fuha, ze dva biciky.
rychlo ako rychlo.. tie lieky na prolaktin nenormalne zle znasam. musi si telo na ne navyknut.

cisielko
19. jún 2009

tak to čumím...panebože, to aj také niečo je, že 2 hlavičky?takže máme 50% dobrých spermii... 😕

lilix
19. jún 2009

dakujeme sharka. a mozu takto degenerovane spermije oplodnit vajko? asi nie.. ale ak by nahodou, to bude poskodene dieta?

shaarka
19. jún 2009

nemozu

lilix
25. jún 2009

baby nepoculi ste niektora,ze soja moze znizovat kvalitu spermii?

shaarka
25. jún 2009

lilix, ee, nepocula. ty ano? hod link 🙂
doteraz som sa stretla len s nazormi, ze soja je veeeeelmi zdrava.

cisielko
25. jún 2009

no už som počula všeličo ale toto nie...a my ju ani nejeme tak nás sa to veľmi netýka 😉

lilix
25. jún 2009

ani ja, len drahy sa pytal,ze sa mam spytat dievcat na koniku. lebo jeho kolegyna daco utrusila, ale skor by som povedala, ze myslela pravy opak, ze zvysuje potenciu.. tak je dobre, lebo papa lecitin. a ten obsahuje soju. 🙂

siouxie
25. jún 2009

hlavne to treba prečítať do konca - stále nie sú relevantné výsledky, ktoré by toto tvrdenie dokázali. 😉

lilix
25. jún 2009

ty kua tak je to pravdaaa? teraz kukam 😠 konec s lecitinom !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre