• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
@anjelicek26 dve mena to určite nie,to by mi neprešlo ale ani mne sa to moc nepozdava.Ked sme čakali synčeka,som si nedala zistit vopred,ale ak by to bolo vtedy dievča,tak by to bola Chantal a vtedy manžela ani nenapadlo riešit to,lebo si bol 100%isty,že čakame syna a nakoniec sa mu to aj splnilo :slight_smile:
4. mar 2012 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamina06 Adriana alebo Livia Zuscakova by sa hodila, Megan sa k vasmu priezvisku fakt nehodi, potom fakt asi Kristinku
4. mar 2012 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lienkapp Mathiasko je velmi pekne
4. mar 2012 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana76 dakujem,ale tieto dve mena čo si mi poradila sa mi vobec nepačia,to by som asi fakt už dala tu Kritinku
4. mar 2012 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamina06 a co tak Zuzana :wink:
4. mar 2012 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aspinka dakujem ale nie
4. mar 2012 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali mat Emmu,ale nakoniec cakame chlapceka mal byt Oliver ale priatelova sestra ma Olivera tak nas bude Maxim. dievcenske ssa mi paci este Adelka :slight_smile:
4. mar 2012 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamina06 Timea môj smejko,Loriana,Sára,Emily,Lucia, Laura, Stela, Sandra, Silvia,Klára,Tamara, Diana
4. mar 2012 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tiez sa mi paci Livia, Olivia, Lea,....@mamina06
5. mar 2012 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nasa slecna bude Gabriela....krasne meno, a vobec nie je frekventovane :slight_smile:
5. mar 2012 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakani tiez sme rozmyslali nad Gabrielou, ale obavam sa, ze v skolke ci skole ju budu volat Gaba a to je otrasne. Svokor ked zavola na svokru, ze Gabaa, tak ma az trhne... ale Gabika je pekne. Aspon ste uz rozhodnuti, my stale nevieme a uz som z toho zufala :frowning2:
10. mar 2012 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky, cakame zas babu. Co hovorite na Timeu? Alebo Martina, Maria, Daniela, Stela, Terezia...vobec netusime. Poradite meno, ktore by sa hodilo k priezvisku Pavlikova? Fakt netusim. Prvu mame Misku a teraz sme bezradni. Nechcem moc frekventovane, inak by sme asi nemali problem, lebo sa mi napr. paci Nela, Ema, Viktoria, ale je ich naozaj privela na moj vkus. Ani typicke klasicke Katarina, Zuzana nechcem. Ja viem, ze ja by som to mala citit, ale fakt nemam ani tucha, pomoooooc!
10. mar 2012 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bleelka ja by som poradila Danielu. Pekne to ladí s Michaelou a nedajú sa robiť žiadne čudné skratky. K tvojmu priezvisku asi naj. DANIELA PAVLIKOVÁ. Krááásne :wink:
10. mar 2012 o 20:01  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stassa dakujem za nazor. Danielku sme aj dlho mali vo vybere, uz som sa s tym zzivala, no moja mama mi to stale sprotivuje, ze Daniela ju nik nebude volat, len Dana a to ze je hrozne (ze to je ako antikoncepcia a take tvrde :confounded: ), je to fakt, ze to bude len na papieri a v skutocnosti bude Danka, Dana a to sa mi uz tak nepaci...ale stale som to uplne nezavrhla. Dakujem za povzbudenie :wink:
10. mar 2012 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bleelka ide aj o to ako ju budete volať od narodenia. Ak budeš trvať na tom a volať ju Danielka, tak si na to všetci zvyknú a nikdy ti nepríde na um Dana. Moja suseda je Daniela a má už k 30-tke a stále ju každý takto volá. Ide o to že Martinu budú volať Maťa :unamused: , Máriu - Maja, Tereziu-Terka :unamused: :unamused: a akurát Stela neprezývateľné :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2012 o 20:11  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stassa Stelu Telka :grinning: naozaj dakujem za pomoc, si zlata!
10. mar 2012 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sarah,Amely a Marco :slight_smile: Moje deťúrence :dizzy_face:
10. mar 2012 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bleelka
treba ju tak volat od narodenia a nikto jej inak potom nepovie.....
Moja mamina chcela Mariu, ziadnu Majku a pod. tak od narodenia vravela len Maria....a ked jej niekto povedal inak, tak ho upozornila, ze je to Maria, nie inak....a vsetci si zvykli, inak jej nepovieme :wink:
@stassa
10. mar 2012 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@katren mas pravdu, mam znamu, je Maria, ona sa tak nechava oslovovat, alebo Mari, ziadna Maja, Majka... tak asi na tom nieco bude. Len Daniela je samo o sebe dlhe, az 4slabicne, bude tendencia to skracovat :frowning2:
10. mar 2012 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bleelka je to sice 3-slabicne, ale neboj, treba si ich naucit a vsetci si zvyknu :wink:
10. mar 2012 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja chcem miu,a chlapceka mozno davidka
10. mar 2012 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katren fiha, prave som zistila, ze po 2,5 roku na materskej uz neovladam slovencinu! Da-nie-la, Da-ni-e-la. No hamba mi! :unamused:
10. mar 2012 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bleelka ale prosim ta, klud :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2012 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
No mne sa páčia dievčenské mená Lea,Viktoria,Timea,Janka a z chlapčenských Adam,Lukáš,Tomáš,Dávid,Kristián.No ked že budeme mať chlapca,tak najprv mal byť Adam,lenže kôli Vanociam sme to zmenili na Tomáša. :slight_smile:
11. mar 2012 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Pekný deň prajem.Nám sa narodí chlapček a chceme dať meno Ján,že po ockovi.A to by ste mali počuť tie reakcie mojej mami na to meno.Vám sa páči?
11. mar 2012 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte...mi mame vybrate mena Dominika a Filip..ale pacia sa mi mena aj Mathias a Erika
11. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marcincinova ...Ja by som meno po otcovi nedavala...brat ma po otcovi a nerobi to dobrotu ...to je iba moj nazor :slight_smile:
11. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marcincinova aj môj oco je Ján ale ja by s om nedávalapo ockovi neviem.....a čo tak Jonas alebo Damián to je také podobné ale zaseje to na vás ak ocko chce posebe nech dá
11. mar 2012 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marcincinova mne sa to páči :slight_smile: ocko má byť potom právom na čo hrdý dvojnásobne :slight_smile: Ján je pekné meno, nevidela by som problém :slight_smile: vždy sa mi to páči viac ako zahr. mená :sweat_smile: ale neodsudzujem ani to :slight_smile:
11. mar 2012 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petra0801 nemusis to menit kvoli vianociam, susedka maju Adamka a meninovy darcek mu davaju rano po prebudeni a potom vecer ma darceky pod stromcekom :wink:
11. mar 2012 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš