• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
mixka, na F by sa este dalo:
Fatima, Frida, Flávia, Filipa /skratene by mohla byt Fil/ alebo potom Phoebe /Fíbí :grinning: /

A ja chcem raz mat dievcatko Lillian.. :dizzy_face:
12. júl 2006 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A čo tak Berenika, Bianka, Mineta, Fatima, Felícia, Flóra, Ivona, Kandida, Klarisa, Koleta, , Kolumbína, Lada, Larisa, Leontína, Lukrécia, Marica, Marietta, Melinda, Mercedes, Narcis, Norma, ..... a ďalšie nezvyčajné mená
12. júl 2006 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu, Kandida nieeeeeeeeee, ved to je posvova bakteria... :fearful: To by som nemohla dcere urobit..
12. júl 2006 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jasne, to som len odpísala tie najzvláštnejšie mená z knihy. Ane nad Berenikou som uvažovala, a čo tak dvojičky Felícia a Mercedes? :grinning:
12. júl 2006 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, k tomu by uz len Octavia a Fabia chybala... :grinning:
12. júl 2006 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Smejete sa, ale tie auta pomenovali podla mien zenskych osobnosti :slight_smile: . Dorotka, mam znamu Feliciu a celkom jej to meno pristane, ked sa nastartuje... :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2006 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Len nedávajte mená podľa telenoviel! K nám do lekárne napr. chodí Hviezda Lakatošová.....Ja som najprv polhodinu nechápala, až potom mi kolegyne vysvetlili, odkiaľ to vzali...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2006 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iliria...preboha....a syn bol co, mesiac? :grinning: :wink:
12. júl 2006 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pindula no Chosé, néé? :grinning:
12. júl 2006 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex... :grinning: :grinning: :grinning: ale to by nemal byt len chosee...este dve mena chybajú....takze chose ingacio debicio.... :grinning:
12. júl 2006 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No napríklad José, diego, Franceso.... Presne vieš, čo vysielajú... :sunglasses:
12. júl 2006 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pindula ano, to je onoooo :grinning:
12. júl 2006 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex... :grinning:
12. júl 2006 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som rozmyslala, ci by sa nemohlo dievca volat florencia, ako to romanticke mesto, ale to by asi bolo divne, sak???
12. júl 2006 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixka preco, ved je to krasne..
12. júl 2006 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslis alex, tak pockaj taku hodinku, kym pride moj drahy domov a ja potom napisem odozvu, na tu romantiku :grinning: ...
12. júl 2006 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. júl 2006 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bacha na priezvisko... mne Samuel Ferko ani Sarah Ferková neprešli... :grinning:
12. júl 2006 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechapem preco samuel ved samko sa na slovensku pouziva Sarah to uz chapem
12. júl 2006 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
made hadak ake mena zvazujeme :slight_smile: Samuel Sebesta alebo Sara Sebestova :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2006 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
K tomu priezvisku to fakt nie je úplné terno... a okrem toho, mám pocit, že každý piaty chlape je dnes Samko... :unamused:
12. júl 2006 o 20:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to hej s tym samkom mas pravdu, ale nevieme vymysliet ziadne co by sa nam pacilo k priezvisku, ak by ste mali nejake tipy tak budem vdacna :dizzy_face:
12. júl 2006 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mixka, Florencia je pekné meno. Môžem ti poslať charakteristiku mena ( povahový typ, psychika, inteligencia, citový život, mravný charakter). V závere píšu: Ak sa oženíte s takouto huncútkou, prežijete s ňou rozkošné chvíle, ale aj iné, najmä v spoločnosti, keď by ste dali neviemčo za to, aby ste sa kdesi vyparili. A rodičia? Tým dáme iba jedinú radu: Držte sa!A neobviňujte privčas svoju líštičku, že trpí miernou besnotou.
Ale skúšali ste to čo som písala, o mene? Hovoriť meno dieťatka a keď začne reagovať, tak je to dobré meno. Ak nereaguje treba skúsiť iné meno.
12. júl 2006 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu, myslis skusat, kym je este v brusku?
Preco vyberate mena podla priezviska? Ved dievca s najvacsou pravdepodobnostou prijme priezvisko svojho manzela a manzela si podla priezviska asi vyberat nebude.
13. júl 2006 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano, mouse, kým je v brušku. Mám to odskúšané na synovi a teraz som to odskúšala aj na dcérke. Naozaj na niektoré mená nereagovali vôbec.
13. júl 2006 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mouse: pretože najviac psychóz majú dospelí z detstva, kde sa im spolužiaci posmievali, alebo ich šikanovali...

dospelí vedia byť na šibnuté mená hrdí... :sunglasses:
13. júl 2006 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je to pravda, naozaj majú deti traumu zo zle vybratého mena. Ale zase závisí od toho aká silná je to osobnosť.
13. júl 2006 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mad, to mas pravdu, aj ked sa nevysmievaju tak z kombinacie meno-priezvisko, ale zo samotneho mena alebo priezviska. Mala som spoluziacku blanku a to po prirodopise v 7. rocniku bolo od chalanov same "blana pretrhnuta a pod."

Ale v podstate mas pravdu, volat sa Janko Hrasko je pre dieta asi za trest.
13. júl 2006 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Keď deti budú chcieť, vždy si nájdu spôsob ako niekoho zosmiešniť. Ale rodičia by tiež mali uvažovať nad vhodnou kombináciou mien.
13. júl 2006 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sme boli na ultrazvuku a cakame CHLAPCEKA :slight_smile: tak sa strasne tesiiime a zaciname rozmyslat nad menom, paci sa nam Samuel Šebesta, ale samkov je teraz vela tak ak by vas nejake pekne ki nasmu priezvisku napadlo tak budem rada :wink:
13. júl 2006 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš