• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
zofu, dorotku sme mali zajacov a irmu, agnesu, a podoben rybicky emoticon
tiez sa roxy bojim ze by ti ju premenovali na zofiu emoticon
10. okt 2006 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ax jaj tak musim rozmyslat dalej...poradte.
chlapec bude alebo adamko alebo andrej.este sa mi celkom páči oliverko ale nevem ako by sme ho volali.je to dost dlhé...
dievcenské Sara,Adela...hm...
10. okt 2006 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
roxy, oliver je pekne emoticon ale je dolezite aj priezvisko emoticon
10. okt 2006 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my máme také "netradičné" prizvysko. Kováč... Oliver Kováč. Čo ja vem? to už radšej Adam.
10. okt 2006 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha podla tabulky mi vyšlo že bude chlapec...tak nad dievčatkom sa zatial nebudem zaoberat.
10. okt 2006 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby co poviete na meno Kevin?
Ked ja to meno zerem, emoticon co vy na to???
10. okt 2006 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa kevin tiez dost dlho pacilo ale zda sa mi ze sa v poslednom case dost rozmohlo...aj ked asi kazde meno je natom podobne.ak len nechcem nazvat ynka Svetozár emoticon
10. okt 2006 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa paci aj Michal Kovac emoticon
10. okt 2006 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len tak náhodou som sem zablúdila emoticon emoticon
roxy Adam Kováč znie lepšie
10. okt 2006 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, no co ja viem mi mame suseda Kevina ale k tomu menu potrebujes mat aj priezvisko a fakt sa to meno dost rozmaha emoticon
10. okt 2006 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne sa zdá že adam znie lepsie.no sak sa uvidí...ako poznám svojho muža hned zruší adama a ženo tráp sa dalej z vymýšlaním...nakonec si ho nazvem jak ja budem cet emoticon
10. okt 2006 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..zdravím emoticon
..ja som mala v práci jedného Olivera Kováča..to bolo ale hyper díte emoticon ...a môj brat sa volá Andrej Kováč emoticon
10. okt 2006 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zijem v zahranici a tu som pocula zaujimave mena ako emoticon Kevin, Daren, Kieran, Willy, Alan, Colin, niektore su pekne ale fakt treba mat priezvisko co poviete na Kevin Latinak?
emoticon ked mne by to aj celkom islo dokopy, ci co? emoticon
10. okt 2006 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
roxy, len pozor s tym menom, lebo zahlasit dieta na matriku musi ist tvoj manzel emoticon

mne sa pri kevinovi vzdy vybavi sam doma emoticon
10. okt 2006 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ten kevin bol zlatý emoticon))
expertka-ak ten malý bude po mužovi tak bude hyperaktíny či sa bude volat Oliver alebo ne emoticon
10. okt 2006 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..roxy...čo sme si "urobili" to máme emoticon
...mali sme aj Kevina..ten sa stále predstavoval..volám sa Kevin...Kevin Costner emoticon
10. okt 2006 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, idem sa aj ja pridat k menam, kedze nas sa uz kazdy pyta ake mame vybrane. Mne sa pacia dievcenske Alexandra, Natalia a Nina a chlapcenske Andrej, Peter, Tomas. Len Tomas mi nepresiel, lebo tatino je Tomas emoticon
A kazde meno, ktore vyberieme, tak najdeme niekoho kto sa tak vola a nie je nam sympaticky emoticon
11. okt 2006 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,co poviete na mena Gabriela alebo Silvia???
11. okt 2006 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arabeska - Silvia je moja sestrička a je to pekné meno - voláme ju Sisi
11. okt 2006 o 11:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon ahojte.ja som tu prvykrat, ako sa va m paci meno NICOLAS?
11. okt 2006 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,trosku sa k vam vtierknem.Mne sa strasne pacia Lea,Nina,Laura,Viktoria,Tamara a Oliver,Lucas.
11. okt 2006 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, no Silvia je pekne meno emoticon , xi xi. Ale my uvazujeme, kedze sa nechceme mat doma dve nad tymito: Sabina, Karin, Barbora. Ak bude chlapcek bude Timotej.
11. okt 2006 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
timotej je velmi pekne
11. okt 2006 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erusik, mna by zaujimalo, ako si prisla prave k nicolasovi. je to totiz teraz dost caste meno, sa mi zda emoticon
11. okt 2006 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj susy, teda my sme sa este nezacali ani snazilkovat, emoticon ale musim priznat, ze s priatelom mame vybrate meno lea. emoticon budeme mat dost dlhe priezvisko, tak volime kratke mena. emoticon mooooc dobry vyber emoticon emoticon
11. okt 2006 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Susy, Laura sa mi tiez velmi paci, je to moje najoblubenejsie. Ale kedze zijeme v zahranici, volali by ju Lora - a to uz nie, nie... takze mozno Lara emoticon
11. okt 2006 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shoshana, presne pre ten isty dovod ani my Lauru nechceme. Mojmu drahemu sa to strasne paci, ale tiez sa nam nepaci Lora emoticon
11. okt 2006 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bybi, rozmyslala som nad niejakym poanglictenim tohto mena, aby sa to citalo Laura, nieco ako Laaura(?) emoticon
11. okt 2006 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shoshana, nerozmyslala... Tiez sa mi paci aj Lara, ale ja uz mam Ellu. Zahajila som 1tt. Tento mesiac to uz musi vyjst. emoticon Mojmu sa Ella velmi nepaci, ale sak mam este cas ho presvedcit emoticon
11. okt 2006 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj nam sa pacila Ela...... Ela Selecká.... emoticon Ale teraz sa nam paci Adelka.... emoticon i ked este necakame...
11. okt 2006 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš