Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

poisonblu
7. dec 2011

no ja som zmatena, mam ten ovu mikroskop a vcera mi ukazoval z paprade...ale iba raz, a to som si potom skusala robit test 3 krat...a dnes nic, iba bodky...plodne dni maju zacat dnes, hlien je uz pomaly bielkovy...kaslem na ten mikroskop, a budem sa riadit hlienom....takze do utorka budem uhanat manzela :D

lauritka
7. dec 2011

@kukucg no ale uz aspon tmavne. takze len testovat dalej.

lauritka
7. dec 2011

@poisonblu ja som mikrosop pdlozila do skrine, som bola z toho uplny blbec 😀

kukucg
7. dec 2011

@lauritka Hej to hej, teraz ked na to kukam je takmer taka ako kontrolna ale este jej chyba, tak pockam do zajtra, aj so sexikom.... 😅

lauritka
7. dec 2011

@kukucg tak vidis, uz sa to blizi 😉 ano pockaj, nech je poriadna davka 😝

midu6
7. dec 2011

ahojte baby,tak ja som s tych ovulacnych totalny debil......chcem sa len spytat test mi ukazal v piatok a v sobotu ze ovulujem.len tie dva dni.to je ok?a sexovat kedy bolo najlepsie ktore dni?s priatelom fungujeme na dialku tak je to u nas trosku komplikovane a mam v tom trosku chaos....dakujeeem 🙂

lauritka
7. dec 2011
midu6
7. dec 2011

dakujem @lauritka,link pomohol🙂

lauritka
7. dec 2011

😉

nescafe28
8. dec 2011

Ahojte, skusali ste niaktora ovplyvnit pohlavie pomocou ovu testov? 😲

nescafe28
9. dec 2011

Je normalne, ze ovu test je pozitivny, ale hlien nemam takmer ziadny? a uz vobec nie taky ako vajecny bielok.

lauritka
9. dec 2011

@nescafe28 ahoj. no ja nemavam skoro zioadny hlien, skus pozret na krcku, ale v den ovu sa napriklad hlien uz moze uplne pokazit. niekedy tie znaky nie su uplne zhodne .

nescafe28
9. dec 2011

@lauritka myslim, ze test ukazoval spravne, lebo mala som aj bolesti ako pred mrchou. Ale pozitivny test znamena, ze ovulka este len pride nie? alebo uz prebieha?

lauritka
9. dec 2011

@nescafe28 ovulka pride do 48 hodin, ale boli kocky, ktorym sa uz na druhy den zvysila teplota, cize zalezi od velkosti foliku a hladiny LH. kedy je naj. teda test ukaze vrchol, ale tam moze byt est par hodin rezerva.
cize ked objavis pozitivny, treba sa snazit, az kym nestupne teplota. Skus hlien na krcku.

nescafe28
9. dec 2011

@lauritka skusim este aj dnes urobit test, podla mna ked bude negativny ovulka uz asi prebehla nie? da sa to zistit aj takto?

lauritka
9. dec 2011

@nescafe28 no presne na hodinu sa to zistit neda. ale ovulacia je zvycajne posledny den nizkych teplot.
Pripadne ak mas bolesti a pototm polavia, tak ovulka uz prebehla, aspon u seba to mam tak odlsedovane.

nescafe28
9. dec 2011

@lauritka vcera som pocitovala dost silne bolesti este aj v krizoch a dnes uz skoro nic

lauritka
9. dec 2011

a vcera si tiez mala testik pozitivny ??

nescafe28
9. dec 2011

@lauritka ano vcera prvy krat ked som mala tie bolesti, preto som zvedava co ukaze dnes

lauritka
9. dec 2011

@nescafe28 jj. tak ovu mozes mat teoreticky dnes.

kukucg
12. dec 2011

@lauritka Ahojko, tak dnes 19 DC a vyzera to cele asi takto:

kukucg
12. dec 2011

@lauritka ... hm co myslis?? najsilnejsi bol asi 15DC ale pozitivny nebol ani raz... podobny bol este 17 dc no nerozumiem tomu velmi 😒

lauritka
12. dec 2011

@kukucg teplota ti stupla.takze ovu bola- asi si nevychytila vrchol. takze preto, mohlo ti to v ten 15 dc este neskor viac stupnut.

kukucg
12. dec 2011

@lauritka no je to mozne, fakt je ze 15DC som mala nafuknute bolave brusko, test som robila okolo siestej vecer, a pichanie a rano 16 DC som mala priserne bolave a citlive bradavky, trvalo to asi den, 17 dc som mala trochu krvaveho vytoku... 😒 sexik bol 13 aj 15 DC v noci 😅

lauritka
12. dec 2011

@kukucg tak ste poistili dobre, ano to bola urcite ovulka. krvavy vytok moze byt zo stimulovanej maternice. tzv. ovulacne krvacanie.

kukucg
12. dec 2011

@lauritka Tak uz zostava len cakat 😵 😵 😵 Dakujem Ti za vsetky rady a pomoc 😉

lauritka
12. dec 2011

@kukucg nemas za co, drzim palce. 🙂

kristinka24
16. jan 2012

Ahoj @lauritka, potrebovala by som poradit. Zacala som si robit tento mesiac testy. Prvy bol 12DC, pozitivny nebol, 13DC vyzera po zaschnuti, ze pozitivny je, ale na letaku je napisane, ze sa nema vysledok odcitavat po 10 minutach, no a dovtedy pozitivny nebol. No a dnes 14DC uz je opat ciarka aj po zaschnuti slaba. Prikladam aj fotku. Myslis, ze to znamena ovulaciu?

lauritka
16. jan 2012

@kristinka24 no mne sa zda ten 13 dc najsilnejsi... a aky bol ked este nezaschol ?? boli obidve ciarky aspon rovnake ?,
niekedy sa moze stat, ze nevystihens ten uplny vrchol. najlepsie je to kombinovat s meranim BT po pozitivnom by mala do dvoch dni stupnut . To su ake testy ?? z lekarne ?

lea1333
16. jan 2012

@kristinka24 vies co aj ja mavam taketo testy ked je ovulky v zivote som nemala ukazkovy test ovulacny zo silnymi // a myslim si ze je takych vela zien...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre