• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
Mne sa páči Kristián/Christian, ale môj drahý hovorí, že ho budú volať Kristus. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepoznáte nejakého Kristiána? Ako ho volajú? Alebo ako by ste ho volali?
Dievčenské sa mi páči Dominika, ale žiadnu zatiaľ nepoznám - ako ich skrátene volajú?
30. aug 2006 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
naiki,
v škôlke volaju Dominky,myslim že Domča alebo riadne Dominika. S inym som sa nestretla.
A jedneho Kristiana som poznala a volali ho riadne Kristian. tak som ti asi nepomohla.
My máme pre chlapčeka vybrate Richard - Riško.
30. aug 2006 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dominiku mozu volat aj Nika...
30. aug 2006 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale to zvyknu aj Veroniku volať Nika a aj Nikoletu.
30. aug 2006 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
naiki moj ex bol Christian :slight_smile: volali sme ho Chris ja som tiez chcela mat Kristiana ale manzel bol neustupny a tak budeme mat Lukáška
30. aug 2006 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas volali kristiana kiko
30. aug 2006 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
naikii - Kristiana môžete volať aj Kiko, je to milé a nedá sa mu povedať škaredo.My by sme chceli Viktóriu a budeme ju volať Vikina.
30. aug 2006 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
melory: pre dievča máme Viktoriu, ale pre chlapca sa akosi nevieme dohodnúť, ja by som chcela Mário, Marko ale môj drahý chce Oskar, Hugo.Hugo je také milé bláznivé a meniny má 1.4.,tak sa asi nechám ukecať.Máš dobré typy, daj ešte niečo.
30. aug 2006 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My chceme pre chlapca Nicolas, ale pre dievča ešte vôbec nevieme...
30. aug 2006 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčenské su super napr. Emma, Sára, Tamara, Romana, Ela...aspoň mne sa páčia.
30. aug 2006 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Díky kočky za info, toho Kristiána si ešte asi rozmyslím, lebo Kiko sa mi nepáči. :unamused: :wink:
...Nikolas sa aj mne páči, ale k nášmu slovenskému priezvisku sa nehodí. A Nikolaja mi zase mangel zrušil.
30. aug 2006 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, pls poradte mi, moj drahy sa rozhodol, ze ked nahodou budeme mat dievcatko bude to Ruzenka. Vzhladom k nasmu priezvisku sa vsak absolutne nehodi.... co mam robit, aby som ho odradila ???
30. aug 2006 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
my s drahym sme vybrali meno pre nase prve babatko Dominik alebo Dominika. :slight_smile: Veľmi sa tešíme
30. aug 2006 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvakynka povedz ze on vyberie muzske a ty zenske. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2006 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
naiki Kristiana ma sesterka a volaju ho v prevahe Kiko, Kristian a tak...ani raz kristus :wink: a Dominiku mame susedku, nepovieme jej inac ako Nika, ak hneva Domina :wink:
30. aug 2006 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
melory, keby to bolo take lahke :unamused: , on to chce presne naopak, ziadne chlapcenske mu nie je take "dusi lahodiace" ako zenske Ruzenka :cry:
30. aug 2006 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ake mate priezvisko kvakynka ak nie je tajomstvo
30. aug 2006 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a co poviete na dievcenske - Ariana, Verena. mame nemecke priezvisko :wink:
30. aug 2006 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej danii to su krasne mena, take nezvycajne sa mi moc pacia...
30. aug 2006 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zelena :slight_smile:)))
30. aug 2006 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano? lebo na chlapcekovi sme sa jednoznacne zhodli. na dievcatku nie. tak moze jedno z toho byt? :dizzy_face:
30. aug 2006 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zaujimave priezvisko kvakynka...nuz asi ako radila melory to bude najlepsie...alebo nejake vyber ty a opytaj sa na zhodnutie...Ruzenka je pekne meno ale vsak aj tak je to o Vas a Vasom rozhodovani, tak tu nejdem uvazovat...tak ci tak hlavne nech je zdravucke, no nie?
30. aug 2006 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ruzenu mam svokru.... :confounded:
30. aug 2006 o 14:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danii Ariana je krasne...neviem je to na Vas a Vasej dohode my mame pre istotu dievcenske Sofia a chlapcenke Mattias, vsak uvidime ci sa predpovede lekarov potvrdia...ale o tom som uz v teme pisala :slight_smile:
30. aug 2006 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme si uz davno vybrali meno pre nase dievcatko, tak nejako som hned od zaciatku citila, ze to bude baba :slight_smile: a uz sa nevieme dockat. najprv vsetci reagovali nie prilis nadsene, pretoze Chloe nie je take zname meno. dokonca im robilo problemy to precitat :grinning: , citali to s K a musela som vysvetlovat, ze "citat treba ako je napisane" :grinning:
30. aug 2006 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No a co, nemozeme predsa mat vsetky Jany a Lucky, no nie? preco to neobzvlastnit..? Verena, Zoe, Chloe, to su vsetko uzasne krasne mena :dizzy_face:
30. aug 2006 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jejda, len janu nie... viete ako bude vasa dcera trpiet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2006 o 15:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajka nahodou je to pekne meno, aj moja mama je Janka
30. aug 2006 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne tak tie nezvycajne mena su kraaaaaaaaaasne
diky Alex :dizzy_face: aspon nejaka spriaznena dusa, ked u svojej rodiny som pochopenie nenasla :frowning2:
Choď na stranu:   Zruš