Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami?

smejko1
4. feb 2008

Ahojte, aku mate skusenost s ovulacnymi testami? Ja som pouzivala verify a mali by ukazat ovulku do predu.... lenze sa mi zda, ze ukazuju 2// skoro stale a asi je rozdiel iba v zafarbeni.... mate niekto informacie ako to vyhodnocovat?? ai ten LH hormon je v tele stale a tak sa to aj ukazuje stale -ci ako??

lorry
5. feb 2008

ja si myslim, ze ten test s tym mikroskopom je hlupost. Neviem vy mate ake skusenosti ?

weja
5. feb 2008

no ak sme doteraz neskrachovali na tehu testoch, tak mozme teraz na ovulacnych 😅
nabalia sa na chudatkach zufalych snazilkach, sviniari jedni 😠

lorry
5. feb 2008

neviem mozno sa mylim to bude po prvy krat co budem mat sama ovulku teda doki mi povedal na sone, ze sa mi zacina 😖

danka24
5. feb 2008

ja mam tiez ovu lady test zatial som tam nic nevidela ziadnu pavucinku len sem tam nieco to asi nieje este ovu ta preto ta som zvedava ako to bude zajtra dufam ze nieco vycitam a ovu pride az v piatok alebo v sobotu to by mi stacilo lebo pride muzicek na vikend domov.... 😀
smejko a ty si pouzivala rano ten lady test ovu?

smejko1
autor
5. feb 2008

ja som ho pouzivala velmi nepravidlne..... a bolo to cca pred rokom, takze ja si uz ani nepamatam..... len viem, ze nim z neho nebolo.....

weji - mas pravdu...... a to sme si este nekupili ten eva test 😀

lorry
5. feb 2008

baby ten lady test nie je dobry, aky teraz pouzivate?

komisakpd
5. feb 2008

baby dńes som objednala ovu testy..tych 12 ovu a 3 tehu testy z tej nasej ceskej stranky, pre mne danku 24 a nasu spolocnu kamosku a tak mi volali ze mi postovne odpustaju a to nas vysli testy na 593,30 SKK tzn. ze jeden test vysiel na 39,50SKK co u nas stoji jeden cca 60SKK..tak je to super a uz aj s dodanim..super ne 😉 😵 tak sme zvedave co to bude...dobru noc inac 😉 😔

miruskab
6. feb 2008

ahojte.....pridam svoju osobnu skusenost s mikroskopom - Lady test.......kupila som si ho minuly tyzden.....poriadne som si nastudovala ako ho spravne pouzivat......na inom fore som sa dozvedela skusenost jednej snazilky, ktora sa osvecila aj mne.... treba pouzit ranne sliny.....su ciste a nezriedene......a treba to nechat aspon 15-20 minut schnut.... sa mi tam ukazala krasna namraza v case ovu.....a kedze meriam aj BT, tak viem, ze to funguje.....len treba mat trpezlivost a naucit sa stym robit stylom: "pokus omyl" 😉

aj ja som si povodne isla kupit ovu testy.....ale lekarnicka ma upozornila na tento mikroskop, s tym, ze s nim ma osobnu skusenost a ze ked sa snim naucim robit, tak je to ovela lacnejsie ako "cikacie" testy...... mikroskop stal 142Sk.....ovu test 105Sk!!!

smejko1
autor
6. feb 2008

miruska mas pravdu - ja som nemala tolko trpezlivosti....... a tak som to vzdala s mikroskopom.. ja som to oblizovala hocikedy pocas dna 😒

komisakpd
6. feb 2008

miruska nejako lacno si ho kupila?

miruskab
6. feb 2008

komisa......kupila som ho v presove a bez svetielka......funguje.....takze sa nema na co stazovat 😀 ....neviem kolko stoji inde.......je od Meopty

komisakpd
6. feb 2008

ty si z PO? a kde presne v PO si ho kupila? ja v PO totiz pracujem..som z SB

miruskab
6. feb 2008

v lekarni na Namesti kralovnej pokoja.....je hned vedla agra.....stoji presne 142 Sk 😉

lorry
6. feb 2008

ja mam tiez ten Lady test vcera som si ho kupila v lekarni a stal 140 Sk a v druhej lekarni stal 370 Sk a presne ten isty. Uz som ho aj skusala, ale nic mi neukazuje a pritom mi doky povedal, ze mam ovulku. Neviem nechapem....lepsie je skusat rano?

miruskab
6. feb 2008

lory......rano sa mi to osvecilo najlepsie.....pripadne vecer, cca o 22tej....ale to som si zuby umyla uz okolo 19tej....ja to robim tak, ze si naslinim prst a tak tam natriem sliny...nie je to ani tenka ale ani hruba vrstva....a nechaj to poriadne zaschnut....aspon 20min.....potom sa pozri priamo do lampy a zaostruj....chce to trochu praxe....ja ju mam len vdaka tomu ze som biologicka a mam istu skusenost s nanasanim vzoriek a mikroskopovanim.....ale toto je naozaj vec, co by mala zvladnut kazda baba......trpezlivost ruze prinasa.....v nasom pripade babatka 😉

lorry
6. feb 2008

dakujem miruskab za radu skusim to tak a som zvedava 🙂

sevzuz
6. feb 2008

ahojte, chcem sa vam podakovat za krasne vysvetlenie, tiez som si kupila mikroskop a teda mi nebolo vobec jasne ako funguje, lebo ked som si tam sliny nedala a pozrela som sa do mikroskopu tak su tam tie "nesourode" utvary - nie je ovu a tak som tomu velmi neverila ze tam tie sliny nieco ukazuju ale teda skusim rano po zaschnuti, dakujem

smejko1
autor
7. feb 2008

aj mne Ste tu toho vela objasnili - dakujem

mnauko
26. aug 2008

Caute babky ja som si kupila Lady tester uz mi mali zacat plodne dni, ale este som tam papradie nevidela.Ale dufam ze ho tam uvidim.Meriam si aj BT mam ju volaku skakanu raz hore a raz dole.Ma niekto s tytmto testom skusenosti.Je to papradie take vyrazne ako v navode?Alebo sa musim dobre zahladet na to.Dakujem 🙂

lenkale
25. jún 2009

Ahojte dievčatá. Mám doma zásobu ovulačných testov a už ich nepotrebujem. Lacno ich predám, takže ak by ste mali niektorá záujem, tak sa ozvite. 🙂

jerrymona
22. aug 2009

mam otazku.

ak mam nepravidelnu ms, mam si ovulacne testy skusat kazdy den od skoncenia ms do zaciatku dalsej ms? aby mi ukazali mozne plodne dni.

zuzzka1
11. sep 2009

Ahojte kočky, tiež mám doma zostatkovú zásobu ovu testov,balíček 15 ks + 2 tehu testy zdarma - ak máte záujem, nakuk v bazárku v sekcii nedetské veci.

denisocka
13. okt 2009

dievčata,planujem si kupiť ovu mikroskop ..... fakt sa možem spolahnuť že ked spravne použijem aj dobre ukáže?

awe
13. okt 2009

denisocka - ja tomu neverim, ukazovalo mi to kadejako 😅 podla mna su normalne "ocikavacie"pruzky najsplahlivejsie, sice drahsie, ale spolahlive...a v lekarni sa daju zohnat aj v baleniach 5 v 1 a pod. za prijatelnu cenu 😉

denisocka
13. okt 2009

to je kolko prijatelna?

markiza
13. okt 2009

Deni, tieto maju velmi prijatelnu cenu http://www.ovulacne-testy.sk/ovulacne-testy/lh-...

denisocka
13. okt 2009

už som zabeštelovala ten mikroskop,idem sa učit splúvať 😀

markiza
13. okt 2009

tak vela stastia, nech ma Simi cim skor surodenca 😉

denisocka
14. okt 2009

😵 dík

denisocka
14. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... baby,tak už ho mam doma, potrebujem nejake rady,kto može,dojdite do temy o mikroskope. mne tam ten koniec černy,na ktorom je tlačtko na svetielko vypadáva z toho vonku 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre