• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
no my čakáme dievčatko tak to bude Nina ale rozmýšlame aj o Chiare a ked by náhodou chlapček tak Marcus :slight_smile:
13. máj 2011 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my este nevieme co budeme mat ale mena pre dievcatko su manzelovi sa paci MIA. synovi LILIEN ako LILI a mne REBEKA tak teraz nevieme kto to vyhra a ked to bude chlapcek tak to ani len netusime ake dame meno...:slight_smile:
14. máj 2011 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj...no my s dievcenskym menom nemame problem...v tom sme sa hned na zaciatku dohodli...ze to bude SABINKA...ale chlapcenske mono to je cisty des...ja by som chcela nejake slovenske mono ale zase nie take,ktore ma kazdy druhy chlapcek na slovensku :slight_smile: a moj manzel vybera zasa zahranicne a uplne netradicne mena...mne s dcerkou sa paci TADEAŠ...ale tatko o nom nechce ani pocut...potom sa nam spolocne paci FILIP ale to ma snad uz kazdy :frowning2: ....tak mozno SIMON alebo TOBIAS....vie mi niekto poradit... :slight_smile:
15. máj 2011 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm...to ano velmi nad ním rozmyslam,ale zatial som nenasla skoro ziadnu podporu...uvidíme
15. máj 2011 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusia30 ano Tobias je velmi pekne meno..tiez nad ním uvazujeme ak to bude chlapcek :slight_smile:
15. máj 2011 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My čakáme dievčatko a bude sa volať Viktoria Helena , Viktoria sa my páči a Helena po mojej mame, babke, prababke :slight_smile:
15. máj 2011 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deniiii ...je pekne...len ja stale neviem...neviem ci neurobit tatkovi radost a nedat SIMONKA...nie Šimonka...no ale ved este mame dva a pol mesiaca pred sebou...tak zatial sa mi snad nieco podari vymysliet :slight_smile:

@ansira Viktoria je krasne meno.... take vznesene :slight_smile:
15. máj 2011 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My máme Lindu a plánujeme druhé bábo, buď to bude Sára alebo Richard. Ale to je ešte ďaleko :wink:
Ale z tých "klasických" sa mi páči: Michal, Lucia, Marianna....
18. máj 2011 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moja malá sestrička sa vola Smiley :slight_smile:
A moj bratček sa volá William... :grinning:
A ja sa volám Rocky :confounded:
21. máj 2011 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Zara,Damián,Marcus :grinning:
22. máj 2011 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mám synčeka Tristana :slight_smile:
23. máj 2011 o 06:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
MAXIM, ALEXEI :wink:
24. máj 2011 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my budeme mat synceka Maxima, ale mali sme v zalohe este Matthiasa a Marcusa len Max vyhral :slight_smile:
24. máj 2011 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mi mame krasneho Nicholasa :slight_smile:)
27. máj 2011 o 06:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pre tie z vas, ktorym ide o frekventovanost/nefrekventovanost mien, tu je stranka ministerstva vnutra, na ktorej mozno najst vsetky mena deti (chlapcenske aj dievcenske) narodenych za uplynuly rok spolu s presnym poctom na celom uzemi SR (v exc. tabulkach pod top 10). Snad to niekomu pomoze v rozhodovani :wink:

http://www.minv.sk/?tlacove-spravy-8&sprava=najcastejsim-menom-ktorym-rodicia...
27. máj 2011 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
my sa nevieme rozhodnut pre meno pre chplapca....
dcerka je Viktoria, ake by ste k tomu dopasovali?
27. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 zalezi aj ake je priezvisko aby to aj s tym trosku pasovalo :sunglasses:
27. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzikkaa
no Čisár
27. máj 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my máme pre náš poklad vybranú dvojicu mien Patrik a Ema. Jednoduché ale podľa mňa pekné a obe pasujú k priezvisku!
27. máj 2011 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 ja by som dala meno dlhsie kedze priezvisko je kratke,,hm? mas nejake tipy?? :slight_smile:
27. máj 2011 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzikkaa
manzel chce michal alebo richard ... zatial mame pracovny "nazov" ondrej
27. máj 2011 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzikkaa MAXIMILIAN :slight_smile:
27. máj 2011 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máme Matúška a pre dievča som mala vybraté meno Zara :slight_smile:
27. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
starsia dcerka Barbarka a chlapcek ktory nechce von z bruska este-Adrianko
27. máj 2011 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
27. máj 2011 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avanti mne to ukázalo, že sprava neexistuje
27. máj 2011 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak my sme sa pomerne rychlo s mm zhodli ze malinka bude Marina, chceli sme meno ktore nebude zniet divno ani tuna ani v L.Amerike odkial mm pochadza. Keby si to nahodou mala rozmyslela a bol by to chlapcek tak to mal byt Javier, ale nakolko by to tuna nikto necital ako ,,chavier,, ale ,,javier,, vyhral to Rafael :slight_smile:
27. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 - mne sa paci aj Leonard :slight_smile: Viktoria & Leonard, Viki & Leo... slo by to...
27. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anjelicek26
ano, znie to zaujimavo, skusim podat navrh mm :slight_smile: diky
27. máj 2011 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peliroja
rafael je pekne, ale ako ho budete volat ? u nas si viem predstavit ze mu to zdrobnia na rafo :frowning2:
27. máj 2011 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš