• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
@katka888 nooo to je fakt, u nas celkovo ludia zvyknu robit nezmyselne zdrobneniny :-/ ale je fakt ze to je len taka poistka, keby nedajboze marinke medzicasom pipik narastol emoticon, tak to nejako neriesim, len nech je nieco na papieri emoticon
27. máj 2011 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anjelicek26 Leo je supeeeer emoticon mam kamosku co ma Lolu a Lea a totalne sa im to hodi emoticon
27. máj 2011 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina00707 zalezi od priezviska co sa vam najviac hodi, pekne su vsetky varianty emoticon
@artemis29 Zara je svetove, to bol aj moj favorit len mm neschvalil emoticon
27. máj 2011 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104, skus ist cez lavy stlpcek - Aktualne informacie - rok 2011- januar a hned prva sprava hore to je emoticon
28. máj 2011 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avanti už mi ide....diky no manžel iné nechce len Nikoletu mne sa viac pači Olivia alebo Loriana a chlapčenské sme vybrali Oliver pači sa mi aj Leonard Balko znie good....chceme skusiť v lete či sa p....odarí tretie
28. máj 2011 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mena vybrane len pre dievcatko a nakoniec to bude chlapcek...emoticon asi MAXIM
30. máj 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
emoticon My by sme zasa chceli Damiana a Beatrice emoticon
31. máj 2011 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. mne sa paci Adam- nas prvorodeny, Alex, Oliver a Maxim a dievcenske Emma, Vanesa a Zoja.
15. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Olívia, Stela, Adela, Soňa
Jakub, Tibor, Oliver, Xaver
15. jún 2011 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame Milenku a je to to najkrajsie meno, co sme mohli dat. s chlapcenskym menom by som mala problem, skoro nic sa mi nepaci, resp. by sa nehodilo
16. jún 2011 o 01:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rosienka krásne meno ste vybrali, nech sa Milenka krásne usmieva celý život a je šťastná emoticon
16. jún 2011 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livia76 dakujem emoticon , aj ta vasa Lesinka je milucke meno emoticon
16. jún 2011 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chlapčenské: Richard, Marek
Dievčenské: Lucia, Michaela, Sára
a máme zatiaľ emoticon Lindu
17. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Viktória, Sára, Ema
Lukáš, Marek, René
17. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj moje deti sa volaju Jurko, Simonko,Matusko, Dianka, Sinduska
17. jún 2011 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa pacilo meno leonard...len moja kamartka mi povedala...: leonard nedavaj hned sa mi vybavi to ked idem po cintorine a citam si tie zastarale mana na nahrobných kamenoch....no od vtedy sa mi to meno nepaci...inak máme jednu dcerku vola sa dianka a teraz cakame na chlapceka ktory ma prist uz v auguste a teda na mene sa dohodnut vobec nevieme....ale problem je vo mne že mne sa ziadne chlapčenske mená nepacia...vzdy mi nieco pripomenu...no uvidime ake meno ma napadne ked toho drobceka uvidim...emoticon ale inak stale dufam že si donesiem z nemocnice dominiku alebo nelu....emoticon))) ale to mozno ked budem treti krat rodit...emoticon)
18. jún 2011 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my čakáme Líviu, ale do úvahy pripadala aj Lea.
S chlapčenskými menami je to horšie, ale asi by bol Branko emoticon
18. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lívia je pekné emoticon je hned na druhom mieste,prvá je Nataša...
18. jún 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, no my sa tiez nemozme rozhodnut. Mame dcerku Viktoriu Andreu a ma 10 rockov a teraz cakame chlapceka. Mne sa paci Tadeáško, manzelovi skor pasuje Tobias....neviem no..skuste poradit emoticon priezvisko je Vereš, diiikes emoticon
18. jún 2011 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riave ja by som volila Tobiasa, TadeŠ vereŠ, to š mi tam moc nejde, ale to je moj nazor
18. jún 2011 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko No to je tiez fakt...este ma teraz tak napadol Lucas...ach jaj, ja sa asi nerozhodnem....
18. jún 2011 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riave my tiez vyberame, chceli sme Maxa, ale tusim v kazdom druhom kociku je Max a teraz mame problem lebo nevieme sa rozhodnut.buduci tatino chce Marcusa, ale mne sa to nejako nepaci emoticon
18. jún 2011 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne sa Marcus tiez paci ale zase mazelovi nie, to mame naopak emoticon ja som chcela netradicne meno, co tu naokoli tak neni, ja nepotrebujem na ihrisku, ci v skolke zakricat na maleho a otoci sa polka deti.....Max je tiez velmi pekne, tu u nas ho nik nema a ani nepoznam nikoho kto Maxa ma, tak mozno az take rozsirene nieje emoticon
18. jún 2011 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas pes sa vola max... emoticon emoticon
18. jún 2011 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz to bude chlapcek po ockovi - Radovan. To sa mi velmi paci - ako jarny vanok. Ja som na tom trvala, ze chcem dat take meno. A dievcatko sme sa zhodli hned na Kristinke - moje birmovne. emoticon
18. jún 2011 o 14:37  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2016 (35. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa zapacilo pre dievcatko Zara, alebo Zoe emoticon A pre chlapca Adam alebo Bruno..
tuzime po dievcatku, ale je to este daleko... snad to dobojujeme do uspesneho konca
18. jún 2011 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kristinka86 ja som mala pre chlapca vybrate tiez radovan mal by to po manzelovi,ale podarilo sa nam dievcatko
18. jún 2011 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
18. jún 2011 o 18:49 • luciasek83
@kukujka Je to skor atypicke meno - vacsinou davaju Radoslav, Radomir.. emoticon Ale mne sa meno Radovan pacilo od zaciatku. Uz roky dozadu sme sa dohodli na menach a teda maly Radko je na ceste a Kristinka pride casom. emoticon Ake meno si teda dala dievcatku? Dalsi bude Radko.. emoticon
18. jún 2011 o 19:46  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2016 (35. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcence vyberate mena podla znamenia, ci numerologie a pod. ? ja ked citam ze vyberaju zeny mena pre babtko podla takych veci, tak neviem no.....
18. jún 2011 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš