• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
Alexandra je velmi oblubene meno v poslednej dobe. Aj podla statistiky co som videla na nete. Aj ja sa tak volam :sunglasses: . Mne sa velmi lubi Nela, Sofia, Sara a chlapec Samuel, Adam, Alex ... bude tazke vybrat to jedno a naj :grinning:
10. nov 2011 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja uz mam svoju vysnivanu Nelu,este nam chyba doma Kubko...
10. nov 2011 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som chcela odjakživa Jakubka, aj ho máme, dcérka sa volá Nina Agáta, kompromis- ja som chcela Ninku a muž Agátu. a keby nebodaj 3 (nič nie je nemožné :grinning: ) tak sa mi páči Timotej, Matej, Filip, Teo, to by bolo ťažké rozhodovanie :slight_smile: známi majú chlapca, a ten sa volá Liam...
10. nov 2011 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My mame Samuela Dusana, Selenu Luciu a teraz nam pride na svet Benjamin :wink:
10. nov 2011 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
POZNAM CHLAPCEKA CO SA VOLA LUCIAN A VOLAJU HO LUCI.TO SA VAM NEPACI?JE TO TAKE MILE
10. nov 2011 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
POZNATE NIEKTO NEJAKU BARBORKU?AK SA DA PREZYVAT TO MENO LEBO MENZEL CHCE BARBORKU A JA MAMPOCHYBNOSTI ZE JU NEBUDU PEKNE OSLOVOVAT.MENO JE PEKNE PACI SA MI.
10. nov 2011 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ktore Baša, Baba, Borka, Barbi, Barbína, mne sa najviac páči podoba Barbara, a netreba ani prezývku, vek meno je pekné aké je
10. nov 2011 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. nov 2011 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ktore - ano hovoria jej Barborka, Barbi... je to fajn.
10. nov 2011 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ktore
a preco nie Barborka? :confused:
v mojom okoli Barborky oslovuju aj Barunka, Baru, Babu, Baška, Barča, Barbi...
10. nov 2011 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ktore este Bajka, Baja, syn ma v skole spoluziacku. Mne sa praveze prezyvky tohto mena vobec napacia :sweat_smile: ze Baja, Bajka, Basa, Baba... Barbi, Barbina :zipper_mouth: :grinning:
Barborka je pekne meno, ale tie prezyvky uz nemusim... ale je dost velka sanca, ze ju urcite prezyvat (skracovat) budu, je to dlhe meno.
10. nov 2011 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
10. nov 2011 o 17:22 • ktore
@ktore - nepis velkymi pismenami, to sa tu nesmie, cele ti to zmazu :rolling_eyes: Aj sa to fakt zle cita.
10. nov 2011 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ktore mam dve kamaratky barbory.volame ich borka a barča.obe su to zlate sikovne kocky(verim tomu,ze meno o cloveku vela povie :wink: )
10. nov 2011 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
manzel sa vola mirko ale on po sebe nechce.je touz asi aj zriedkave meno.paci sa mu barborka.jeho prva priatelk adala malej meno Reka madrske s tym vobec nesuhlasil ale dala jej aj tak.tak by som chcela aby mal take meno ako on velmi chce.len to chlapcenske nevieme.ja nechcem nijake extra mam dcerku a vola sa deniska.
10. nov 2011 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@esterasa barbora je uzzriedkava ta sa paci mojmu manzelovi.aj mne sa pacia slovenske mena ale na chlapca bohuzial sa neviem dohodnut,ani nad tym nerozmyslam velmi este.
10. nov 2011 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aleks_30 ja poznam same alezandri tak to som si uz vyhodila z hlavy
10. nov 2011 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jedno viem ze nebudem pocuvat na rodicov.inak moja dcera vola babiky simonka.paci sa mi aj nelka.a lenka ale to uz poznam viac
10. nov 2011 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ktore moj manzel sa vola Lucián a teda nedala by som to meno nasmu synovi. ved kolko ma s tym on problemov, kazdy na neho pozera ako,ze cooo? no dakujem pekne, radsej nieco normalne. svokra nemala co robit,tak vymyslala :grinning: Ja ho volam Lucko,alebo Luco,ked ma stve. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2011 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ked som ja rodila tak dali chlacom same matej matus.jakub.kristian.pacili sa mi len uz ich tolko bolo ze sa mi odnechcelo a potom zahranicne co sa dalo tazko aj vysvetlit.jedno mam na jazaku neni skarede ale neide mi do hlavy uz
10. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
je to tahke s tymi menami ale necham to na poslednu chvilku
10. nov 2011 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ktore sestra má Barborku a voláme ju Boba
10. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja mám Barborku a voláme ju Barborka, to sa mi najviac paci ale Barborku mozno oslovovat vela sposobmi.
10. nov 2011 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
my máme Alenku a Peťka :slight_smile:
13. nov 2011 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčenské: Tamarka, Klára, Dominika...chlapčenské: Tomáš, Tobiáš, Matej. A môj taký možno úlet...ale zbožňujem to meno - Amélia (podľa obľúbeného filmu);)
18. nov 2011 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alohim aj ja som mala taký úlet a momentálne má 14 mesiacov :grinning:
18. nov 2011 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mia258 jééj...:slight_smile: veru, krásne meno má...ako ju voláte?
18. nov 2011 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam premyslene iba dievcenske mena chlapcenske nejak neviem vybrat. dievcenske mam tri: Bibiana, Diana alebo Nina :slight_smile:
18. nov 2011 o 21:22  •  čaká bábätko, termín má v júni 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alohim doma ju voláme Mia, ale napr. v jasličkách ju volajú aj normálne Amélia :dizzy_face:
19. nov 2011 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pre chlapca Miroslav a dievčatko Angelika, a keďže je to chlapec, tak mu už do pupíka hovoríme Miri :slight_smile:
19. nov 2011 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš