• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
My nevieme co budeme mat, ak chlapec Jakub ak dievcatko Mia, mame Misku.... :sunglasses:
30. okt 2011 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze uz sme zuzili vyber..Alexandra,Anetka :slight_smile:
30. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evuliki 5.5 je narodeny svokor :slight_smile: ale kdesi to hadam najdem v kalendari
30. okt 2011 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My máme Danielka a ak bude ďalšie, tak chlapček možno Marek a dievčatko .. tak to je vo hviezdach.
30. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasena033 ja som sa Alaxandru
31. okt 2011 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esterasa Nikola je dobrá volba ale Nicole -Niky naš favorit s Oliviou
31. okt 2011 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka112 a nevolaju ti ho Dano alebo Danko lebo toho sa bojím mne sa to tiež pači len ako Daniel alebo max Danielko
31. okt 2011 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104 Nie, od narodenia ho voláme Daniel alebo Dany a tak mu hovoria aj ostatný, ako ich to naučíš tak ho aj budu volať. :slight_smile:
31. okt 2011 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali do dnes vybrate meno Ria, ale kedze to bude chlapcek tak netusiiiim :grinning:
31. okt 2011 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
4. nov 2011 o 21:07 • paulitas
@paulitas mne sa paci napr. Leo a Theo
5. nov 2011 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@paulitas podla mna sa mena pre dvojky chlapcov ani nemusia hodit...aku je tu vyssie napr. ze Leo a Teo, i ked v konecnom dosledku preco nie je to pekne...Kombinacia ma napada len Sebastian - Daminán :slight_smile:
Inak mozno by som dala jedn meno po tatovi a druhe dopasovala alebo dala ake sa nam paci
5. nov 2011 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@paulitas Martin a Marek Norbert a Robert.....Michal a Richard :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2011 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lea Sofia ... a keď budeme mať syna tak asi bude po tatinkovi Patrik alebo Christopher :slight_smile: :sweat_smile:
6. nov 2011 o 22:03  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
My sa tešíme na Ninu alebo Miška po ockovi :slight_smile: prípadne Herman alebo Herbert :slight_smile:
7. nov 2011 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacsik jeeej nahodne sem kliknem a ty tu
tak ja stale uvazujem akoby sa volalo druhe babo chlapcek mal byt radovan po tatkovi,ale kedze mame dcerku liu chcela by som aj chlapca s menom na tri pismenka,ale take sa mi zatial ziadne nepaci a ak by bolo druhe dievcatko tak tiez meno na tri pismena a tych je uz viac peknych
7. nov 2011 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my sme sa nakoniec rozhodli a maly sa bude volat Adamko :slight_smile:
7. nov 2011 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Nuž my máme Miu Taru a Zaru Sofiu, tie mená im sedia ako prdelka na šerbel :grinning: , vela ludi nám ich chváli..chlapcovi by sme dali Max :dizzy_face:
8. nov 2011 o 00:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stanushqa85 no pokial mas netradicne priezvisko-preco nie
8. nov 2011 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My máme Johanku a přáli bychom si ještě Václava, Anežku a Jakuba :slight_smile: takže máme s mužem co dělat :D :D :D
8. nov 2011 o 00:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
my mame Hannah-cita sa uplne slovensky,len Hana. a to je u nas taky kompromis,podla mna celkom vydareny.mam muza nemca,zijeme v zahranici a teda pise sa to po nemecky ale zaroven sa to vyslovuje aj v nemcine slovensky :sunglasses: a slovenska rodina ju vola hanicka a hanka. strasne sa jej to meno hodi,ale to asi kazdemu dietatku sa hodi meno :grinning:
8. nov 2011 o 00:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zajo79 priezvisko nie je vôbec exotické, ale neni to ani päsť na oko :wink:
8. nov 2011 o 00:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame doma evicku :slight_smile:,meno vybrate po ceste do porodnice :slight_smile:,ale nam sa paci :wink:
8. nov 2011 o 04:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kukujka ja som všade :slight_smile: Plánujete už druhé ? ja som chcela originálnejšie mená ale už aj Nina mi dala zabrať aby som Miška ukecala :slight_smile: no a s chlapčenským so mnou ani nevyjednával :D Pre chlapca je pekné Max na tri alebo Teo :slight_smile:
8. nov 2011 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacsik jasne,ze chceme aj druhe babo ked lia trochu podrastie tak sa ide pracovat na druhom
mne sa pacilo meno Teo,ale kolegina ma kocura s tym menom co ma uplne odradilo :slight_smile:
8. nov 2011 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asi najťažšie,čo može byť je vybrať meno pre chlapca...Chcela by som krátke...ani exotické ani typické slovenské :slight_smile: Doma máme 9 mesačnú Stellu je jediná v meste pokial viem a pritom je to meno v našom kalendári :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2011 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
:slight_smile: nech premenuje kocúra :slight_smile: ja chcem nejaké nemecké ale Michalovi alebo Jurajovi ( aké originálne v Kvas family :D ) sa asi nevyhnem :D
8. nov 2011 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako tak citam viacere mate dilemu ake dat meno...my by sme chceli Markus alebo Tobias...no manzel by najradsej chcel na ,,M,,... :slight_smile:
8. nov 2011 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacsik radsej michal ako juraj
ked sme s radkom este neboli zobraty tak som ho hnevala tym,ze babo bude mat priezvisko po mne a on ma tiez hneval tak tvrdil,ze ak bude chlapec tak mu dame krstne meno Urban a bude sa aj tak volat po nom /priezvisko ma Urban/
8. nov 2011 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My máme vybraté Alexandru a Mateja :slight_smile:
8. nov 2011 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok