Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

jezkomanka
1. mar 2011

@ludike01 ahoj Mia je krasne meno!! my budeme mat Vanessu Miu 😉 meno dajte take ake sa paci vam a nie ostatnym a hotovo 😠

ludike01
1. mar 2011

@jezkomanka....jeeej,Vanessa Mia znie krasne, tak umelecky...presne tak, hlavne je nech sa meno paci rodicom 🙂

peta268
1. mar 2011

@drobik1 ahoj dakujem....ale zas az tak rychlo to byt nemusi 🙂 tak o dva roky by mohla prist Linduska 🙂

martinka15
2. mar 2011

Ahojte dievčatá!
Chcela by som Vás poprosiť, či mi viete povedať, kedy oslavuje meniny Jasmina????
Veľmi pekne Vám ďakujem 🙂

ikke
2. mar 2011

@martinka15 fiha, jasminy su teraz tusim v kurze 😀
pozri posledne prispevky tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/meno-pre-dieta-co-ked-meno-nie-je-v-kalendari/

martinka15
2. mar 2011

@ikke Ahoj, ďakujem Ti veľmi pekne 🙂

anitka22
4. mar 2011

ahojte baby, este babo necakame ale zaujima ma vas nazor, chcla by som pre dievca Leila Valacsayova a pre chlapca Liam Valacsay... je to moc pritiahnute za vlasy???? zboznujem tie menaaaa....

katecameron
4. mar 2011

@anitka22 mi mame doma viliama a volam ho liam 😉 proti gustu ziaden disputat

vati
4. mar 2011

ahojte baby mohli by ste mi poradit cakame tretie babo,doma mame dve baby Timea a Vanessa,tretia bude tiez baba a neviem ake meno by som k nim dala 🙂

fangi
4. mar 2011

@vati To je těžký, k Timee a Vanesse půjde tisíce jmen, záleží, jaké se ti líbí 🙂 Za mě třeba Lilianka 🙂

teddynko
4. mar 2011

Mne sa páči aj Olívia... alebo Anabela - keby som čakala dievča, tak by som dala toto..

micurka
8. mar 2011

@milasssku No to je úžasné!!! Nemyslíš vážne... no tak to som velice naštvaná tiež, že Onurko a Šeherezádka sú v poriadku a Lilien nieee? A to akože prečo? Mrzí ma, že si nemohla dať meno podľa svojich predstáv...

snurka
9. mar 2011

Ja som chcela pre dievcatko meno Stanislava - Stanka 🙂 vela ludi si mysli ze kvoli mm, ktory je Stanko, ale jednoducho sa mi to meno strasne paci 🙂 nakoniec to bude vsak chlapcek takze to bude Šimonko (a nie Martinko ako si vela ludi myslelo)

lia72
12. mar 2011

Ahojte bambuľky,poradíte nejaké chlapčenské meno,čo nieje tuctové?môže byť aj zahraničné DAKUJEM 🙂

cinamon7
13. mar 2011

@lia72 ERIK 😉

ludike01
13. mar 2011

@lia72 JORDAN je celkom pekne

tinika
19. mar 2011

my mame iniciali m.n. a p.n. syn p.n. tak dcera by mohla byt m.n. ale nič sa mi nepači na m 🙂) a vybrate mena este nemame nevieme sa zhodnut, pri prvom ako tak

katrinka8
19. mar 2011

@martinka15 - kamoska ma Jasminku, nasli v nejakom kalendari zvlastnych mien, ze 24. 02. - spolu s Matejom 😉

mimi21mimi
19. mar 2011

@martinka15 24.2. .... my mame Jasminku a oslavu spolu s mm, nasli sme to v rozsirenom kalendari na nete.

evi55
19. mar 2011

@lia72 ja mám mená enriko a dario 🙂

evi55
19. mar 2011

@vati mne by sa páčilo pre dievča Nina, Sandra, Nela

jarunka111
19. mar 2011

keby máme niekedy dievčatko, tak sa mi veľmi páči Lujza, doma máme už Šimonka 😵

lucinka1104
23. mar 2011

Olívia, Nikol, Nela,Zara, Loriana, Timea, Tamara,
Alex, Damián, Oliver, Tobias, Nikolas, Andreas, Adrián, Dominik....

lucinka1104
24. mar 2011

teda Nicole som chcela napísať nie Nikol som sa ponáhlala ....mne sa pači toľko mien, že si nebudem vedieť veru pri treťom vybrať, ale tak mnažel chce Nikolu, spoločne vedie Nela a Olívia a iba mne sa veľmi pači Noemi a Loriana no klasika je aj krásne Kristína neviemm ktoré sa najviac hodí k tím čo už mame doma strašne by sme chceli ešťe jedno o rok až dva keby sa zadarilo ešťev že chlapčenské je na vyber len Adrián alebo Oliver 😝

abika26
25. mar 2011

ahojte mamicky,myslite ze sa pre dievcatko bude hodit kombinacia mien timea lea?

jarunka111
25. mar 2011

@abika26 na prvé počutie mi to pasuje 😉 ,hlavne keď sa vám to páči, tak je to jasné 🙂

maggie2
25. mar 2011

@abika26 skôr sa mi vidí zvukomalebnejšie Lea Timea (správna výslovnosť s prízvukom na: léa timéa) než Timea Lea (správna výslovnosť s prízvukom na: timéa léa)

jachin
26. mar 2011

čakáme chlapca a bude to Aleš.

nikisvord
27. mar 2011

Šimon 🙂

sofinka18
27. mar 2011

ja chcem Sofinku 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre