Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami?

smejko1
4. feb 2008

Ahojte, aku mate skusenost s ovulacnymi testami? Ja som pouzivala verify a mali by ukazat ovulku do predu.... lenze sa mi zda, ze ukazuju 2// skoro stale a asi je rozdiel iba v zafarbeni.... mate niekto informacie ako to vyhodnocovat?? ai ten LH hormon je v tele stale a tak sa to aj ukazuje stale -ci ako??

ulicnica
4. dec 2009

ahojte, u nás na Slovensku a aj v Čechách sú ovulačné testy strašne drahé. Ja kupujem zo zahraničia balíček 100 kusov za zhruba 16 euro a tak ma jeden test vyjde pár centov /4, 80 sk za kus/. Ak aj pripočítam poštovné, stále je to lacné a tie testy sú úplne normálne, citlivosť najvyššia - 20. Neviem, či tu môžem uviesť stránku, ale ak bedete chcieť napíšem do pošty

sasqsk
13. jan 2010

Ahojte. Ulicnica môžeš nám napísať tú stránku. Ja som pozeral na amazone, cena je super za 100 ks ale to poštovné vychádza skoro rovnako ako tie testy.

trelka
30. mar 2010

ahojte pozrite co som nasla, tie levnetesty su uz aj na slovensku
http://alibeba.sk/category.php?id_category=26

jaan7780
18. aug 2010

Baby u nas ovulacne testy zafungovali, ale zasobila som sa na vela mesiacov, pokial by ste mali zaujem napiste mi do posty, napisem Vam blizsie info. Poslala mi ich znama zo zahranicia tiez sa tam oplatia, ale treba vediet kde ich treba nakupovat.

komisakpd
17. jan 2011

@jaan7780 janka kde si ch kupovala a zakolko..

komisakpd
17. jan 2011

@ulicnica napises mi tu stranku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre