Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

maryah
15. máj 2009

dik shaarka, pozrela som sa na to 😉 ... chcela som vediet ci to ma manzel niektorej z vas a ci niektora otehotnela bez problemov...

shaarka
15. máj 2009

maryah, kolko spermiogramov mate za sebou? asi len jeden, ze?
mozno ten dalsi bude lepsi. treba trosku upravit zivotny styl (cokolvek ta napadne) a o 3 mesiace sup znova. 😉

v mudrych knizkach sa pise, ze az po troch spermiogramoch sa vyhonocuju celkove vysledky

maryah
15. máj 2009

shaarka, boli sme len na jednom, tam mu dr napisal, ze ma aligoasthenospermia... dal mu nejake vitaminy, zobral mu krv, o 2 tyzdne ma ist po vysledky a dr povedal, ze o 3 mesiace budeme vysmiaty... povedal, ze aj muzi, ktori tam boli mali horsi spermiogram a zeny otehotneli prirodzene tak myslim pozitivne 🙂
vy ste boli na viacerych spermiogramoch?

shaarka
15. máj 2009

nene, tiez len na jednom.
krv mu zobral asi na infekcie. a vitaminy mu dal ake? porad. 😉

maryah
15. máj 2009

dal mu vitaminy protefil... povedal, ze po nich sa kvalita zlepsi tak dufam... kupuju sa v lekarni a balenie na 3 mesiace stoji 128 Eur...

maryah
15. máj 2009

prepac moja, urobila som preklep. tie vitaminy sa volaju PROFERTIL... je aj mensi balenie, tusim za nejakych 49 Eur, ale to je iba na mesiac... pozri si to tu:

http://www.profertil.at/index.php?id=43

shaarka
15. máj 2009

profertil poznam 😉

maryah
15. máj 2009

a co nan hovoris? je dobry alebo nic moc? 😅

shaarka
15. máj 2009

jaaj, poznam - akoze o nom viem.
tiez nad nim uvazujem, ale je sakra drahy.

premyslam, ze keby som nakupila vsetko, co profertil obsahuje, asi by to vyslo lacnejsie:
L-Carnitín, L-Arginín, Zinok, vit. E, selen a glutation, koenzym Q10 a kys. listova...

tamka123
15. máj 2009

ahojte ...aj moj muz mal zly spermiogram / pri druhom /...snazili sme sa cca 1,5 roka...ja som brala clostyl...a lekar ked videl spermiogram...tak povedal, ze sa mam ku nemu vratit, ked sa manzel da doporiadku. Tak som nasadila mang. profertil a ja som brala Femigard...cyklus sa mi upravil...mang.bral profertil 2,5 mesiaca ...a podarilo sa spontanne otehotniet...co som bola velmi prekvapena...takze mozno pomohol aj Profertil...alebo psychika...nemysliet stale na to 😖

maryah
15. máj 2009

ja som nikdy pred tym nepoznala protefil a ked mi manzel povedal, ze mu ho dr odporucil tak sme hned zasli do lekarne a kupili ho... nerozmyslali sme ci bol drahy (trosku nam pozdvihlo obocie, ale nevahali sme) ak by to nezabralo tak asi to urobime ako ty shaarka, postupne, uvidime 😉
joooj tamka, tak ty si ma potesila, zase o nieco naviac pozitivneho 😵 😵 😵 . ja mam cyklus pravidelny 24-27 dbovy a aj ovulku citim takze femigard mi je asi zbytocny kedze upravuje cyklus... dufam, ze sa nam to podari co najskor 😵 😵 😵

tamka123
15. máj 2009

maryah...som rada, že som ta potesila..prajem Vam, nech Vam to vyjde a nech sa tesite z maleho chrustika cim skor 😅

jerryjanka
15. máj 2009

no každopadne mam objednany profertil 60 tbl za 40 eur a ešte kupime časom druhe balenie a v sept. pojdeme na kontrolny snad sa aspon troška zlepší

shaarka
15. máj 2009

jerry, ja som dnes v lekarni nakupila vsetko, co obsahuje profertil - teda takmer vsetko - nemali L-argitin (ten v nejakom fitness obchode) a glutation - to ani nevedeli, ze co to je. a vyslo to 23 eur. na mesiac. 😉

jerryjanka
15. máj 2009

no vidiš takže moj profertil vyjde menej ked je to 40 eur za dva mesiace 😀

shaarka
15. máj 2009

jerry, nevedela som, ze je to na dva mesiace 😀

http://www.magister.sk/-p-6535.html
myslim, ze si sa zmylila, lebo sa maju brat 2 kapsule denne 😉

shaarka
15. máj 2009

a nasla som aj ten glutation - je to len silny antioxidant, takze nic zvlastne. 😵

jerryjanka
15. máj 2009

maš pravdu ospravedlnujem sa
je to na mesaic - ale no čo stal ma 38 eur aj s poštovným
takže je to celkom ok cena

shaarka
15. máj 2009

ved hej. keby ho mali v lekarni, asi by som aspon na mesiac obetovala tolko korun, ale nastastie ho nemali, tak som bola donutena (spolu s velmi milou lekarnickou) pokombinovat jednotlive zlozky cenovo prijatelnejsie. 🙂
do kazdej temy teraz hadzem link
http://www.mladyvedec.sk/index.php/archiv/archi...

carmenuska
16. máj 2009

Kocky prepacte ze vam sem vstupujem, som nova...
Neviem poriadne o com sa tu bavite, ale ak mozem odporucim vam od firmy Swiss-Energymann libido, manzelovi sa po nom upravil spermiogram najma je to na pog´hyblivost. Mal 30-4% a teraz 60% co je uplne v norme. Je cenovo j´fajn, skuste. Prepacte ak ste sa tu uz o tomto lieku bavili, len chcem pomoct.

shaarka
18. máj 2009

carmenuska,
nie je to liek ako taky, je to vytazok z rastliny tribulus terrestris - a tato bylinka sa nachadza aj v inych preparatoch 🙂 urcite je fajn, aj ja uvazujem, ze nieco z kotvicnika kupim. ale este neviem co.
http://www.sexdoom.cz/kotvicnik/sk/
http://botanika.wendys.cz/kytky/K563.php

U mužů (starších 40 let):
zvýšení hladiny testosteronu až o 30 %
zvýšení zájmu o sexuální život
zvýšení objemu svalové hmoty na úkor tuku
snížení vnitřního napětí
obnovení životní vitality a elánu

U žen (starších 40 let):
zvýšení hladiny hormonu (FSH) estradiolu
nárůst sexuální apetence
zmírnění negativních klimakterických příznaků
potlačení nespavosti, napětí, depresí, návalů horka, proměn nálad a podrážděnosti
redukce tělesného tuku

Kotvičník obsahuje vysokou hladinu rostlinných „anabolických steroidů“ (souhrnně jsou označovány jako fytosteroly). Jejich nejvyšší koncentrace se nachází v plodech a kořenech rostliny. Pro obsah velkého množství účinných látek se využívá celá rostlina. Obsahuje především sapogeniny – chlórgenin, gitigenin, diosgenin, ruskogenin, trogoghenin a další. Dále je kotvičník bohatý na alkaloidy harman a harmin, bioflavonoidy, glykosidy, flavonoidy, třísloviny, pryskyřice a další látky. V kořenech se nachází zejména saponin diosgenin. Listy a nať jedné rostliny mají v sušině asi 12,1 % bílkovin, 2,6 % tuku, 40,8 % sacharidů, 27,8 % vlákniny a 16,7 % minerálních látek. Obsahuje také asi 2,8 % steroidních saponinů, alkaloidy, flavonoidy, pryskyřice, třísloviny a také 160 mg % vitamínu C. V květech jsou steriny, stigmasterin, campestrin, beta-sitosterin, steroidy diosgenin, flavonoidy campherol, alkaloidy, rutin a quercetin. V plodech a semenech jsou alkaloidy, pryskyřice 3,5-5 % oleje složeného z 57% kyseliny linolové a linoleové 27 % olejové, behenové, stearové a další. Zjištěno bylo, že kotvičník zemní obsahuje i taniny, sacharidy, steroly, derivát diosgeninu desoxidiosgenin, gracillin dioxin a terrestrosiny A – E.

lucifuk321
27. máj 2009

tanka123... kam ste chodili k lekarom? hlavne tvoj manzel? a mal velmi zly spg?

dahra
27. máj 2009

Lucifuk,
co vo vasom pripade? Moj mal na 1.spg 100% tvarovo patologickych, v utorok bol na 2.spg, kontrolny. Uvidime o par dni, ako to dopadne. Uzival len tribulus a vitaminy.

lucifuk321
27. máj 2009

dahra... no ja mam teratho... a zvazujem ten tribulus. vy uz ho ako dlho uzivate? a badate nejake zmeny?

dahra
27. máj 2009

Manzel bol 20.2.na 1.spg. Priblizne od zaciatku aprila berie tribulus. Zmeny sme ziadne nezbadali, uvidime, ake budu vysledky zaciatkom juna. Ale odvtedy ako vie, ze ma tiez "terato" nesedava s notebookom na bruchu. Predtym tak travil nekonecne hodiny.

lucifuk321
27. máj 2009

dahra... jasne, nechce si ich prehrievat 🙂 tak potom daj vediet, ako dopadli vysledky po brati tribulusu. a kolko mu toho davas?

jerryjanka
27. máj 2009

no my tiež skušame tribulus, aj s profertilom
ale vedieť môžem dať až v septembri. 😔

jerryjanka
27. máj 2009

ja som tribulus kupila u nas v lekarni - vyšiel ma na 13 eur - a je tam 12 toboliek velkych
takže celkom dobra cena

ovejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre