Ideme na to
eldzina
7. júl 2005

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎
ninocka
28. aug 2006
aj ja rozmyslam samko alebo filip
ak sa tebe paci tak nerozmyslaj a riad sa podla seba
Samuel je pekne
jj2202
28. aug 2006
ja mam manzela samka a nikto mu samo nehovori. ale tiez to nie je take...ako napr. Jano alebo Jozo 😃
samko sa mi velmi paci, ale my asi budeme mat Peta...
nepaci sa mi, ked sa otec a syn volaju rovnako..
ninocka
28. aug 2006
Ani mne sa to nepaci ja by som nedala ani po mne ani po manzelovi meno
jj2202
28. aug 2006
ja hovorim muzovi: samko, samuel, samson, namo... podla nalady 😃 ale samo nie,....
a nech das ake kolvek meno, deti mu budu hovorit ako budu chcet. nemozes cakat, ze spoluziaci v skole mu budu hovorit samko,...urcite ani on by to nechcel.
alexandra
28. aug 2006
Moj je Daniel a tiez som to mala stazene s menom pre syna, kedze nechcem aby sa syn aj otec volali rovnako.. takze bude Michael..
jj2202
28. aug 2006
miško je pekne meno 😉
alexandra
28. aug 2006
jj a aj ked bude dospely, bude pekne, nie take nejake detske x-)
majusa
28. aug 2006
my to máme vymyslené už asi 3 roky, že dievčatko sa bude volať Viktória. A chlapčenské sa mi páči Filip a Samuel 🙂
jj2202
28. aug 2006
jeeee, dievcenske sa mi tiez paci viktoria chlapcenske jednoznacne peter
tinka22
28. aug 2006
aj my pomaly začíname vymýšlať mená ale nechceme to zakríknuť ako sa vraví
majusa
28. aug 2006
jaji, u nás Peter nepripadá do úvahy, keďže otecko bude Peter 🙂 . Tiež nechcem mať rovnaké mená 🙂 . Mali sme to doma a stačilo
jj2202
28. aug 2006
bude? 😃 😃 😃 😃 😃
majusa
28. aug 2006
jaji myslíš že už je???? 🙂
martinadt
28. aug 2006
Baby ja budem mať Sebastianka alebo Sarah 🙂
samuelko
28. aug 2006
ja som chcela aby sa krpec volal po manželovy - Marcel ale on nechcel,tak sa bude volať Samuel.Všetky mená sú svojim sposobom pekné,veď každý má iný vkus.či sa bude volať Janko,Jožko alebo Samko budeme ich rovnako milovať. 🙂
stanka_s
28. aug 2006
Sebastian je pekne meno, paci sa aj mne, ale zda sa mi neprakticke, myslim tym ze je dlhe a urcite by ho volali inak, skratene a to sa mi nepaci.
danii
28. aug 2006
my sa na tom dievcenskom nevieme vobec dohodnut a rozhodnut sa. teda ja mam viacero variantov, ale mi nepresli .... 😞
nana
28. aug 2006
my sme sa na dievčensko zhodli hneď, ale to chlapčenské nám robí problém
danii
28. aug 2006
:-N u nas je to zasa naopak ....
alexandra
28. aug 2006
Sebastian sa da vola Sebo, Sebko.. 🙂

My sme mali stastie, zhodli sme sa na oboch menach okamzite.. Som zvedava ako to bude ked sa nahodou zadari druhy dalsi syn :-N
ninocka
28. aug 2006
paci sa vam melania alebo timea
danii
28. aug 2006
timea je pekne meno 😉
alexandra
28. aug 2006
Mne sa oaci aj jedno aj druhe 🙂
danii
28. aug 2006
no a meno musi sediet aj k priezvisku. aby z toho nevzniklo nieco velmi krkolomne ... potom chuda dieta.
alexandra
28. aug 2006
Ved prave.. Ale myslim ze Michael Janiak je v pohode, nie?
nana
28. aug 2006
alex maly bude mat pekne meno.
danii - ale u dievcata si moc nevyberies. Teraz sa bude hodit a ked sa vyda uz nemusi.
danii
28. aug 2006
jasne, viem. ale aspon na ten zaciatok nech to sedi 😃 a dnes je uz taky trend, ze si baba nechava svoje meno. a o tych 20 rokov to bude podla mna uplne inak 😉
alexandra
28. aug 2006
nana dakujem x-)
viktoria
28. aug 2006
Ahojte baby...kedže ja už mám dceru Viktoriu, chcela som aby meno toho druheho dietata sa hodilo aj k jej menu aj k priezvisku,. tak po dlhej uvahe sme sa zhodli na mene Tobias... čo poviete?
melory
28. aug 2006
tobias daj urcite. po prve sa hodi k viktorke a po druhe vzdy podporujem netradicne mena pred miskom,tomaskom,matuskom a podobne. ved uznaj pri nas.