Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

nufka
23. jún 2006

mirka : hned ako si vysadila HA , si zacala brat babyplan ??.. ani ste necakali ako sa odporucuje pockat par mesiacov po Ha ??

mirka
23. jún 2006

s čím? s tehotenstvom? ee, 1 mesiac iba 🙂 môj dr. povedal, že iba ten jeden máme počkať na normálnu ms a potom už nemusíme

kamilecka
23. jún 2006

Hm ja som sa chcela popozerat po babyplan ale tu v uk som niejako ich nenasla

mirka
23. jún 2006

a ten Babyplan som začala preto jesť, aby som sa nadopovala vitamínmi, možno niekto vraví, že to nie je najzdravšie, ale myslím, že sú vhodne vyvážené a skombonované 😒, tak preto

nufka
23. jún 2006

no lebo babule niektore ze sa ma cakat ... moj tiez povedal ze netreba tak sa pytam aby som vedela aky nazor prevlada ..ci cakat alebo nie 😉

nufka
23. jún 2006

pojdem si kupit teda ten babyplan aj ja 🙂

mirka
23. jún 2006

ja som to toež počula, vraj maternica je slabá a tak, tak aj preto som si to kúpila, že nech mi ju posilní, veď je to na plánovanie a potom som pokračovala ďalšie 3 mesiace, teraz mám Mami, ale to už vôbec neberem poctivo, tak 2 týždenne, bojím sa, že by som mala moc veľké bábo

nufka
23. jún 2006

mirka : no potm ked uz je mimi v brusku je ako keby pokracovanie babyplanu ..vola sa to babycalibrum ?? o tom si nepocula ?

mirka
23. jún 2006

Calibrum Mami je a ten mám, ja viem, ale vraj sa potom rodia veľké deti a ja nechcem sloníka 😖 ja chcem také akurát 🙂

alexandra
23. jún 2006

nufik ano, bude Victoria 😀 Ak maminu pri porode nechyti zachvat ineho mena 😉 Ak chces, ten babyplan Ti darujem, zjedla som asi 4 tabletky... A moj nazor - necakat. Telo same vie kedy je ten spravny cas...

mirka
23. jún 2006

alex, presne to si myslím aj ja 🙂

nufka
23. jún 2006

mirka,alex : no aj moj lekar povedal ze v poho nemusim cakat ... 😉

nufka
23. jún 2006

mirka aha tak som trosku asi doplietla ten nazov 😕

alex : tak na teba to malo superrychle ucinky 😀 😀 😀

mirka
23. jún 2006

tak nufka držím palce, ja inak neodporúčam ani stojky 😀 ani sviečky ani nič, keď sa má nalepiť, nalepí sa aj keď sa toto robiť nebude 😅

nufka
23. jún 2006

mirka : uplne s tebou suhlasim 😉

mirka
23. jún 2006

no idem pomaly končiť, máme tu kamošku, tak sa jej venujem popri internetu 😅 , ale vykeciava sa s drahým, pôjdem ju ale zaviesť, tak sa majte a dobrú noc 🙂

alexandra
23. jún 2006

Bru nocku kocky 😵

nufka
23. jún 2006

mirka aj Vam dobru noc 😀 aj ja asi zachvilu pojdem zalahnut bo uz mi padaju ocka a zajtra rano do prace ... dufam ze tu budete niekdo zajtra dobeda aby som to v praci nejak prezila 😉

nufka
23. jún 2006

alex : ides uz aj ty spinkat ??

mirka
23. jún 2006

nufka aj ja idem do práce 🙄 🙄 🙄

alexandra
24. jún 2006

Bre ranko kocky.. Preco nemozem spatked mozem a neviem sa prebrat ked nemozem? 😔

katakata
24. jún 2006

alex som na tom presne ako ty...tiez sa uz od pol siestej prehadzujem a o tristvrte na sedem som to definitivne vzdala...ach ten spánok

alexandra
24. jún 2006

Katka napisala by som ze ma tesi ze nie som sama, ale vobec ma to netesi.. ☹ Tak mi aspon prezrad ake mienka mas vybrate 🙂

katakata
24. jún 2006

zlatko ani mna vobec netesi ze nie som sama ten kto nema problemy so spankom netusi aky je stastny clovek ale co moj svokor mi povedal ze kazdy mame svoj kriz a musime sa s nim zmierit a prijat ho tak sa snazim tuto krestansku interpretaciu prijat aj ked nie som veriaca...

ja mienka mam len take orientacne kedze sa nedari otehotniet...my mame velmi dlhe priezvisko tak mam vyber obmedzeny ale zo zenskych sa mi pacia ema a nina (nedoroščikova) a muzžske sa mi pacia ruske oleg a sergej ale muzikovi nie tak nie sme v tomto rozhodnuty ...a este sa mi paci nataniel ale to je velmi zvlastne meno a neviem ci sa hodi k slovanskemu priezvisku...

katakata
24. jún 2006

neviem ci sa to hodi v tejto teme ale ako sa ma tvoje babätko? a ty?

alexandra
24. jún 2006

Ano, suhlasim s tou interpretaciu, najma ked vidim ako sladko vedla mna spinka manzelik... Babo vyzera zatial ok, uz ma zacinaju chytat chute - vcera to bol lunex 😀

pikha
24. jún 2006

ahojte kocky 🙂 zaujimavy debat 🙂
alex, Nicolette je velmi pekne meno, ale fakt je, ze u nas by to v tomto prevedeni mala asi trosku komplikovane. Ja sama som Nikoleta, s K a jednym T, a uzila som si svoje 😀

kala12
24. jún 2006

Ahojte baby,
ja sice este babinko neplanujem, ale z dievcenskych sa mi paci Terezka, Nela a Tamarka a chlapcek by bol asi po mojom buducom manzelikovi - Milan.budem ho volat Milik alebo Milko, tak ako toho mojho mamina a babka. Je to sice sranda, takemu staremu chrenovi vraviet Milko, ale ked je to take podarene.

P.S: Alex, ze si chodila na GLS? Bola si A- cka, srasne znama si sa mi zdala, ked som kukala tvoj album. Inak krasne a jednoduche satky si mala. Blahozelam k mimi. 🙂

alexandra
24. jún 2006

kala ano, presne tak 😀 A Ty si odkial? 😉 Dakujem aj k satam aj k miminku, som zvedava ci nesklame a narodi sa alebo na Novy Rok, alebo moje meniny 2.1 😀

kala12
24. jún 2006

ja som z TN, chodila som do C-cky, aj sme mali tusim spolu nejaky seminar, ale to uz bolo strasne davno, takze sa asi nepamatas. Aj jeden datum, aj druhy maju nejaku tu vyhodu. Aspon spolu mozete robit oslavy 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre