• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
Prečo nesúhlasí? Juraj sa dá krásne volať - Jurko a Rebeka je tiež nádherné meno.Takže neviete pohlavie?
27. sep 2006 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nie nechceme vedieť :wink: ale ani babätko nechce ukázať - šibal jeden. Mužík navrhnúť nevie ale kritizovať smozrejme ano a to už ani nehovorím keď sa do toho zapojí naša dcéruška. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2006 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A dcérke sa aké mená páčia?
27. sep 2006 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tá by chcela Lucku a Maťka (je jej jedno či Matúš, Marek, Martin, Matej) Ale ona to mení podľa nálady, alebo rozprávky. Toto sú posledné varianty.
27. sep 2006 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: Tak,už si len vybrať to najkrajšie :wink: veĺa šťastia pri výbere :sunglasses:
27. sep 2006 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a co poviete na dievcenske mena - Ariana a Verena ? je to take tazke vybrat to vhodne meno......
27. sep 2006 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ariana sa mi páči a nielen preto, že ja som Adriana :wink: . Verena počuje, resp. čítam prvýkrát - pre mňa neobvyklé, ale pekné.
27. sep 2006 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem taminka. verena, je to z nemciny. vies mame nemecke priezvisko. chlapceka mame uz davno vybrateho, len pre dievcatko nam to akosi nejde :frowning2:
27. sep 2006 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, môj muž chcel silou-mocou meno po sebe s čím ja zásadne nesúhlasím pretože stačí, že má poňom priezvisko, a oslovenie malý a veľký je divný.Mne sa páčia mená Richard, Tadeáš (toto meno sa však nikomu v mojom okolí nepáči) a dievčenské Karolína, Viktória a možno Alexandra.
27. sep 2006 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja mam neter a synovca dvojičky 10 mesačne a volaju sa Patrik a Carmen a krsna Elišku teraz letia viac menej netradične mena ale aj tie slovenske su krasne
28. sep 2006 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasetka nic horsie ako meno po muzovi. u nas sa to ocakavalo lebo je tradicia dusanov a bol by nas dusko treti ale sam muz povedal ze si neda ukradnut meno synom.hihihi potesilo ma to a hugo musi byt hugo kdo ho pozna chape.
28. sep 2006 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasetka, vsetky tri dievcenske mena, co si napisala su aj mojimi favoritmi :wink:
len manzelovi sa skor pacia uz tie vyssie spomenute....
28. sep 2006 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze mi sme sa po namahavom boji konecne pomaly vo 8.mesiaci zhodli na dievcenskom mene :grinning: ale poviem Vam bol to taky maly porod :grinning:
5. okt 2006 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...zuz11...a aký je výsledok "pôrodu"??? :grinning:
5. okt 2006 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expert :wink: Hana Layla H.... alebo Hana Leila H.... samozrejme bez ova :grinning:
5. okt 2006 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...zuzu11... :grinning: ..a čo znamená to *H*???..vysvetli tete negramotnej???/náznak priezviska???/ :sweat_smile:
..ozaj..na matrike sa dá zapísať do rod. listu priezvisku BEZ prípony "ová"???..je potrebné uviesť aj dôvod???..prípadne je to za nejaký poplatok???

..a xlapčenské meno ste už "porodili"??? :sweat_smile:
5. okt 2006 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expert, H znamena naznak priezviska :grinning: a bez ova sa da dat zevraj uz uplne prirodzene co som ja zistovala pred svadbou tak vtedy bolo potrebne dat iba inu narodnost ako slovensku, ja som tak prisla k priezvisku bez ova :grinning: a bez poplatku a dovodu, proste tetuska na matrike povedala ze papier znesie vsetko :grinning: kedze narodnost nemas nikde evidovanu poriadne, to nie je ako obcianstvo :grinning: to mas iba papierovu formu :grinning: a ako sa citis tak vypises :grinning:
chlapca budeme rodit mam pocit do decembra :grinning:
5. okt 2006 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...no do kelu..že som to nevedela skôr :sweat_smile: ..aj ja by som si dala BEZ...ktovie či sa to vzťahuje aj v prípade ,keď som si nexala aj meno za slobodna :wink:
5. okt 2006 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expert, tak to uz neviem ale skus a niekedy ked budes mat prilezitost opytat na matrike, asi za poplatok urobia hocico :grinning:
inak rodime chlapcenske meno ale fakt to nestihneme ani do decembra porodit :grinning: na ukazku manzelove navrhy: Radúz, Bartolomej, Emanuel, René, Sergej, Svatozar, Svatopluk, Valer, Vratko, Zdenko, Felix, Henrich, Izidor a dalej radcej ani nejdem :grinning:
5. okt 2006 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...mangel má vždy také super origoš nápady??? :grinning: ..jééé..Radúz.../vtedy mám narodky/to je 10.12. ...to hádam tomu maličkému nespravíte??? :sweat_smile:
5. okt 2006 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expert, vsetky tieto mena som mu vyskrtla :grinning: a on vyskrtol moje tak ja jemu aj tie posledne tri co mu ostali a sme na nule :grinning: plodime od nuly :grinning:
5. okt 2006 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....zuzu..no ak splodíte "z ničoho"..tak by sa mal volať David Coperfield/to je pán Mág :grinning: ..ten vie tiež čarovať z ničoho :grinning: /..takže je rozhodnuté..DAVID :sweat_smile: ..myslela som na ten fakt..že to by malo maličké narodky+meniny hneď po sebe :fearful: :sweat_smile:
5. okt 2006 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expert, no ved ja som si vyberala mena od konca februara do konca septembra to len manzel nebral ohlad na meniny :grinning: takze sa skrtalo o sto dvesto :grinning: ved namiesto 5 naj mien mal 23 :zipper_mouth: a David je 30.12. :dizzy_face: preto je to Hana ta ma v july meniny :grinning:
5. okt 2006 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..zuz..mangel je teda číííslo...rozhodne sa doma nenudíte :grinning: :grinning: :grinning:
..kvitujem Tvoj prístup :wink: ..lebo ja ako dieťa si veľmi dobre pamätám 25.11.-meniny....6.12.-Mikuláš...10.12.-narodeniny...24.12.-Vianoce=1 darček :angry: ..jój..ako som zúrila :sweat_smile:
..my máme Dáriusa..ani sme netušili,že toto meno je aj v slovenskom kalendári...mangelovi sa zapáčilo na 1.počutie..zato mňa musel lámať až do pôrodu..no čo už..nespravíš xlapovi radosť??? :sweat_smile: ..a tak máme Dajka :slight_smile: ..namisto môjho Timka...Adama...
5. okt 2006 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expertka,si tu?
5. okt 2006 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. okt 2006 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ex. už si to citala?
5. okt 2006 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pisala mi ikulka,že uz je v porodnici :grinning: :grinning: :grinning:
joooj, ale som stastna spolu s nou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2006 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..poď na našu pôdu :grinning:
5. okt 2006 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz Valer a Henrich nie je tak strasne zle..
6. okt 2006 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok