Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

danjelca
11. mar 2012

@bleelka nevieme ale ja nejako viem že sa máme sustrediť na dievenské.Chlapčenské už je ked mna absolutne nič nenapadá, mužovi sa lúbi: Jakub.
Pre mna je pekné aj ked teraz každý druhý Jakub tušim, ale ja som presvedčená že to bude dievča. A dievčenské vyberám ja🙂

boska79
12. mar 2012

@danjelca ja som mala pocit, ze sa tri krat musim sustredit na dievcenske meno... a vidis. 3x chlapec sa podaril 😀

danjelca
12. mar 2012

@boska79 sakraa:DD

bubitibi
13. mar 2012

ahojte aj mne sa paci laura,aleb samuel,al kedze sa nam to baby neako nedari tak mame este dost casu na vyber mien.

atka70
13. mar 2012

Ahojtemy budeme mať Samka alebo Nelku 🙂

dominikaa
13. mar 2012

ahojte kocky,tak aj my mame dilemu,drobcek bude coskoro na svete a my s manzelom sa nie a nie zhodnut na nejakom mene,samozrejme ze manzel by chcel radsej nejake tradicne a ja naopak 😀 tak nejaky kompromis,co by bolo aj v kalendari a zase nie az take celkom bezne 🙂 co sme sa ako-tak zhodali pre chlapceka Lukas,David,Samuel,Mario a pre dievcatko Diana,Klaudia,Natalia,Barbora? Tak skuste nieco poradit😉 jaj a doma uz mame Adamka 🙂

skoricaxx
13. mar 2012

Ahojky

no mi keď sme čakali chlapca tak som mala na 100percent vybrane dievčenske Karina a mame krasneho Dariusa a teraz čakame cca za 2 týždne malo by to byť dievčatko a zase sme boli na tom naopak vymysleli sme pre chlapca Alex a nie a nie dievčenske tak sme rozhodli že aj dievčatko bude Alex

yashmin
13. mar 2012

@dominikaa David a Barbora ja som tiez ako tvoj manzel za tradicne mena 😎

yashmin
13. mar 2012

@dominikaa a inak mas nadherne meno DOMINIKA nad tym ste nerozmyslali DOMINIKA DOMINIK :D

sandy80
14. mar 2012

Mathias Dominik, druhý syn je Samuel František🙂

eri28
14. mar 2012

laura a dominik je moj typ, ale z mojim sme sa zhodli na magdalene a rafaelovi, ked ich bude viac tak urcite tie prve dve 😀

baby2310
14. mar 2012

Lilianka, Bianka, Viktorka 🙂))) A do pätice sa mi páčia aj Mia a Vivien :D

dominikaa
14. mar 2012

@yashmin. dakujem,ale to je len nick😉 aj mne sa to meno velmi paci,ale uz mam malu 6rocnu sestricku ktora sa tak vola a to sa mne zase nepaci aby to bolo" po niekom" inak sme zase vcera dosli k uzsiemu vyberu u dievcatiek Klaudia,alebo Natalia? 😀

lupege
30. mar 2012

po dlhsom case tuto bez diskusie sa vraciam k menam... baby, co poviete na Gabriel? Paci sa vam?

jolly84
30. mar 2012

@lupege velmi pekne meno, aj Gabriela

evatko
30. mar 2012

baby, my do 2tt rodime, bude to princezna bez mena asi, bo stale nevieme. MM povedal, ze to necha na sud, ja ze na nu, ked bude mat 18 😎 . Mame na vyber Ela, Elin, Ema, Natalia a ja este pridavam Zoja a Isabela, co moj mm v ziadnom pripade tie posledne dve. On je najviac za : v poradi Ela, Elin, Ema. Lenze nas syn ani pocut , nic okrem Natalky a Emy

annie6
30. mar 2012

@evatko 😉 tak sa asi vsetci aspon ciatsocne zhodnete na Emke a bude

sakura
30. mar 2012

@skoricaxx
jeej aj my sme chceli pre dievča Alex.. a je Ella... ale ak bude druhá baba tak bude na 100% Alex 🙂

arasidka123
1. apr 2012

peter alebo lucka 🙂 ale este nevieme ze co to bude lebo sa nechce ukazat 🙂

monirecs
18. apr 2012

Mne neviem prečo sa nepaaacili ziadne chlapcenske v kalendari a co sa mi aj pacili(Oliver,Simon,...)sa nepacili mojmu muzovi :Da tak sme sa dopracovali ktomu,ze nas syncek sa vola Bentley🙂a volame ho Bentlicek,Benik a mne to uz ani vobec nepride zvlastne🙂)

slecnalu
19. apr 2012

Tak moja slečna bude jednoznačne Zoe a chlapček Leo 🙂

vicki2012
24. apr 2012

Pre dievcatko : Victoria, Sara, Hanka, pre chlapceka : Jakub, Matus 🙂

zmrzlinka
24. apr 2012

Tobiáš.... a keby to bolo dievcatko,tak manzel vybral Elišku.Ja som chcela Adélku 🙂 A ak by sme mali druhe a bol by to zase chlapec,tak by som vybrala Lukáša 🙂

sullivanka
24. apr 2012

my sme sa zhodli, ze dievcatko bude Hanka, nad chlapcekom sme si trosku lamali hlavu, ale bude po stastnom otcovi Martin.. moj brat je sice tiez Martin.. no, ved aspon budu pekne spolu oslavovat :D aj na pivo spolu pojdu.. :D

dabon
26. apr 2012

Po dllllhom rozhodovaní bude naša malá MIRIAM 🙂 teda ešte mi to musí schváliť tatko 🙂

diana12345
30. apr 2012

Naše dievčatko bude Gréta. Pre chlapčeka sme mali vybrané meno Teodor.
Páči sa mi aj moje meno, také božské, chichi.... Možno pre druhů dcérku...

matkamatko33
2. máj 2012

Ja som martina manžel je martin priezvisko mame tiez na M. 🙂 chlapca chce manžel po sebe.. martin... a divcatko sa nam paci lenka...len aby potom nebola ukrivdená, že mi všetci sme martinovia s iniciálami m.m a ona chuderka je ina :(, no ale este mam 8 mesiacov cas nieco vymysliet 🙂

bambulka026
3. máj 2012

Ja som mala uz odjakziva vybrate mena pre moje deti; Martin a Monika.
Martinka uz mame, a teraz cakame dalsi prirastok do rodiny.
Monika to uz nebude, nejak sa mi prestalo pacit... 🙂
Matik mu uz aj tak vybral mena; chlapcek - Risko a dievcatko - Lucka 😀

Mne sa nepaci ked sa kombinuju tradicne mena s nezvycajnymi.
Nejak mi to k sebe nejde...

monika333slov
3. máj 2012

Ahojte ja mám tiež problem rozhodnut sa cakame chlapceka a potrebujem aj nejaky nazor z vonku 🙂 priezvisko bude mat malinky Haršányi a pácia sa mi mena :ADRIÁN, SEBASTIÁN, KRISTIÁN, SAMUEL ....co by mu asi tak najviac islo k priezvisku? dalsia varianta je ze bude po tatovi DUŠAN aky mate nazor naa menach po rodicoch?
ak mate iny napad co by sa vam najviac pacilo dajt napad 🙂 mozno mi pomozete...dakujm 😅 🙂 😅

slnieckolu
4. máj 2012

@bambulka026 Presne tieto mena sa pacia aj nam Lucku uz mame 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre