Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marley11
14. júl 2012

Mne sa pre dievcatko paci Saranda a pre chlapceka Marko 🙂

bejbypd
15. júl 2012

Chlapček Ondrejko a dievčatko Alexandra alebo Karolína 😉

lypka
22. júl 2012

Ako som tak čítala túto tému tak začínam rozmýšlať o menách Klára a Dávid 🙂

dafnea
26. júl 2012

Mne sa paci Frederik a, Hana, Simona, Monika a desiatky dalsich 😀

suzanecka1
26. júl 2012

takže mi máme chlapca menom Matias a veľmi by sme chceli pre neho sestričku a páči sa mi Melisa, Melánia alebo Timea ale keď to bude predsa len chlapec tak jednoznačne Tadeáš 😉

anika159
26. júl 2012

@anjelicek26 ja mam sebastiana a vsetci na okolo maju priiisne zakazane volat ho sebinko mam tlak 190 lebo zo znie priserne brrr

majka499
26. júl 2012

My mame dvojrocnu Teresu, to ste mali vidiet sestricky v porodnici hihi, kukali jak nepricetne ze co to za meno....ja som strasne chcela Teresku ale u nas je len Terezia a to mi pride take stare a Tereza mi znie tvrdo, tak je Teresa, a teraz to bude Šimon 😀

depi
3. aug 2012

co tak Izabela??? a Branko(nie Branislav) ... 🙂))

skoricaxx
3. aug 2012

@bejbypd
aj mi mame dievčatko ALEX

tara
3. aug 2012

My mame chlapceka Alexander, a volame ho Alex, Alexko, Alexy, a ked nahneva, tak Alexander 😀 No a paci sa mi aj Alexej a dievcatko Alexia.

katushka16
3. aug 2012

my máme Terezu a Valentínu🙂
@majka499 ja keď som bola s Terezkou v pôrodnici,tak keď mi ju sestričky niesli na izbu,už som vedela,že idú lebo po celej chodbe som počula:Tereza,jedineTereza...🙂

anait
4. aug 2012

Jakubko je number 1 odjakživa, zvyšok sa hodne mení...Dominik, Alan, René, Michal, Oliver, Patrik... Dievčatá zatiaľ vedie Dominika, potom Linda, Sára, Bianka... bude to náročné 😀

katie26
4. aug 2012

🙂)) pozerala som prvu stranku prispevkou - a moje hodnotenie: 95% zienok nema teraz deti pomenovane tymi menami, o akych tu basnili, ale uuuplne inymi, co ani v zozname neboli🙂)))))) zeby uradovali hormony, manzelia, rodiny???🙂))

mravvcek
4. aug 2012

No my sme sa vcera definitivne dohodli na Matejovi 🙂

lola7712
15. aug 2012

......ahojte........my máme doma Maxima............poradte pekné meno pre dievčatko aby sa to hodilo 🙂))))))) dakujeeeeeeem

zuzana581
15. aug 2012

@lola7712 Ja som chcela Melániu, alebo Matildu, ale máme Sebastiana 🙂

lola7712
15. aug 2012

@zuzana581 .....aj mne sa veľmi páči Matilda...........ale u priateľa mi to neprešlo..........:(

zuzana581
15. aug 2012

@lola7712 och tí chlapi 😀 ..

nikusa008
15. aug 2012

JA cakam dievcatko a meno jej dame Timea 🙂))

sparocka
15. aug 2012

My máme Alexander a Saimon. Dievčenské sa mi páči Ruth a Sarah.

felinda
15. aug 2012

Felipe a Karolínka 😉

zoyuska
15. aug 2012

my mame daniela a vladimira-vladka,mne sa paci samko,dominik,adrian,tyler.simon,jason....a dievcenske sme chceli,sandra lea,stella,dominika,natalia,hanah

kalifa28
15. aug 2012

ja si zajtra idem pre Améliu

syslica
17. aug 2012

@opica Jééj, ďalší Jergušík! S @avanti už o sebe vieme, aj o tom, že mená našich "chlapov" sú v podstate také isté 😉
Aj my sme mali Gregora vo výbere, ale priezvisko, typicky slovenské, nám navyše začína na R... to by bol chudák... teda, ak sa nám do tretice podarí zas junák, bude to Bystrík (manžel sa podvolí a zvyšok rodiny ma vydedí, ale čo už 😝 😀 )

kalianka
22. aug 2012

My mame branka, a velmi sa mi pači kryštof, jerguš a gregor 🙂 snad sa daco podari.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poseidonka
23. aug 2012

@kinna Klára je krásne meno 😎

ja som vybrala pre syna meno NINO ale z manželovej strany a jeho rodiny nemám podporu takže to bude boj. Čo vy na také meno?

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre