• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
@aber my tiež tak ale používať budeme druhé, lebo je krajšie... Tiež mám známeho a jedno meno mal dajme tomu ze maďarské a druhé slovenské.. Predstavil sa ako chcel aby ho volali..
18. nov 2015 o 11:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.
mne sa meno mojho synceka Lukaska vzdy velmi pacilo tak preto sme sa s manzelom aj pren rozhodliemoticon
18. nov 2015 o 11:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.
ja som vybrala dcerke meno Lenka a moj manzel nasmu synovi meno Martin
18. nov 2015 o 13:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.
My sme vyberali podla toho aby mal maly jedinecne meno ale aby nebolo zlozite na vyslovnost emoticon
18. nov 2015 o 13:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@brckava36 jeej a ozaj .))) a dievčatko čakáš už vieš?? ja ešte neviem čo to bude emoticon))zajtra možno budme vedeť
18. nov 2015 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminka1986 hej, druhe dievcatko. Nam to bolo vidno uz v 12tt emoticon a teraz nam to len potvrdili.
18. nov 2015 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brckava36 ahaa no super teda ja uvidim zajtra ak vobec heheh to je iný macher ked v 12tt to vedel...mojej znamej tak povedali skoro v 13tt že dievča a teraz v 25tt že chlapec...
18. nov 2015 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminka1986 vraj sme všetci najprv dievčatká až potom sa to mení emoticon
18. nov 2015 o 21:07  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gabika2580 ano ano emoticon chlapčekovi z klitorisu narastie penis ale odborne neviem ako je to správne ale viem že tak to vysvetluju emoticon
18. nov 2015 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievča bude Ema a chlapec Tomáš.obyčajné slovenské mená emoticon
18. nov 2015 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si ista,ze to bude baba, bolo to krasne vidiet. Pri prvej to iste
19. nov 2015 o 00:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My budeme mat Natáliu a dobudúcna ked bude dievca bude Ivanka emoticon a ked chlapec bude Adrian,Leo alebo Milan emoticon tieto tri mena sa mi pacia.
19. nov 2015 o 01:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.
vyberanie mien je to najkrajsie obdobie
19. nov 2015 o 11:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte baby. My sa s priatelom velmi snazime o babo tak dufam ze sa nam to podari boli by sme najstastnejsi na svete a mena sa nam pacia pre dievcatko Lilly (ale tak sa nam vola nasa havinka) takze toto nie ale dalej sa nam paci Sara, Ema a Nela a Nelka asi vyhra ak sa nam zadari a pre chlapcekov sa nam pacia Nikolas, Tobias, Damian alebo Sebastian a asi vyhrava Tobias.
20. nov 2015 o 19:43  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak my uz vieme, ze cakame chlapceka a jedine mano, na ktorom sa zhodneme je Leonard/Leo, ale tak sa uz vola nas kocur, takze sme si ho minuli emoticon Pre dievcatko sme sa zhodli lahko - Adelka, Pavlinka, Patricia,Dasa... Pre chlapceka mame vybrate zatial Timotej, Felix (a mne sa aj Adamko a Elias paci)...ale este sme sa s nicim konkretnym nestotoznili.
10. jan o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My budeme mať Emanuelu 😘
10. jan o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja jednoznačne Daniel, Soňa ( Šarlota mi neprešla)
26. jan o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame vybrate Nataska, Leona a pre chlapca Samael emoticon
27. jan o 18:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj .. nepomohol by mi tu niekto vibrat 2 mena pre dievčatko aby sa hodily .. ďakujem
13. mar o 17:25  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016 (46. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme chceli pre dievcatko Diana ale aj Alexandra, Natalia sa nam pacilo.. nakoniec mame chlapceka - Tobiasa.. ale najprv mal byt Leonard/Leo ale tak sa vola kolegov pes 😂 inak pre chlapceka je tazsie vybrat mwno teda aspon my sme tak mali lebo sa nam nic nepacilo.. 😂
13. mar o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak to bude dievča tak Elyon a druhé meno vyberá priateľ, a na chalanskom sa nevieme zhodnúť ani za nič...ale hádam nás dačo osvieti emoticon
13. mar o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.
chces nejake take obycajne ci exoticke? emoticon
13. mar o 17:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamka_danka vyberanie mena bolo to najstresujúcejšie čo com počas tehotenstva prežívala emoticon
13. mar o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
My mame Nelu emoticon
ak bude druha baba tak Lujza, ak chalan tak Timon..
(paci sa mi aj Zoja a Branko)
13. mar o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nam sa to pravdepodobne este velakrat zmeni do terminu ale nateraz sa nam paci Adrian pre chlapca a Ava pre dievca. Byvame v zahranici, manzel nie je slovak ale aj tak chcem mena, ktore sa daju pouzivat ako na Slovensku tak aj v zahranici. A myslim, ze mama by to neprezila keby nemohla vyslovit meno vnuka/vnucky :D tiez sa mi paci Simona ale to je moja neter takze to mame vycerpane.
13. mar o 18:10  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016 (41. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ivana_t .... To je jedno hlavne nech to je meno pre dievčatko emoticon
23. apr o 10:28  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016 (46. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, mááme takú dilemu... som Balážová, máme aj dcéerku Katarínku a syna Matejka, na obidvoch sme sa dohodli s manželom a stotožnili sa s menami.. úžasné mená, úžasné deti.. a teraz čakáme chlapca.. a netuším, žiadne meno ma až tak neočarilo, aby sme sa dohodli, celkom újde Tomáš, Jakub, len keď čítam, že sú to najpoužívanejšie mená.. aké chlapčenské by sa hodilo k nášmu priezvisku?? viete mi poradiť? inšpirovať? emoticon
5. aug o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky babenky ja mám doma Miu a keby že mám mať do buducna babetko tak by to bola bud Nela aebo stela a keby syn tak alex emoticon
5. aug o 20:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. aug o 20:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladikmatka ahoj, velmi pekne mena ste vybrali emoticon nam s mužom sa velmi páci Július, mne osobne aj Kornel. Nakoniec ale mame malú Tamaru, po mojej naj kamoske emoticon
5. aug o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš