• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
a do polroka budem dostavat nejake percenta z platu, ano? preto ma to pomylilo, lebo ty pises, ze uz rok dostavas matersku....tak by si mala iba polroka dostavat, ci ako? :confused: :pensive:
23. jún 2007 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem Marcelka, bzuco za vysvetlenie.... :sunglasses: :wink:

A co si myslis, Maci, ze budete mat?
23. jún 2007 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lyzenka, ja som dostávala rovnako PNku, tú som mala takmer rok, materskú mám len od mája a vychádza mi to finančne rovnako - zle som to vysvetlila, prepáč že som Ťa tým pomýlila :sweat_smile: Pol roka sa dostáva to percento z priemerného zárobku a potom už len ten rodičovský príspevok.
No, čo budeme mať v podstate ani netuším, tak trochu si želám dievčatko, ale neviem, neviem... :slight_smile: Najlepšie je, keď mi niekto povie, že budem mať určite dievčatko a 5 minút na to mi niekto iný povie, že chlapca. To som už taká zdeptaná, že ani sama netuším :grinning:
23. jún 2007 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Macka,
aj ja som tajne dufala v dievcatko...... no a nakoniec to bude chlapisko... :O)
23. jún 2007 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este marcelka,

ja som narodena 5.jula - takze jasne je jedno, budes mat doma raaaacika alebo racicu... :O)))
23. jún 2007 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lyzenka, veru, bude to "ráča" :grinning: raka v rodine ešte nemáme, tak som zvedavá na povahové vlastnosti a tak...nechceš mi opísať tie svoje? :grinning: :grinning: Ale nie, robím si srandu :wink: Aj kamoška je narodená 5.7. a stále ma ukecáva, nech porodím na jej narodky, ale mne sa nechce čakať, tak tajne dúfam, že sa predbehnem:slight_smile:
24. jún 2007 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: ja mam mena vybraté:Emma,Nella(ale nie petronrela!!!to je fuuuj len Nella)Oliver,Lea
4. júl 2007 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa pášia laura,sofia a stela...teda ešte nečakáme ale nejak sa o tom už začíname bavit.pre chlapca sme mysleli maxim alebo samko.priatelovi sa páči fabián ale asi by bolo strelené dat synovi meno podla aute :slight_smile:)) ešte aj olverko celkom ujde ale to sa zas nepáči mužíkovi.hrozné s nami.asi budeme muset mat len dievčatká :slight_smile:))
4. júl 2007 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som to hodila aj do inej témy ale dám aj sem
http://www.juli.sk/KrstneMena.htm
4. júl 2007 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,som tu prvý krát,rada by som prispela aj ja svojimi nápadmi.Budeme mat bábatko v septembri,mne sa velmi páčia mená Tamara,Stela,Vanda a manželovi zasa Zoja a Viktoria.Pre chlapca jednoznačne Oliver,to je moje vysnívé meno,ale na 4D nám povedali.ýe to bude baba a jednu už máme doma a podla mna má pekné meno Rebeka.
5. júl 2007 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte! drahy mi najskor sxvalil Klaru a Adama alebo Ondraja ale nakoniec nemilostne vylucil Ondreja lebo mena po mojix byvalyx nexce :frowning2: ,a najnovsie sa mu aj Adam nepaci ale za tym si budem stat! urcite by som nedala meno po rodicox,prarodicox.alebo rovnake {Peter-Petra}...
12. júl 2007 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my ze vraj cakame dievcatko aspon tak nam povedali v 20tt nezavisle traja doktori takze ak to bude dievcatko tak bude Alica a chlapcek este neviem
15. júl 2007 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som v 12 tt., dievca by mohlo byt Nina, Nazia alebo Nadia, chlapec Matus, ale to este rozhodnem, kde to babo uvidim.
19. júl 2007 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My s manželom sme nad menami rozmýšľali už dávno pred tým, ako som otehotnela, ale akosi sme sa nikdy nezhodli. No a teraz je to tiež problém. Ja by som pre chlapca strašne chcela meno Samuel, ale to sa mužovi nepáči. Tak sme sa potom zhodli na mene Filip. A pre dievča jednoznačne meno Sophie: aspoň s týmto súhlasil. Dúfam, že nezmení názor. Aj tak sa nedám.
25. júl 2007 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peťa, prečo Sophie a nie Sofia?
25. júl 2007 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my cakame chlapceka a bude to david, s krátkym a...:slight_smile:
25. júl 2007 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som si vcera robila srandu z muzika -dostala som knizku od maminy "Vyberte meno pre svoje dieta", tak som listovala trosku...ze ak to bude chlapec, tak bude Martin Goran + priezvisko (ala pocta PANOVI hudobnikovi Martinovi Goremu z DM :grinning: )..ale asi mi to neprejde :grinning:...ale dievcatko bude urcite Tereza, hodi sa nam to aj k priezvisku a chlapec este nevieme...mame v plane zatial Martin a David...uvidime :slight_smile:...hm...ale ten Goran nie je az take skarede meno... :grinning:
25. júl 2007 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mi cakame chlapceka a bude Valentino akoze Valentino Rossi (tie ktore pozerate moto GP tak viete) :grinning:

mile meno nie?
25. júl 2007 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som chcela: LINDA, LAURA, LEA, EMA, VIKTORIA, a chlapcenske MARTIN, TOMAS, ADAM. No okrem Adama a Emy mi nic u muzicka nepreslo, tak uvidime, ci si nahodou nerozmysli este aj to.
26. júl 2007 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kia ja mam Nina - Valentina :wink:
26. júl 2007 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lindda, ja som myslela, ze tvoj je len Nino ( ako muzska podoba mena Nina :wink: ))
26. júl 2007 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My by sme chceli Michalku, hoci dlho sa mi pacilo meno Elenka, teraz sa priklanam k Michalke. A u chlapca Matko alebo Misko, asi.
27. júl 2007 o 09:51  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: mne sa paci Metej alebo Viliam a Viktória alebo Alžbeta :grinning: len manzel o tom este nevie :slight_smile: este sme nevyberali mena ...tak uvidime
4. aug 2007 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, tak Mateja mat nebudeme, kedze ma meniny koncom februara - to by mal rychlo na to aj narodeniny, chudatko. :slight_smile: Co poviete na meno Martin? Davno som ho medzi malymi detickami nepocula, uz sa tolko nepouziva? Je to mile meno... Martinko. A na Martina sme sa brali. :sweat_smile:
7. aug 2007 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kia, a ako ho budete volať? Tino?
7. aug 2007 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina, ja mam tiez predbezne vybrateho martina :wink:
7. aug 2007 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina, certi aj my sme mali pre chlapca vybrate meno Martin. Uz pri starsej dcerke. To bolo nase jedine vybrane chlapcenske meno a nezmenili sme ho ani pri Michalke. :slight_smile:
7. aug 2007 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau zguri :grinning: , inak mne sa paci viac nez ten matej alebo matus prave preto, ze ma v mene "r"
7. aug 2007 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hej deina :slight_smile: ale my v rodine mame uz aj Martia aj Martinku aj Mareka a mohla by som menovat asi tak dalsich 15 mien nakolko uz maju vsetci surodenci deti :slight_smile: a vsetky mena co by sa mi pacili uz minuli :grinning: tak preto Matej a nam sa ma narodit babatko okolo 15.2. :slight_smile: no tak bude mat meniny aj narodeniny naraz no a co :grinning:
7. aug 2007 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pardon myslela som Martina xixixi nie Martia :grinning:
7. aug 2007 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok