• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
@bleelka nevieme ale ja nejako viem že sa máme sustrediť na dievenské.Chlapčenské už je ked mna absolutne nič nenapadá, mužovi sa lúbi: Jakub.
Pre mna je pekné aj ked teraz každý druhý Jakub tušim, ale ja som presvedčená že to bude dievča. A dievčenské vyberám ja:slight_smile:
11. mar 2012 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@danjelca ja som mala pocit, ze sa tri krat musim sustredit na dievcenske meno... a vidis. 3x chlapec sa podaril :grinning:
12. mar 2012 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@boska79 sakraa:DD
12. mar 2012 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj mne sa paci laura,aleb samuel,al kedze sa nam to baby neako nedari tak mame este dost casu na vyber mien.
13. mar 2012 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojtemy budeme mať Samka alebo Nelku :slight_smile:
13. mar 2012 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,tak aj my mame dilemu,drobcek bude coskoro na svete a my s manzelom sa nie a nie zhodnut na nejakom mene,samozrejme ze manzel by chcel radsej nejake tradicne a ja naopak :grinning: tak nejaky kompromis,co by bolo aj v kalendari a zase nie az take celkom bezne :slight_smile: co sme sa ako-tak zhodali pre chlapceka Lukas,David,Samuel,Mario a pre dievcatko Diana,Klaudia,Natalia,Barbora? Tak skuste nieco poradit:wink: jaj a doma uz mame Adamka :slight_smile:
13. mar 2012 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky

no mi keď sme čakali chlapca tak som mala na 100percent vybrane dievčenske Karina a mame krasneho Dariusa a teraz čakame cca za 2 týždne malo by to byť dievčatko a zase sme boli na tom naopak vymysleli sme pre chlapca Alex a nie a nie dievčenske tak sme rozhodli že aj dievčatko bude Alex
13. mar 2012 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dominikaa David a Barbora ja som tiez ako tvoj manzel za tradicne mena :sunglasses:
13. mar 2012 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dominikaa a inak mas nadherne meno DOMINIKA nad tym ste nerozmyslali DOMINIKA DOMINIK :D
13. mar 2012 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mathias Dominik, druhý syn je Samuel František:slight_smile:
14. mar 2012 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laura a dominik je moj typ, ale z mojim sme sa zhodli na magdalene a rafaelovi, ked ich bude viac tak urcite tie prve dve :grinning:
14. mar 2012 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lilianka, Bianka, Viktorka :slight_smile:))) A do pätice sa mi páčia aj Mia a Vivien :D
14. mar 2012 o 11:33  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yashmin. dakujem,ale to je len nick:wink: aj mne sa to meno velmi paci,ale uz mam malu 6rocnu sestricku ktora sa tak vola a to sa mne zase nepaci aby to bolo" po niekom" inak sme zase vcera dosli k uzsiemu vyberu u dievcatiek Klaudia,alebo Natalia? :grinning:
14. mar 2012 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
po dlhsom case tuto bez diskusie sa vraciam k menam... baby, co poviete na Gabriel? Paci sa vam?
30. mar 2012 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lupege velmi pekne meno, aj Gabriela
30. mar 2012 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, my do 2tt rodime, bude to princezna bez mena asi, bo stale nevieme. MM povedal, ze to necha na sud, ja ze na nu, ked bude mat 18 :sunglasses: . Mame na vyber Ela, Elin, Ema, Natalia a ja este pridavam Zoja a Isabela, co moj mm v ziadnom pripade tie posledne dve. On je najviac za : v poradi Ela, Elin, Ema. Lenze nas syn ani pocut , nic okrem Natalky a Emy
30. mar 2012 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evatko :wink: tak sa asi vsetci aspon ciatsocne zhodnete na Emke a bude
30. mar 2012 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skoricaxx
jeej aj my sme chceli pre dievča Alex.. a je Ella... ale ak bude druhá baba tak bude na 100% Alex :slight_smile:
30. mar 2012 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peter alebo lucka :slight_smile: ale este nevieme ze co to bude lebo sa nechce ukazat :slight_smile:
1. apr 2012 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Mne neviem prečo sa nepaaacili ziadne chlapcenske v kalendari a co sa mi aj pacili(Oliver,Simon,...)sa nepacili mojmu muzovi :Da tak sme sa dopracovali ktomu,ze nas syncek sa vola Bentley:slight_smile:a volame ho Bentlicek,Benik a mne to uz ani vobec nepride zvlastne:slight_smile:)
18. apr 2012 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Tak moja slečna bude jednoznačne Zoe a chlapček Leo :slight_smile:
19. apr 2012 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pre dievcatko : Victoria, Sara, Hanka, pre chlapceka : Jakub, Matus :slight_smile:
24. apr 2012 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tobiáš.... a keby to bolo dievcatko,tak manzel vybral Elišku.Ja som chcela Adélku :slight_smile: A ak by sme mali druhe a bol by to zase chlapec,tak by som vybrala Lukáša :slight_smile:
24. apr 2012 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa zhodli, ze dievcatko bude Hanka, nad chlapcekom sme si trosku lamali hlavu, ale bude po stastnom otcovi Martin.. moj brat je sice tiez Martin.. no, ved aspon budu pekne spolu oslavovat :D aj na pivo spolu pojdu.. :D
24. apr 2012 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Po dllllhom rozhodovaní bude naša malá MIRIAM :slight_smile: teda ešte mi to musí schváliť tatko :slight_smile:
26. apr 2012 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Naše dievčatko bude Gréta. Pre chlapčeka sme mali vybrané meno Teodor.
Páči sa mi aj moje meno, také božské, chichi.... Možno pre druhů dcérku...
30. apr 2012 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja som martina manžel je martin priezvisko mame tiez na M. :slight_smile: chlapca chce manžel po sebe.. martin... a divcatko sa nam paci lenka...len aby potom nebola ukrivdená, že mi všetci sme martinovia s iniciálami m.m a ona chuderka je ina :(, no ale este mam 8 mesiacov cas nieco vymysliet :slight_smile:
2. máj 2012 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som mala uz odjakziva vybrate mena pre moje deti; Martin a Monika.
Martinka uz mame, a teraz cakame dalsi prirastok do rodiny.
Monika to uz nebude, nejak sa mi prestalo pacit... :slight_smile:
Matik mu uz aj tak vybral mena; chlapcek - Risko a dievcatko - Lucka :grinning:

Mne sa nepaci ked sa kombinuju tradicne mena s nezvycajnymi.
Nejak mi to k sebe nejde...
3. máj 2012 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte ja mám tiež problem rozhodnut sa cakame chlapceka a potrebujem aj nejaky nazor z vonku :slight_smile: priezvisko bude mat malinky Haršányi a pácia sa mi mena :ADRIÁN, SEBASTIÁN, KRISTIÁN, SAMUEL ....co by mu asi tak najviac islo k priezvisku? dalsia varianta je ze bude po tatovi DUŠAN aky mate nazor naa menach po rodicoch?
ak mate iny napad co by sa vam najviac pacilo dajt napad :slight_smile: mozno mi pomozete...dakujm :sweat_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
3. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambulka026 Presne tieto mena sa pacia aj nam Lucku uz mame :slight_smile:
4. máj 2012 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš