• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
:grinning: viem, ale my sme z KE, xixixi.
15. aug 2006 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nám sa s priateľom páčia tieto mená chlapčenské Richard, Aurel a dievčenské Kristína a Michaela :D
15. aug 2006 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinau velmi pekne mena, Slovenske a zaroven aj medzinarodne :slight_smile:
15. aug 2006 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinau: to ti závidím, že ste sa dohodli, mi sa nevieme ani na jednom nie to na štyroch :rolling_eyes:
15. aug 2006 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kili ked pride babo do bruska, pride aj meno, neboj sa :wink:
15. aug 2006 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alexandra, dakujem velmi sa mi pacia :slight_smile:
15. aug 2006 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinau su krasne :slight_smile: :dizzy_face: Drzim palceky aby ste ich vyuzili co najskor :wink:
15. aug 2006 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kili, ešte sme sa celkom nedohodli :D veľmi sa priateľovi nepáči Aurel, ale budem to musieť prebojovať :D:D Ale zase musím povedať, že na tých ostatných sme sa zhodli. Až na to, že Aurel ja moja srdcovka, tak mám čo robiť :D
15. aug 2006 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tinau, držím palce, bojuj.
alex, to dúfam že to potom vyriešime vklude, lebo o tých menách sa hádame snáď už aj 7 rokov :grinning:
15. aug 2006 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mozes dat Aurel ako druhe meno, celkom sa mi to spolu paci, Richard Aurel :slight_smile:
15. aug 2006 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex, uz je veeeeeeeeeeelmi vela Viktorii, Emi, Klariek, Sar a pod... aspon u nas sa to tak strieda doookola a este Kristiny a Veroniky...
15. aug 2006 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
muci - a este na nikolky si zabudla :grinning:
15. aug 2006 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex, presne tak sme to vyriešili :grinning: , že Aurel bude ako druhé chlapčenské meno :slight_smile: to potom, aby sme mali dvoch chlapcov. Teraz mam take male podozrenie, či ich nevyužijeme a ak nie, tak snáď v dohladnej dobe. Ešte sa nesnažíme, ale keby to prišlo, tak sa potešíme. :slight_smile:
15. aug 2006 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svetluska, no, veru na tie...
my este veru nemame meno.. manzel si dava nacas... :grinning: ale ma sibenicny termin, predlozit navrhy do konca augusta... ja ich musim schvalit... :grinning:
15. aug 2006 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. aug 2006 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
muci prave preto som Viktoriu skrtla z nasho zoznamu mien.. A vratila som sa k povodnemu Nicolette :wink: svetluska Nikola ano, ale nastastie Nicolette je predsa len trosku ine :slight_smile: Alebo bude Nicolette Daniela a bude :dizzy_face:

muci veru, Vy by ste si mali svihnut :sweat_smile:
15. aug 2006 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nicolette je pekne. Francuzke, nie?
15. aug 2006 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
muci: :grinning:

ja som prehodnotila druhé chlapčenské meno, nakoľko jedna moja "kamoška" bude mať Filipa :angry: takže ak to budú dvaja chlopi, tak to budú Miško a Oliver alebo Miško a Matúš

a druhé dievčenské meno tiež musím prehodnotiť... rozmýšľali sme o Elle (Ella), Hana alebo Lea... Ale mangel ma hneď zrušil, že to aj tak budú Mišo a Miša :grinning:
15. aug 2006 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
muci to dufam ze moj nebude cakat do 32 tyzdna ma z neho uz teraz poraza :wink:
15. aug 2006 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrin, tak vy to mate poriesene a je to... :slight_smile:
15. aug 2006 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svetluska ano, znamena to Victory of the humanity, alebo people :slight_smile:

katrin aj Luciu prehodnot, nech nema narodky, meniny a Vianoce v decembri (al. januari, ale dvojicky s arodia skor :frowning2: )
15. aug 2006 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex, veď aj Luciu budem prehodnocovať.... to som písala, že buď Ella, Hana alebo Lea...
15. aug 2006 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrin, a kedy budete vediet, co cakate? ci az ked sa narodia? :confused:
15. aug 2006 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ikke, 28.8 idem na veľký uzv, tak dúfam, že sa ukážu a nebudú hanbliví po tatovi :grinning:
15. aug 2006 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katrin - neviem, ci sa Ta uz niekto pytal. Ale vsimla som si, ze budete mat dvojnasobnu radost :slight_smile:. Mate uz v rodine dvojicky?
tak to drzim palce :grinning:
katrin dnes na obede som kolegyni rozpraval o hane
a to ani nehovorim o tom matusovi asi to fakt prestanem sledovat lebo takto nic nevyberiem
15. aug 2006 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
svetluska, áno, máme.. teda mali sme.. vychádza mi to do piateho kolena, zo strany mojich rodičov, z otcovej 3-čatá a z maminej 2-čatá :grinning:
15. aug 2006 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dorotka, ale šak my sa až tak často nevidíme, takže nevidím problém v tom, aby sme mali rovnako pomenované deti :wink: ja som to len napísala kvôli tomu, že "kamoška", kt. nemám moc v láske si zaumienila, že od Filipa neustúpi... :angry:
15. aug 2006 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky, o com tocite?
15. aug 2006 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš