Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

naiki
30. aug 2006

Mne sa páči Kristián/Christian, ale môj drahý hovorí, že ho budú volať Kristus. 😝 Nepoznáte nejakého Kristiána? Ako ho volajú? Alebo ako by ste ho volali?
Dievčenské sa mi páči Dominika, ale žiadnu zatiaľ nepoznám - ako ich skrátene volajú?

sillas
30. aug 2006

naiki,
v škôlke volaju Dominky,myslim že Domča alebo riadne Dominika. S inym som sa nestretla.
A jedneho Kristiana som poznala a volali ho riadne Kristian. tak som ti asi nepomohla.
My máme pre chlapčeka vybrate Richard - Riško.

petruska77
30. aug 2006

Dominiku mozu volat aj Nika...

sillas
30. aug 2006

no ale to zvyknu aj Veroniku volať Nika a aj Nikoletu.

silvinka
30. aug 2006

naiki moj ex bol Christian 🙂 volali sme ho Chris ja som tiez chcela mat Kristiana ale manzel bol neustupny a tak budeme mat Lukáška

kaciatko81
30. aug 2006

u nas volali kristiana kiko

mimec
30. aug 2006

naikii - Kristiana môžete volať aj Kiko, je to milé a nedá sa mu povedať škaredo.My by sme chceli Viktóriu a budeme ju volať Vikina.

mimec
30. aug 2006

melory: pre dievča máme Viktoriu, ale pre chlapca sa akosi nevieme dohodnúť, ja by som chcela Mário, Marko ale môj drahý chce Oskar, Hugo.Hugo je také milé bláznivé a meniny má 1.4.,tak sa asi nechám ukecať.Máš dobré typy, daj ešte niečo.

hudy
30. aug 2006

My chceme pre chlapca Nicolas, ale pre dievča ešte vôbec nevieme...

mimec
30. aug 2006

dievčenské su super napr. Emma, Sára, Tamara, Romana, Ela...aspoň mne sa páčia.

naiki
30. aug 2006

Díky kočky za info, toho Kristiána si ešte asi rozmyslím, lebo Kiko sa mi nepáči. 😒 😉
...Nikolas sa aj mne páči, ale k nášmu slovenskému priezvisku sa nehodí. A Nikolaja mi zase mangel zrušil.

kvakynka
30. aug 2006

kocky, pls poradte mi, moj drahy sa rozhodol, ze ked nahodou budeme mat dievcatko bude to Ruzenka. Vzhladom k nasmu priezvisku sa vsak absolutne nehodi.... co mam robit, aby som ho odradila ???

kavicka33
30. aug 2006

Ahojte
my s drahym sme vybrali meno pre nase prve babatko Dominik alebo Dominika. 🙂 Veľmi sa tešíme

melory
30. aug 2006

kvakynka povedz ze on vyberie muzske a ty zenske. 🙂 🙂 🙂

laurajana
30. aug 2006

naiki Kristiana ma sesterka a volaju ho v prevahe Kiko, Kristian a tak...ani raz kristus 😉 a Dominiku mame susedku, nepovieme jej inac ako Nika, ak hneva Domina 😉

kvakynka
30. aug 2006

melory, keby to bolo take lahke 😒 , on to chce presne naopak, ziadne chlapcenske mu nie je take "dusi lahodiace" ako zenske Ruzenka 😢

laurajana
30. aug 2006

a ake mate priezvisko kvakynka ak nie je tajomstvo

danii
30. aug 2006

baby a co poviete na dievcenske - Ariana, Verena. mame nemecke priezvisko 😉

laurajana
30. aug 2006

jej danii to su krasne mena, take nezvycajne sa mi moc pacia...

kvakynka
30. aug 2006

zelena 🙂)))

danii
30. aug 2006

ano? lebo na chlapcekovi sme sa jednoznacne zhodli. na dievcatku nie. tak moze jedno z toho byt? 😵

laurajana
30. aug 2006

zaujimave priezvisko kvakynka...nuz asi ako radila melory to bude najlepsie...alebo nejake vyber ty a opytaj sa na zhodnutie...Ruzenka je pekne meno ale vsak aj tak je to o Vas a Vasom rozhodovani, tak tu nejdem uvazovat...tak ci tak hlavne nech je zdravucke, no nie?

jj2202
30. aug 2006

ruzenu mam svokru.... 😖

laurajana
30. aug 2006

danii Ariana je krasne...neviem je to na Vas a Vasej dohode my mame pre istotu dievcenske Sofia a chlapcenke Mattias, vsak uvidime ci sa predpovede lekarov potvrdia...ale o tom som uz v teme pisala 🙂

jullietta
30. aug 2006

my sme si uz davno vybrali meno pre nase dievcatko, tak nejako som hned od zaciatku citila, ze to bude baba 🙂 a uz sa nevieme dockat. najprv vsetci reagovali nie prilis nadsene, pretoze Chloe nie je take zname meno. dokonca im robilo problemy to precitat 😀 , citali to s K a musela som vysvetlovat, ze "citat treba ako je napisane" 😀

alexandra
30. aug 2006

No a co, nemozeme predsa mat vsetky Jany a Lucky, no nie? preco to neobzvlastnit..? Verena, Zoe, Chloe, to su vsetko uzasne krasne mena 😵

jj2202
30. aug 2006

jejda, len janu nie... viete ako bude vasa dcera trpiet 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alexandra
30. aug 2006

jajka nahodou je to pekne meno, aj moja mama je Janka

laurajana
30. aug 2006

presne tak tie nezvycajne mena su kraaaaaaaaaasne

jullietta
30. aug 2006

diky Alex 😵 aspon nejaka spriaznena dusa, ked u svojej rodiny som pochopenie nenasla ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre