Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

gabika2580
18. nov 2015

@aber my tiež tak ale používať budeme druhé, lebo je krajšie... Tiež mám známeho a jedno meno mal dajme tomu ze maďarské a druhé slovenské.. Predstavil sa ako chcel aby ho volali..

travnerka12
18. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

mne sa meno mojho synceka Lukaska vzdy velmi pacilo tak preto sme sa s manzelom aj pren rozhodli🙂

mamanikka
18. nov 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

ja som vybrala dcerke meno Lenka a moj manzel nasmu synovi meno Martin

sima410
18. nov 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

My sme vyberali podla toho aby mal maly jedinecne meno ale aby nebolo zlozite na vyslovnost 🙂

maminka1986
18. nov 2015

@brckava36 jeej a ozaj .))) a dievčatko čakáš už vieš?? ja ešte neviem čo to bude 🙂))zajtra možno budme vedeť

brckava36
18. nov 2015

@maminka1986 hej, druhe dievcatko. Nam to bolo vidno uz v 12tt 😉 a teraz nam to len potvrdili.

maminka1986
18. nov 2015

@brckava36 ahaa no super teda ja uvidim zajtra ak vobec heheh to je iný macher ked v 12tt to vedel...mojej znamej tak povedali skoro v 13tt že dievča a teraz v 25tt že chlapec...

gabika2580
18. nov 2015

@maminka1986 vraj sme všetci najprv dievčatká až potom sa to mení 🙂

maminka1986
18. nov 2015

@gabika2580 ano ano 🙂 chlapčekovi z klitorisu narastie penis ale odborne neviem ako je to správne ale viem že tak to vysvetluju 🙂

zlotazla
18. nov 2015

dievča bude Ema a chlapec Tomáš.obyčajné slovenské mená 🙂

brckava36
18. nov 2015

ja som si ista,ze to bude baba, bolo to krasne vidiet. Pri prvej to iste

miroslavab13
19. nov 2015

My budeme mat Natáliu a dobudúcna ked bude dievca bude Ivanka 🙂 a ked chlapec bude Adrian,Leo alebo Milan 🙂 tieto tri mena sa mi pacia.

mamka_danka
19. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

vyberanie mien je to najkrajsie obdobie

montynka131
20. nov 2015

Ahojte baby. My sa s priatelom velmi snazime o babo tak dufam ze sa nam to podari boli by sme najstastnejsi na svete a mena sa nam pacia pre dievcatko Lilly (ale tak sa nam vola nasa havinka) takze toto nie ale dalej sa nam paci Sara, Ema a Nela a Nelka asi vyhra ak sa nam zadari a pre chlapcekov sa nam pacia Nikolas, Tobias, Damian alebo Sebastian a asi vyhrava Tobias.

xandra7
10. jan 2016

Tak my uz vieme, ze cakame chlapceka a jedine mano, na ktorom sa zhodneme je Leonard/Leo, ale tak sa uz vola nas kocur, takze sme si ho minuli 😀 Pre dievcatko sme sa zhodli lahko - Adelka, Pavlinka, Patricia,Dasa... Pre chlapceka mame vybrate zatial Timotej, Felix (a mne sa aj Adamko a Elias paci)...ale este sme sa s nicim konkretnym nestotoznili.

aber
10. jan 2016

My budeme mať Emanuelu 😘

elliie
26. jan 2016

Ja jednoznačne Daniel, Soňa ( Šarlota mi neprešla)

tinadeville
27. jan 2016

my mame vybrate Nataska, Leona a pre chlapca Samael 🙂

adriankq
13. mar 2016

Ahoj .. nepomohol by mi tu niekto vibrat 2 mena pre dievčatko aby sa hodily .. ďakujem

candii
13. mar 2016

My sme chceli pre dievcatko Diana ale aj Alexandra, Natalia sa nam pacilo.. nakoniec mame chlapceka - Tobiasa.. ale najprv mal byt Leonard/Leo ale tak sa vola kolegov pes 😂 inak pre chlapceka je tazsie vybrat mwno teda aspon my sme tak mali lebo sa nam nic nepacilo.. 😂

tyelde
13. mar 2016

ak to bude dievča tak Elyon a druhé meno vyberá priateľ, a na chalanskom sa nevieme zhodnúť ani za nič...ale hádam nás dačo osvieti 🙂

ivana_t
13. mar 2016
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

chces nejake take obycajne ci exoticke? 🙂

huahua
13. mar 2016

@mamka_danka vyberanie mena bolo to najstresujúcejšie čo com počas tehotenstva prežívala 😝

reni1512
13. mar 2016

My mame Nelu 🙂
ak bude druha baba tak Lujza, ak chalan tak Timon..
(paci sa mi aj Zoja a Branko)

petraarifin
13. mar 2016

Nam sa to pravdepodobne este velakrat zmeni do terminu ale nateraz sa nam paci Adrian pre chlapca a Ava pre dievca. Byvame v zahranici, manzel nie je slovak ale aj tak chcem mena, ktore sa daju pouzivat ako na Slovensku tak aj v zahranici. A myslim, ze mama by to neprezila keby nemohla vyslovit meno vnuka/vnucky :D tiez sa mi paci Simona ale to je moja neter takze to mame vycerpane.

adriankq
23. apr 2016

Ivana_t .... To je jedno hlavne nech to je meno pre dievčatko 🙂

vladikmatka
5. aug 2016

Ahojte baby, mááme takú dilemu... som Balážová, máme aj dcéerku Katarínku a syna Matejka, na obidvoch sme sa dohodli s manželom a stotožnili sa s menami.. úžasné mená, úžasné deti.. a teraz čakáme chlapca.. a netuším, žiadne meno ma až tak neočarilo, aby sme sa dohodli, celkom újde Tomáš, Jakub, len keď čítam, že sú to najpoužívanejšie mená.. aké chlapčenské by sa hodilo k nášmu priezvisku?? viete mi poradiť? inšpirovať? 🙂

lulupilatova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulupilatova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikav123
5. aug 2016

@vladikmatka ahoj, velmi pekne mena ste vybrali 🙂 nam s mužom sa velmi páci Július, mne osobne aj Kornel. Nakoniec ale mame malú Tamaru, po mojej naj kamoske 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre