Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

lenocka84
23. nov 2010

@maggie2 to chape len ten kto ho nosi, a volaju ta Lena, a ako vysmech
ale kazdy ma svoj nazor, ja by somsvojmu dietatu skusala dat meno ktore nema taku "skaredu zdrobneninu"

katecameron
23. nov 2010

@leka323 pocuvaj aj moj manzel mi to vravel ze taku pozna zacina mi to byt podozrive asi tu Blanku Panensku poznaju vsetci chlapi 😀 😀 😀 teraz chapem ze si to iba vymyslaju alebo sa potom pozname aj my dve? 😀 😀 😀

laurelle
23. nov 2010

Viete mi poradit dievcenske meno na V ktore sa moze pouzivat aj na svk aj v anglicku okrem Vivienne, Vanessa, Victoria ? dakujem 🙂

petusko
23. nov 2010

Vanda 🙂

maggie2
23. nov 2010

@laurelle Violette, Violetta, Valentina, Valentine, Virginia 😉

maggie2
23. nov 2010

@lenocka84 potom je problém nie v Tvojom mene ale v ľuďoch s ktorými sa stýkaš. Bohužiaľ.

lenocka84
23. nov 2010

@maggie2 no tak to asi cely svet potom

laurelle
23. nov 2010

@maggie2 Violette sa mi paci dakujem za radu 😀 😀

ypsinkova
23. nov 2010

páči sa vám viac meno Tobias alebo Tobiáš ?

tatiana1985
23. nov 2010

@ypsinkova mne sa pacie obidve 🙂 🙂

maggie2
23. nov 2010

@ypsinkova záleží na priezvisku. K čisto slovenskému len Tobiáš 😉 inak to znie neprirodzene

maggie2
23. nov 2010

@lenocka84 tak zlé to nemôže byť. Keby si prišla napr. do Nemecka Tvoje meno budú všetci obdivovať.

tatiana1985
23. nov 2010

@katecameron aj mne sa zda ze tu blanku poznaju osobne vsetci 🙂 🙂

ypsinkova
23. nov 2010

@tatiana1985 hej,to aj mne ... ale skôr by som sa priklonila k Tobiášovi ako k Tobiasovi,ale znejú obidve rovnako dobre
@maggie2 no máme pomerne slovenské priezvisko 🙂

leka323
24. nov 2010

@tatiana1985 no, aj ja som z okolia Prešova, tak asi fakt tá Blanka existuje...

leka323
24. nov 2010

@katecameron - nie si náhodou z okolia Prešova?

tatiana1985
24. nov 2010

@leka323 🙂 🙂 a odkial konkretne?

katecameron
24. nov 2010

@leka323 nie ZV v Presove som nikdy nebola ani moj muz

leka323
24. nov 2010

@katecameron zaujímavé, tak potom fakt neviem... 🙂

katecameron
24. nov 2010

aspon vidno ze si to vymyslaju ale mne sa to vtipne nezda ja som mala spoluziaka s menom Pavol Konecnik to je uchvatne priezvisko na table vo ZV som videla ze Pičová meno nepamatam 😖

daisy134
24. nov 2010

mi budeme mat Veroniku 😀 😀

ollski
24. nov 2010

osud sa s menami niekedy nepekne zahra...alebo rodicia??? my sme mali na VS Gizelu Pošvovu...zapisovali sme sa u tej pani tusim na skusku zo zoologie

tommy13
28. nov 2010

@maggie2 Jooj ved aj ja som myslel zrovna toho...velakrat sa mi stane ze ludia ostanu v soku ked im poviem piezvisko a zaroven oznamim ze sme boli v pribuzenskom stave lol

warholette
28. nov 2010

@tommy13 to myslis vazne? 😕 v akom ste konkretnom pribuzenskom vztahu??

zuzana1710
29. nov 2010

moja dcera sa vola Zaira a tiez je to unisex meno.moze sa tak volat aj chlapec aj dievca..aj ked to znamena malicka,alebo ruza a v afrike sa tak vola rieka...v spanielsku momentalne tuctove meno...pevne verim,ze na slovensku nikdy tuctove nebude...nemam rada tuctove mena..aj druhe meno ma netuctove Tatiana. 😉

lusi26
29. nov 2010

Ahojte,ja mám v konečnom výbere tieto mená Leo-Leonard,Marco,Simon a Richard.Najradšej by som dala Leo-Leonard v spojení s niektorým s tých ostatných.Ale ani jedno sa k nemu nehodí ☹

tatiana1985
29. nov 2010

@zuzana1710 jeej ake krasne meno ma malicka 😉 😉 😀

corinne
30. nov 2010

@lusi26 mne sa najviac k sebe hodi Leonard Marco 🙂 Osobne sa mi Leonard nepaci 😖 a nepaci sa mi ked z Leonadra robia Lea,ked uz chce niekto tak radsej len Leo.Neviem ci to chces cez pomlcku alebo len dva mena po sebe ,Leo Marco 😕 tam sa stretavaju 2krat o 😒 Ale vyber je na tebe 🙂

abbey1
30. nov 2010

@zuzana1710 Krásne meno.My máme Zaru,ale to vaše je také mäkkšie.Tiež som zvažovala,ale od prvého okamihu sme maličkej vraveli Zara-rozumej od 5tt tehotenstva.Tak už mi to nedalo zmeniť.

zuzana1710
30. nov 2010

@abbey1 Aj Zara je velmi pekne...ja som do posledneho dna nevedela co budem mat...ked sa nasrodila,tak som sa pytala,ze co to je...v zalohe som mala aj pre chalana Ruben Luis 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre