• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
jastericka: mne sa veľmi páči Zuzana, potom Michaela, Silvia vôbec emoticon

laluchova: Tamarka je nádherné meno, môže sa volať Tami alebo Tara a to znie krásne žensky .-)
9. feb 2008 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cawte baby, som tu nova emoticon
10. feb 2008 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, nam sa pacia dievcenske mena: Hana, Nina, Natalia, Tamara, Melania, Nela.. ale vyhrava HANA, ak by sa nahodou narodila na moje narodeniny tak by sme jej dali aj meno po mne Olivia
a chlapcenske vobec netisim... mozno Jakub, Matúš.. no neviem... emoticon
tak hadam to bude baba emoticon
12. feb 2008 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dorotelka mne sa paci viac david..

Ja mam dvoch chlapcov,Samuel a Tadeas...s s makcenom(nemozem ho na klavesnici najst emoticon )

Keby sa nam zadarilo tretie tak neviem co by som vybrala,paci sa mi Adam,Matej,David s dievcenskych Alzbeta,Anna,Lucia,Eva....to budem riesit ak to bude znova aktualne emoticon
12. feb 2008 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujem xena emoticon , tiež majú vaši chlapci krásne mená.
13. feb 2008 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...neviete nieco o mene nicolas??ci je v kalendari...a ako sa ma pisat ci s "C" alebo s "K"...
14. feb 2008 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môžeš písať s K aj s C.ako chceš.a je to vlastne meno Mikuláš.
15. feb 2008 o 06:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V ktorom mesiaci sa da s urcitostou urcit pohlavie? Mne sa moje meno velmi paci a ked to bude dievca, vybojujem si, aby sa volalo Claudia a nie Kristinka, ako chce priatel emoticon a keby bol maly, tak asi bude Lubko po tatovi a dedovi..
16. feb 2008 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cladinka okolo 20tt by to uz mohlo byt vidiet, ak bude babo spolupracovat a ukaze sa ...
16. feb 2008 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my budeme mať Yasminu ale chcela by som to takto zapísať aj na matrike a nie Jasmina
16. feb 2008 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to sa da vybavit, ci nie? tusim za nejaky priplatok je to bezne..
tak snad spolupracovat anamor bude emoticon
16. feb 2008 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
claudinka treba tomu verit a este verit, ze gynekolog vie co vidi emoticon hlavne ak ide o klasicky ultrazvuk a nie 3D emoticon
16. feb 2008 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
claudinak..zalezi ako je babo otocene..nam to povedal uz v 14 tt... emoticon
16. feb 2008 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz sa neviem dockat, kedy sa to dozviem emoticon
16. feb 2008 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,mne sa lúbia zahraničné mená:Alec,Noel,Ryan,Bryan Alebo pre dievčatko:Keira,Scarlett,Kerri,Amy,Aleesha.
17. feb 2008 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj pipinka82...aj nam sa pacilo meno pre dievca Keira a kiara...ale cakame chlapca tak snad nabuduceemoticon) kedy mas termin pôrodu
17. feb 2008 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8.augusta ale ja si myslím že to bude skôr.Ja ešte pohlavie neviem ale mená si hladám už dopredu.A tvoj chlapček ako sa bude volat?
17. feb 2008 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dlho sme vymyslali mena ale nakoniec to bude bud samuel alebo nikolas....to sa rozhodneme pri pohlade nanho emoticon)))))))))) a mozno este uplne aj zmenime ale mne sa paci samuel...
17. feb 2008 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekné meno.Ja mám jednu kamošku čo má Samuela, emoticon ja asi dám Ryan pre chlapca a pre dievča Keira ale to sa ešte môže zmenit.
17. feb 2008 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tiez pekne menaemoticon))) hlavne ta keiraemoticon)) nemas nahodou icq?
17. feb 2008 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte nemám aj internet.sme zaviedli len nedávno.To meno Keira sa moc môjmu nelúbi ale zvykne si no nie?
17. feb 2008 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no myslim ze si zvykne...a jemu sa paci ake?? vies lebo je dobre sa nejako dohodnut ze pre chlapca vybera on a pre dievca ty..ale lepsie je sa zhodnut na takom mene ktore sa paci obom...predstav si ze bude mat chlapca a on vyberie meno ktore sa tebe nepaci..mna by poraziloemoticon)))))))))))))))))))
17. feb 2008 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Však ano ale on si zvykne on vybral vlastne,poradil meno Ryan a potom som mu na to povedala že ja chcem Keiru.Ale jemu sa páčia Carin,Simona,Sarah..... a tak ale tieto mená ja nechcem dat lebo ich už majú moje kamošky
17. feb 2008 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha no tak v tomto pripade si myslim ze si zvykne...ved je to pekne meno,,,môjmu manzelovi sa paci meno kiaraemoticon))...ako casto chodis na tuto stranku..pisala si ze si tu nova...aj ja lebo len dnes som sa zaregistrovala ale je to dobre aj si mozes s niekym pokecat a hlavne ked ma podobny provlem ako ty nie?
17. feb 2008 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Však ano je super sa podelit s niekym kto je v tom jak ty,ja som sa dnes registrovala tak ako ty.dobá náhoda.
17. feb 2008 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej presne...a kedy tu tak budes chodit...aby sme pokecali
17. feb 2008 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Určite tak pobede cez týž.,lebo ráno robkám a až budem doma.A kým ma môj nezruší tým že aj on chce počitač ako vždy.Poznáš to nie?Ty si na pnke?Alebo robkáš aj ty.
17. feb 2008 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to s tym pocitacom to poznam hehe ..ja teraz koncim vysku akurat po pôrode statnice tak ziadna vyhra...ale to je v pohode....a po vyske na matersku..a kde pracujesemoticon
17. feb 2008 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V nemen. firme mám super prácu len papierovačky a telefonáty takže v pohode to zvládam aj v tomto stave.
17. feb 2008 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je fajn...ja som na strednu tiez chodila na obchodnu akademiuemoticon))
17. feb 2008 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš