Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

alexandra
24. jún 2006

Psychologiu, ci informu..? Asi psychologiu 😉 A poslu foto, stavim sa ze pamatam.. Inak moja mama ma k tomu narodky 28.12, tak mozno aj to stihame 😀 😀 😀

nufka
24. jún 2006

alex takze budete cela rodinna seslost oslavovat narodky v rovnake obdobie 😉

alexandra
24. jún 2006

nufka lepsie ako september - dedko 11, teta 12, manzel 21, ja 24, bratrancov synator 29 😀 A este mame jul - sestricka moja najzlatsia 9 a otec 19... 😀 Ale my sme velka rodina, na kazdy mesiac by sa niekto nasiel.. A aj sa celkom tesim ze budem mat zimne babo..

nufka
24. jún 2006

no aspon vam je veselo alex 🙂 kazdy mesiac nejake kolaciky mnam 😝

kala12
24. jún 2006

O.k. foto poslem. Tusim ta pssycho, mne informa nic nehovorila. Ja by som chcela babino tak v marci- aprili, no to uz by sme mali na nom pracovat. 😀

alexandra
24. jún 2006

nufka moja mama vie neskutocne torty a svokra mrkvove kolace, za ktorymi sa idem zabit 😀
kala info@bri.sk.. mohli sme este na biologiu v 4. rocniku 😉

kala12
24. jún 2006

Alex napisem ti niekedy IP, pospominame na spolocnych profakov. Mrkvove kolace? napis recept.

nufka
24. jún 2006

alex : tak to aj moj mamik vie svetovo piect a mne sa tiez v celku dari s kolacikmi 😉

alexandra
24. jún 2006

kala jooj, to bude skveleee 😵 Kolackies - zistim a napisem do IP 😉
nufi mne tiez ked sa mi teda zrovna chce.. ale nad moj jahodkovy kolacik nie je 😀

nufka
24. jún 2006

alex tak jahodkovy mozem velmi 😝

alexandra
24. jún 2006

nufi tak ked budem na materskej, urobime baby shower a upeciem ho 😉

nufka
24. jún 2006

alex: 🙂

nevesta
24. jún 2006

pridem 🙂 aj bez pozvania 😀

alexandra
25. jún 2006

nevesta to asi sotva, Ty mas pozvanie bez obmadzenia, takze kedykolvek prides, aj tak si pozvana 😀

ikke
25. jún 2006

alex, kala, to ste chodili na GLS v blave, alebo je nejake GLS v trencine? 😅

alexandra
25. jún 2006

ikke to je v Trencine, ja som Blavacka iba od svadby, dovtedy som mala trvaly pobyt v Trencine.. Do BA som prisla az v 19 rokoch - za pracou..

nevesta
25. jún 2006

Alex, super 🙂

alexandra
26. jún 2006

nevesta plati 😉

viki
26. jún 2006

Viktoria je podla mna krasne meno, Alex, dobry vyber 😉
Moj manzel by chcel aby sa aj nasa dcera volala Viki, ale nepaci sa mi ked sa dava meno po rodicoch. Podla mna je vela peknych mien a kazdy ma mat vlastne meno. My sme sa predbezne zhodli ze chlapec bude Damian a dievcatko Dianka. 🙂

alexandra
26. jún 2006

viki 😀 Aj Ty si vybrala pekne mienka 🙂

aris
26. jún 2006

ja mam predstavu na
dievcatko: HANKA, LINDA
chlapceka: TOMAS, JURAJ

u nas to tato dako "pohnojil" ked mal zahlasit meno novorodenca. moje zabudol tak ma dal po mame... brchovi nedal vybrate meno. nevedel na rychlo ake ma dat tak dal po sebe... sme 2 zuzky a 2 petovia 😉

nana
26. jún 2006

u nas uz niekolko rokov viedla Sara, ale ked sme sa prestahovali a nova suseda zavola na svojho psa meno Sara, hned nas to preslo. Teraz mame vybrate mena Liliana, Liana. Dufam, ze nebude dalsia zmena. Chlapec Sebastian.

majula
26. jún 2006

Tak to je sila....ako môže dať niekto psovi meno Sara....ja chcem Sarah 😠 a keď to bude chlapček, jednoznačne Nicolas...

alexandra
26. jún 2006

majula to bolo meno ktore som zvazovala aj ja, ale manzel nechcel..

aktak
26. jún 2006

u nas Sara zatial vedie, aj preto ze sa velmi hodi k priezvisku, a moj ocko uz aj vymyslel prezivku, ze on ju nebude volat sarinka ale rovno sardinka 😠 😀 tak som mu to zamietla, a chlapcenske mame Samuel, ale nakolko asi 4 zname rodia pred nami tak sa obavame ci nam ich obe nevyfuknu 😖

majula
26. jún 2006

alex...aj ja som mala vybraté rôzne mená....a to, ktoré som vždy chcela dať dievčatku bolo alexandra 🙂 ...odjakživa sa mi to meno nenormálne páčilo...ale neprešlo mi ☹ potom bolo Meggi...a nakoniec vyhralo Sarah...tak dúfam, že už to nepomeníme.... 😉

nufka
26. jún 2006

aj ja som Sarovita 😀

aktak
26. jún 2006

majula nevies ci ked by sme chceli Sara ci tam musi byt dlzen-i ked sa tam asi hodi? nevieme sa rozhodnut ci to meno pozahranicit (sarah) alebo nechat bez h, s dlznom ci bez

danii
26. jún 2006

aktak, nemusis tam dat dlzen a meno mozes dat podla toho ako sa ti to hodi k priezvisku 😉

aktak
26. jún 2006

ale neviem ci nesu nahodou nejake pravidla na to 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre