• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
@katka888 nooo to je fakt, u nas celkovo ludia zvyknu robit nezmyselne zdrobneniny :-/ ale je fakt ze to je len taka poistka, keby nedajboze marinke medzicasom pipik narastol :grinning:, tak to nejako neriesim, len nech je nieco na papieri :slight_smile:
27. máj 2011 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anjelicek26 Leo je supeeeer :slight_smile: mam kamosku co ma Lolu a Lea a totalne sa im to hodi :wink:
27. máj 2011 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina00707 zalezi od priezviska co sa vam najviac hodi, pekne su vsetky varianty :wink:
@artemis29 Zara je svetove, to bol aj moj favorit len mm neschvalil :grinning:
27. máj 2011 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104, skus ist cez lavy stlpcek - Aktualne informacie - rok 2011- januar a hned prva sprava hore to je :dizzy_face:
28. máj 2011 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avanti už mi ide....diky no manžel iné nechce len Nikoletu mne sa viac pači Olivia alebo Loriana a chlapčenské sme vybrali Oliver pači sa mi aj Leonard Balko znie good....chceme skusiť v lete či sa p....odarí tretie
28. máj 2011 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mena vybrane len pre dievcatko a nakoniec to bude chlapcek...:slight_smile: asi MAXIM
30. máj 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
:slight_smile: My by sme zasa chceli Damiana a Beatrice :slight_smile:
31. máj 2011 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. mne sa paci Adam- nas prvorodeny, Alex, Oliver a Maxim a dievcenske Emma, Vanesa a Zoja.
15. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Olívia, Stela, Adela, Soňa
Jakub, Tibor, Oliver, Xaver
15. jún 2011 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame Milenku a je to to najkrajsie meno, co sme mohli dat. s chlapcenskym menom by som mala problem, skoro nic sa mi nepaci, resp. by sa nehodilo
16. jún 2011 o 01:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rosienka krásne meno ste vybrali, nech sa Milenka krásne usmieva celý život a je šťastná :wink:
16. jún 2011 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livia76 dakujem :dizzy_face: , aj ta vasa Lesinka je milucke meno :slight_smile:
16. jún 2011 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chlapčenské: Richard, Marek
Dievčenské: Lucia, Michaela, Sára
a máme zatiaľ :grinning: Lindu
17. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Viktória, Sára, Ema
Lukáš, Marek, René
17. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj moje deti sa volaju Jurko, Simonko,Matusko, Dianka, Sinduska
17. jún 2011 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa pacilo meno leonard...len moja kamartka mi povedala...: leonard nedavaj hned sa mi vybavi to ked idem po cintorine a citam si tie zastarale mana na nahrobných kamenoch....no od vtedy sa mi to meno nepaci...inak máme jednu dcerku vola sa dianka a teraz cakame na chlapceka ktory ma prist uz v auguste a teda na mene sa dohodnut vobec nevieme....ale problem je vo mne že mne sa ziadne chlapčenske mená nepacia...vzdy mi nieco pripomenu...no uvidime ake meno ma napadne ked toho drobceka uvidim...:slight_smile: ale inak stale dufam že si donesiem z nemocnice dominiku alebo nelu....:slight_smile:))) ale to mozno ked budem treti krat rodit...:slight_smile:)
18. jún 2011 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my čakáme Líviu, ale do úvahy pripadala aj Lea.
S chlapčenskými menami je to horšie, ale asi by bol Branko :wink:
18. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lívia je pekné :slight_smile: je hned na druhom mieste,prvá je Nataša...
18. jún 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, no my sa tiez nemozme rozhodnut. Mame dcerku Viktoriu Andreu a ma 10 rockov a teraz cakame chlapceka. Mne sa paci Tadeáško, manzelovi skor pasuje Tobias....neviem no..skuste poradit :slight_smile: priezvisko je Vereš, diiikes :slight_smile:
18. jún 2011 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riave ja by som volila Tobiasa, TadeŠ vereŠ, to š mi tam moc nejde, ale to je moj nazor
18. jún 2011 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko No to je tiez fakt...este ma teraz tak napadol Lucas...ach jaj, ja sa asi nerozhodnem....
18. jún 2011 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riave my tiez vyberame, chceli sme Maxa, ale tusim v kazdom druhom kociku je Max a teraz mame problem lebo nevieme sa rozhodnut.buduci tatino chce Marcusa, ale mne sa to nejako nepaci :frowning2:
18. jún 2011 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne sa Marcus tiez paci ale zase mazelovi nie, to mame naopak :slight_smile: ja som chcela netradicne meno, co tu naokoli tak neni, ja nepotrebujem na ihrisku, ci v skolke zakricat na maleho a otoci sa polka deti.....Max je tiez velmi pekne, tu u nas ho nik nema a ani nepoznam nikoho kto Maxa ma, tak mozno az take rozsirene nieje :slight_smile:
18. jún 2011 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas pes sa vola max... :frowning2: :frowning2:
18. jún 2011 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz to bude chlapcek po ockovi - Radovan. To sa mi velmi paci - ako jarny vanok. Ja som na tom trvala, ze chcem dat take meno. A dievcatko sme sa zhodli hned na Kristinke - moje birmovne. :wink:
18. jún 2011 o 14:37  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa zapacilo pre dievcatko Zara, alebo Zoe :grinning: A pre chlapca Adam alebo Bruno..
tuzime po dievcatku, ale je to este daleko... snad to dobojujeme do uspesneho konca
18. jún 2011 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kristinka86 ja som mala pre chlapca vybrate tiez radovan mal by to po manzelovi,ale podarilo sa nam dievcatko
18. jún 2011 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
18. jún 2011 o 18:49 • luciasek83
@kukujka Je to skor atypicke meno - vacsinou davaju Radoslav, Radomir.. :slight_smile: Ale mne sa meno Radovan pacilo od zaciatku. Uz roky dozadu sme sa dohodli na menach a teda maly Radko je na ceste a Kristinka pride casom. :wink: Ake meno si teda dala dievcatku? Dalsi bude Radko.. :wink:
18. jún 2011 o 19:46  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcence vyberate mena podla znamenia, ci numerologie a pod. ? ja ked citam ze vyberaju zeny mena pre babtko podla takych veci, tak neviem no.....
18. jún 2011 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok