Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

adika10
30. okt 2011

My nevieme co budeme mat, ak chlapec Jakub ak dievcatko Mia, mame Misku.... 😎

sasena033
30. okt 2011

takze uz sme zuzili vyber..Alexandra,Anetka 🙂

kikusik88
30. okt 2011

@evuliki 5.5 je narodeny svokor 🙂 ale kdesi to hadam najdem v kalendari

lenka112
30. okt 2011

My máme Danielka a ak bude ďalšie, tak chlapček možno Marek a dievčatko .. tak to je vo hviezdach.

lucinka1104
31. okt 2011

@sasena033 ja som sa Alaxandru

lucinka1104
31. okt 2011

@esterasa Nikola je dobrá volba ale Nicole -Niky naš favorit s Oliviou

lucinka1104
31. okt 2011

@lenka112 a nevolaju ti ho Dano alebo Danko lebo toho sa bojím mne sa to tiež pači len ako Daniel alebo max Danielko

lenka112
31. okt 2011

@lucinka1104 Nie, od narodenia ho voláme Daniel alebo Dany a tak mu hovoria aj ostatný, ako ich to naučíš tak ho aj budu volať. 🙂

lussyp
31. okt 2011

my sme mali do dnes vybrate meno Ria, ale kedze to bude chlapcek tak netusiiiim 😀

paulitas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaya60
5. nov 2011

@paulitas mne sa paci napr. Leo a Theo

ejbyk
5. nov 2011

@paulitas podla mna sa mena pre dvojky chlapcov ani nemusia hodit...aku je tu vyssie napr. ze Leo a Teo, i ked v konecnom dosledku preco nie je to pekne...Kombinacia ma napada len Sebastian - Daminán 🙂
Inak mozno by som dala jedn meno po tatovi a druhe dopasovala alebo dala ake sa nam paci

trnka77
5. nov 2011

@paulitas Martin a Marek Norbert a Robert.....Michal a Richard 🙂 🙂

coconuutt
6. nov 2011

Lea Sofia ... a keď budeme mať syna tak asi bude po tatinkovi Patrik alebo Christopher 🙂 😅

kacsik
7. nov 2011

My sa tešíme na Ninu alebo Miška po ockovi 🙂 prípadne Herman alebo Herbert 🙂

kukujka
7. nov 2011

@kacsik jeeej nahodne sem kliknem a ty tu
tak ja stale uvazujem akoby sa volalo druhe babo chlapcek mal byt radovan po tatkovi,ale kedze mame dcerku liu chcela by som aj chlapca s menom na tri pismenka,ale take sa mi zatial ziadne nepaci a ak by bolo druhe dievcatko tak tiez meno na tri pismena a tych je uz viac peknych

silvia10131
7. nov 2011

tak my sme sa nakoniec rozhodli a maly sa bude volat Adamko 🙂

stanushqa85
7. nov 2011

Nuž my máme Miu Taru a Zaru Sofiu, tie mená im sedia ako prdelka na šerbel 😀 , vela ludi nám ich chváli..chlapcovi by sme dali Max 😵

zajo79
7. nov 2011

@stanushqa85 no pokial mas netradicne priezvisko-preco nie

elzu
7. nov 2011

My máme Johanku a přáli bychom si ještě Václava, Anežku a Jakuba 🙂 takže máme s mužem co dělat :D :D :D

estterka
7. nov 2011

my mame Hannah-cita sa uplne slovensky,len Hana. a to je u nas taky kompromis,podla mna celkom vydareny.mam muza nemca,zijeme v zahranici a teda pise sa to po nemecky ale zaroven sa to vyslovuje aj v nemcine slovensky 😎 a slovenska rodina ju vola hanicka a hanka. strasne sa jej to meno hodi,ale to asi kazdemu dietatku sa hodi meno 😀

stanushqa85
7. nov 2011

@zajo79 priezvisko nie je vôbec exotické, ale neni to ani päsť na oko 😉

jully81
8. nov 2011

my mame doma evicku 🙂,meno vybrate po ceste do porodnice 🙂,ale nam sa paci 😉

kacsik
8. nov 2011

@kukujka ja som všade 🙂 Plánujete už druhé ? ja som chcela originálnejšie mená ale už aj Nina mi dala zabrať aby som Miška ukecala 🙂 no a s chlapčenským so mnou ani nevyjednával :D Pre chlapca je pekné Max na tri alebo Teo 🙂

kukujka
8. nov 2011

@kacsik jasne,ze chceme aj druhe babo ked lia trochu podrastie tak sa ide pracovat na druhom
mne sa pacilo meno Teo,ale kolegina ma kocura s tym menom co ma uplne odradilo 🙂

domigb
8. nov 2011

Asi najťažšie,čo može byť je vybrať meno pre chlapca...Chcela by som krátke...ani exotické ani typické slovenské 🙂 Doma máme 9 mesačnú Stellu je jediná v meste pokial viem a pritom je to meno v našom kalendári 🙂 🙂 🙂

kacsik
8. nov 2011

🙂 nech premenuje kocúra 🙂 ja chcem nejaké nemecké ale Michalovi alebo Jurajovi ( aké originálne v Kvas family :D ) sa asi nevyhnem :D

mirka0703
8. nov 2011

ako tak citam viacere mate dilemu ake dat meno...my by sme chceli Markus alebo Tobias...no manzel by najradsej chcel na ,,M,,... 🙂

kukujka
8. nov 2011

@kacsik radsej michal ako juraj
ked sme s radkom este neboli zobraty tak som ho hnevala tym,ze babo bude mat priezvisko po mne a on ma tiez hneval tak tvrdil,ze ak bude chlapec tak mu dame krstne meno Urban a bude sa aj tak volat po nom /priezvisko ma Urban/

ajuska3012
8. nov 2011

My máme vybraté Alexandru a Mateja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre