• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
peknucke
4. sep 2006 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninocka: dakujem emoticon
4. sep 2006 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rebeka
davaj si pozor lebo prve tri mesiace su najdolezitejsie
4. sep 2006 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninocka a v com? pocula som ze prvych 8 tyzudnov je najkritickejsich, ale v com su najdolezitejsie prve tri mesiace?
4. sep 2006 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rebeka, prve tri mesiace su dolezite z hladiska vyvoja babatka a aj preto, ze babo sa este stale zahniezduje a preto treba viac oddychovat a nenamahat sa. Vsetko robit v ramci normy emoticon. Ja napr. som tie prve 3 mesiace prezila v totalnej unave a len by som bola spinkala, takze oddychovanie mi problem nerobilo emoticon . No a potom akoby utalo a druhy trimester je fajn, unava presla emoticon len s rastucim bruskom je clovek viac nemotornejsi emoticon , ale da sa
4. sep 2006 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evicka emoticon tak unavena som aj ja emoticon dufam, ze sa to zlepsi, lebo pracujem a od oktobra zacinam popri praci s dennym studiom emoticon
4. sep 2006 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez pracujem a o to tazsie to v tych zaciatkoch je. Ja som prisla domov z prace zaspinkala som potom som vstala, nieco porobila a hned zasa do hajan. Moj manzel nechapal emoticon ale potom pochopil emoticon . A dokonca aj studujem treti rok momentalne, takze je to zaberacka. Uz sa neviem dockat kedy zostanem domka, ale asi mi to bude aj chybat emoticon
4. sep 2006 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej to je vyborne, takze dalsia studujuco pracujuca maminka. A studujes denne?
4. sep 2006 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nie studujem dialko, popri praci by to denne asi neslo emoticon
4. sep 2006 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja to mam opacne. mam polovicny uvazok a robim poobede, takze popri tom potiahnem denne. emoticon
4. sep 2006 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je super, bude to ale riadna makačka.
4. sep 2006 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uvidime ci super, alebo makacka emoticon
4. sep 2006 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky!
som tu nova a este babetko nemame. ale rozmyslame nad menom. dopocula som sa, ze ked davate dietatu zahranicne meno, kt neni v kalendari,musi sa ist na prislusnu ambasadu...neviete nieco o tom? diky emoticon
4. sep 2006 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame Yannicek, Lillien=Lilly

Mne osobne sa pacilo Carmen, Patrick,Alex manzel by chcel este Mateja pacilo sa mi aj Karolinka ale je to dost dlhe asi by ju kazdy volal Kajka.
4. sep 2006 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukrik a to si ako prisla na maleho meno L emoticon ilien je aj moj favorit
4. sep 2006 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som krstna jednej lilly v usa a malemu sa to meno zafixovalo v hlavicke a stale hovoril o Lilly . Sranda je ze som odchadzala do porodnice s tym ze dam Carmen a ked prisiel maly pozriet malu tak hned sa spytal automaticky kde je Lilly no a ostala Lilly ale dnes nelutujem emoticon
4. sep 2006 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja tiez ak by to bolo dievcatko tak zolim toto meno alebo este timea ale chlapcenske ma nenapada aj ked sa mi paci Matej emoticon a vy rozpravate doma anglicky?
4. sep 2006 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maly chodi do anglickej skolky a 3krat do roka chodime na mesiac do usa tam chodi do skoly doma samozrejme po slovensky zijeme sezonne CR SR USA emoticon
4. sep 2006 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze s malou nerozpravate po anglicky?
4. sep 2006 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala ma 9 mesiacov ale pozerava anglicke rozpravocky s malym alebo jej spieva maly pesnicky emoticon
4. sep 2006 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukrik a ako sa ma kika?uz ma potvrdene ci nie?som ju tu nevidela ani nepamatam emoticon
4. sep 2006 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj kika to ma potvrdene emoticon
4. sep 2006 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze oficialna ehu je z nej ze blahozelam emoticon
4. sep 2006 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som jej negratulovala ja som povedala ze az na vianoce ked prinesie flasu hehee
4. sep 2006 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.....co si myslite o mene....samko filip.....
5. sep 2006 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neide to k sebe ale zvyknut sa da na vsetko...neuvazovala si nad samom a michalom?
5. sep 2006 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Miriam. Samko sa mi veľmi páči, ale ani Filip nie je zlé emoticon
5. sep 2006 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam doma tuto knihu, su tam rozne varianty na mena, klasicke a aj menej pouzivane:
"Vyberte si meno pre svoje dieta"
5. sep 2006 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hudy..a moze to byt aj tajak kombinacia ze samko filip......nie je to daake nezvycajne?
5. sep 2006 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miriam obe mena su pekne a teraz letia...cize si myslim ze ked ich das dokopy len to pokazis...staci jedno a pekne emoticon
5. sep 2006 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš