Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

ninocka
4. sep 2006

peknucke

rebeka
4. sep 2006

ninocka: dakujem 🙂

ninocka
4. sep 2006

rebeka
davaj si pozor lebo prve tri mesiace su najdolezitejsie

rebeka
4. sep 2006

ninocka a v com? pocula som ze prvych 8 tyzudnov je najkritickejsich, ale v com su najdolezitejsie prve tri mesiace?

evickaleh
4. sep 2006

rebeka, prve tri mesiace su dolezite z hladiska vyvoja babatka a aj preto, ze babo sa este stale zahniezduje a preto treba viac oddychovat a nenamahat sa. Vsetko robit v ramci normy 🙂. Ja napr. som tie prve 3 mesiace prezila v totalnej unave a len by som bola spinkala, takze oddychovanie mi problem nerobilo 🙂 . No a potom akoby utalo a druhy trimester je fajn, unava presla 🙂 len s rastucim bruskom je clovek viac nemotornejsi 🙂 , ale da sa

rebeka
4. sep 2006

evicka 🙂 tak unavena som aj ja 🙂 dufam, ze sa to zlepsi, lebo pracujem a od oktobra zacinam popri praci s dennym studiom 😅

evickaleh
4. sep 2006

ja tiez pracujem a o to tazsie to v tych zaciatkoch je. Ja som prisla domov z prace zaspinkala som potom som vstala, nieco porobila a hned zasa do hajan. Moj manzel nechapal 😀 ale potom pochopil 😀 . A dokonca aj studujem treti rok momentalne, takze je to zaberacka. Uz sa neviem dockat kedy zostanem domka, ale asi mi to bude aj chybat 🙂

rebeka
4. sep 2006

jeej to je vyborne, takze dalsia studujuco pracujuca maminka. A studujes denne?

evickaleh
4. sep 2006

Nie studujem dialko, popri praci by to denne asi neslo 🙂

rebeka
4. sep 2006

tak ja to mam opacne. mam polovicny uvazok a robim poobede, takze popri tom potiahnem denne. 🙂

evickaleh
4. sep 2006

tak to je super, bude to ale riadna makačka.

rebeka
4. sep 2006

uvidime ci super, alebo makacka 😉

bobicek
4. sep 2006

ahojte babenky!
som tu nova a este babetko nemame. ale rozmyslame nad menom. dopocula som sa, ze ked davate dietatu zahranicne meno, kt neni v kalendari,musi sa ist na prislusnu ambasadu...neviete nieco o tom? diky 😉

cukrikk
4. sep 2006

my mame Yannicek, Lillien=Lilly

Mne osobne sa pacilo Carmen, Patrick,Alex manzel by chcel este Mateja pacilo sa mi aj Karolinka ale je to dost dlhe asi by ju kazdy volal Kajka.

lovacka
4. sep 2006

cukrik a to si ako prisla na maleho meno L 😉 ilien je aj moj favorit

cukrikk
4. sep 2006

som krstna jednej lilly v usa a malemu sa to meno zafixovalo v hlavicke a stale hovoril o Lilly . Sranda je ze som odchadzala do porodnice s tym ze dam Carmen a ked prisiel maly pozriet malu tak hned sa spytal automaticky kde je Lilly no a ostala Lilly ale dnes nelutujem 🙂

lovacka
4. sep 2006

Ja tiez ak by to bolo dievcatko tak zolim toto meno alebo este timea ale chlapcenske ma nenapada aj ked sa mi paci Matej 😉 a vy rozpravate doma anglicky?

cukrikk
4. sep 2006

maly chodi do anglickej skolky a 3krat do roka chodime na mesiac do usa tam chodi do skoly doma samozrejme po slovensky zijeme sezonne CR SR USA 🙂

lovacka
4. sep 2006

takze s malou nerozpravate po anglicky?

cukrikk
4. sep 2006

mala ma 9 mesiacov ale pozerava anglicke rozpravocky s malym alebo jej spieva maly pesnicky 🙂

lovacka
4. sep 2006

cukrik a ako sa ma kika?uz ma potvrdene ci nie?som ju tu nevidela ani nepamatam ☹

cukrikk
4. sep 2006

juj kika to ma potvrdene 😀

lovacka
4. sep 2006

takze oficialna ehu je z nej ze blahozelam 😀

cukrikk
4. sep 2006

no ja som jej negratulovala ja som povedala ze az na vianoce ked prinesie flasu hehee

miriam17
5. sep 2006

ahojte.....co si myslite o mene....samko filip.....

kvetka9
5. sep 2006

neide to k sebe ale zvyknut sa da na vsetko...neuvazovala si nad samom a michalom?

hudy
5. sep 2006

Ahoj Miriam. Samko sa mi veľmi páči, ale ani Filip nie je zlé 😉

danii
5. sep 2006

ja mam doma tuto knihu, su tam rozne varianty na mena, klasicke a aj menej pouzivane:
"Vyberte si meno pre svoje dieta"

miriam17
5. sep 2006

hudy..a moze to byt aj tajak kombinacia ze samko filip......nie je to daake nezvycajne?

kvetka9
5. sep 2006

miriam obe mena su pekne a teraz letia...cize si myslim ze ked ich das dokopy len to pokazis...staci jedno a pekne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre