• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
9. okt 2011 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sparocka Ja som to meno zapocula uz davno ked tak bezal serial V siedmom nebi :slight_smile: Tam mali syna Saimona :slight_smile: Ja zatial chodim na kontrolu kazdych 5tyzdnov a naposledy pred skoro troma tyzdnami sme mali kilo desat ale cm mi nepovedali :frowning2: A vy mate ake rozmery? Mne lekarka povedala, ze je trochu vacsi :sweat_smile: Neviem ako casto sa chodi na kontrolu na Slovensku. My sme vo Viedni.
Juuuuj ale som rada, ze sme si vymysleli meno pre nasich synov, ktore nieje bezne :grinning: (teda dufam, ze to bude chlapec, ak nie tak budeme mat Amandu)
9. okt 2011 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@odabinka Ja som bola v stredu na ultrazvuku tak malý ma 30cm a váži 1332g.Amanda tiež pekné meno.My sme mali sarah,ale nevyšlo :slight_smile: A inac sa ako cítiš?ja jak slon hehe.Večer sa len pregulujem na posteli :grinning: Nemám veľké brusko len som už nemotorna :(
9. okt 2011 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute, som sem zabludila lebo my este stale nemame vybrate mena, tak sa inspirujem, a mozno aj ja inspirujem niekoho, nase tipy zatial su pre dievcatko Emily, Ema, Mia, Lily alebo Lia a pre chlapca Damian, Dorian alebo Darius :slight_smile: uz by sa nam aj patrilo urobit vyhlasenie o otcovstve, porod moze byt kazdu chvilu, ale to sa bez vybratych mien neda...najhorsie je ze chudak moj drahy uz rezignoval a nechal vyber len na mna a to je uple najtazsie :unamused:
9. okt 2011 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kocurcek jeeej, Frederik je aj nas tip na chlapcenske meno. Ked sme cakali prve dieta, cely cas som tvrdila, ze to bude chlapec, lebo prenho nemame meno, jedine toto a to nas zas svokra odhovarala. Ja som mala obavy, ze ak bude rackovat a tam su dve R, ako to bude vyzerat (v rodine mame dvoch rackarov, tak ak by sa to nejako podedilo). No nakoniec mame dievcatko a to sme vobec neriesili, roky sme chceli Ninu, ale je ich tolko, ze sme si povedali, ze Michaela a neriesili sme, vsak ved bude urcite chlapec ;) a bola baba a ostala Miska a sme spokojni ;) no a ak bude druhe a chlapec, tak asi Frederik, zatial nas to nepreslo, len aby ho nevolali Fredy Kruger (z Nocnej mory ;))
9. okt 2011 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo...dobrá otázka :slight_smile: mne sa páči meno Miška pre dievčatko,pre chlapčeka Erik a Adamko,ale Adamka má každý tak asi bude Erik :slight_smile:
9. okt 2011 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte my sme sa po dlhom vyberaní rozhodli pre Nikolasa :slight_smile: toto meno sa mm nepáčilo na začiatku, ale už si zvykol :slight_smile:
9. okt 2011 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sparocka Ja som mala vzdy nadvahu a tak moje brucho vyzera ako vzdy, akurat ja vidim ako narastlo :slight_smile: A neznasam nasu sedacku, lebo sa z nej neviem postavit bez problemov :sweat_smile: A neviem si zvyknut, ze sa po sediacky neviem zohnut :grinning: Inak sa citim velmi dobre - nastastie. Este vladzem aj trochu pracovat, ale uz sa mi nechce. Chcem si uzivat tehotenstvo, spim kedy mozem, vsak tak skoro sa potom nevyspime :wink: Este pracujes?
9. okt 2011 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@odabinka nie nepracujem. ja som bola na 5 ročnej materskej s prvym a končí mi až v januari.takže z jednej materskej do druhej :grinning: :grinning: vy čakate prve ???
9. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sparocka No aha ju... ako si to dobre vymyslela :grinning: My cakame prve a dufam ze nie posledne. Akurat, ze ja budem na materskej iba 2roky :frowning2: A to sa ako da byt tak dlho na materskej? Musi to byt super, ze sa mozes tak dlho venovat dietatu.
9. okt 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vieš ja som bola pred tym slobodna mamička a preto som mala narok na 5 ročnu matersku. Ale vieš čo niekedy je to už na hlavu byť tak dlho doma. ale čo narobim :grinning:
9. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bleelka jeej...ja som michaela :slight_smile: vidíš ten ma ani nenapadol ... v pôrodnici ich ako prvé napadol Frederik Chopin ... že či chcem mať skladateľa sa ma doktor pýtal.. my používame akurát že: Ready, Fredy, go!
Neviem odkiaľ to je, neviem, či kedysi nebola v tv taká relácia, kde sa hrali videohry a takto ich odštatovali :slight_smile:
10. okt 2011 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lenka1108: No veru to, ze pre dievca je tolko peknych mien, ze sa nam zoznam namiesto vyskrtavania neustale rozsiruje :grinning:.
10. okt 2011 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,tak mi budeme mat bud Alzbetku alebo Dominka,,,,
10. okt 2011 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. okt 2011 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte pripajam sa k vam..cakame chlapca a nevieme sa dohodnut ci bude Roman alebo Dominik..ale tak do 28.12 casu dost :P
10. okt 2011 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supeeer tak to by boli dvaja Dominikovia :wink:
10. okt 2011 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my budeme mat chlapceka a bude to Maxim, pre dievča sme mali Lia, ale uz ich zacina byt dost vela. :wink:
10. okt 2011 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tehulka21 Mne osobne sa viac paci Roman. :slight_smile:
10. okt 2011 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@niki_lv jaj ani my nevrav ja som mala meno lia vymyslene uz dva roky tym ,ze som skratila moje meno lucia na lia a teraz vidim,ze toto meno zacinaju dvat dako castejsie
10. okt 2011 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolinkamaminka Moja Lily,Emily,Emu nedavaj. je ich hrozne vela. :wink: Co tak Amy, Ashley ,Camila , Charlotte, Chiara ,
Sandra , Olivia ,Zoe? :slight_smile:
A z tych co tam mas je pekne Mia. :slight_smile: A chlapcenske Dorian. :slight_smile:
10. okt 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marashy ahojcek tak velmi pekne meno ste si nakoniec vybrali a inak ako sa citis vies kto som?
10. okt 2011 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kocurcek Ahoj, čítala som že máte Frederika :slight_smile: :slight_smile: prekrááásne meno, to sme i my planovali, a prvého máme syna Peťka po manželovi a potom 3 dievčetá Sofiu, Stellu a Lauru.... :wink:
10. okt 2011 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nany12 Ahoj, asi viem ale pre istotu povedz :slight_smile: a ďakujem, že sa ti páči meno...
10. okt 2011 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam sa paci zara, sofinka a chlapcenske tobias
16. okt 2011 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pajtas32-my mame Zaru a teda nelutujem, vsetci sa v dobrom nadtym menom pozastavuju, teraz cakame chlapca a chceme vybrat meno, ktore by sa k Zare hodilo, ale este sme sa ani na jednom nezhodli
17. okt 2011 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
U mna Amalia a Amanda spolu s Alicou a u chlapca Alan. :slight_smile:
19. okt 2011 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelicefo Amy je krásne, len musíme mnohým ľuďom vysvetlovať výslovnosť, čo ma dosť prekvapilo. Ale som rada, že som si i Amy doma u muža presadila. :wink:
19. okt 2011 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia74
@pajtas32 Ja som spokojná s výberom mena Zara Amy. :slight_smile: Dobrý výber. :wink:
19. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok