Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

dorotelka
9. feb 2008

jastericka: mne sa veľmi páči Zuzana, potom Michaela, Silvia vôbec 😉

laluchova: Tamarka je nádherné meno, môže sa volať Tami alebo Tara a to znie krásne žensky .-)

fejusa
10. feb 2008

cawte baby, som tu nova 😀

olivi
12. feb 2008

Ahojte, nam sa pacia dievcenske mena: Hana, Nina, Natalia, Tamara, Melania, Nela.. ale vyhrava HANA, ak by sa nahodou narodila na moje narodeniny tak by sme jej dali aj meno po mne Olivia
a chlapcenske vobec netisim... mozno Jakub, Matúš.. no neviem... 😅
tak hadam to bude baba 😀

xena22
12. feb 2008

Dorotelka mne sa paci viac david..

Ja mam dvoch chlapcov,Samuel a Tadeas...s s makcenom(nemozem ho na klavesnici najst 😉 )

Keby sa nam zadarilo tretie tak neviem co by som vybrala,paci sa mi Adam,Matej,David s dievcenskych Alzbeta,Anna,Lucia,Eva....to budem riesit ak to bude znova aktualne 😀

dorotelka
13. feb 2008

Ďakujem xena 😉 , tiež majú vaši chlapci krásne mená.

catrin1
14. feb 2008

ahojte...neviete nieco o mene nicolas??ci je v kalendari...a ako sa ma pisat ci s "C" alebo s "K"...

ella1
15. feb 2008

môžeš písať s K aj s C.ako chceš.a je to vlastne meno Mikuláš.

claudinka
16. feb 2008

V ktorom mesiaci sa da s urcitostou urcit pohlavie? Mne sa moje meno velmi paci a ked to bude dievca, vybojujem si, aby sa volalo Claudia a nie Kristinka, ako chce priatel 😀 a keby bol maly, tak asi bude Lubko po tatovi a dedovi..

anamor
16. feb 2008

cladinka okolo 20tt by to uz mohlo byt vidiet, ak bude babo spolupracovat a ukaze sa ...

bublinkajasminka
16. feb 2008

my budeme mať Yasminu ale chcela by som to takto zapísať aj na matrike a nie Jasmina

claudinka
16. feb 2008

to sa da vybavit, ci nie? tusim za nejaky priplatok je to bezne..
tak snad spolupracovat anamor bude 😀

anamor
16. feb 2008

claudinka treba tomu verit a este verit, ze gynekolog vie co vidi 😉 hlavne ak ide o klasicky ultrazvuk a nie 3D 😉

catrin1
16. feb 2008

claudinak..zalezi ako je babo otocene..nam to povedal uz v 14 tt... 😉

claudinka
16. feb 2008

tak uz sa neviem dockat, kedy sa to dozviem 😀

pipinka82
17. feb 2008

Ahoj,mne sa lúbia zahraničné mená:Alec,Noel,Ryan,Bryan Alebo pre dievčatko:Keira,Scarlett,Kerri,Amy,Aleesha.

mirka8429
17. feb 2008

ahoj pipinka82...aj nam sa pacilo meno pre dievca Keira a kiara...ale cakame chlapca tak snad nabuduce🙂) kedy mas termin pôrodu

pipinka82
17. feb 2008

8.augusta ale ja si myslím že to bude skôr.Ja ešte pohlavie neviem ale mená si hladám už dopredu.A tvoj chlapček ako sa bude volat?

mirka8429
17. feb 2008

no dlho sme vymyslali mena ale nakoniec to bude bud samuel alebo nikolas....to sa rozhodneme pri pohlade nanho 🙂)))))))))) a mozno este uplne aj zmenime ale mne sa paci samuel...

pipinka82
17. feb 2008

Pekné meno.Ja mám jednu kamošku čo má Samuela, 🙂 ja asi dám Ryan pre chlapca a pre dievča Keira ale to sa ešte môže zmenit.

mirka8429
17. feb 2008

no tiez pekne mena🙂))) hlavne ta keira🙂)) nemas nahodou icq?

pipinka82
17. feb 2008

ešte nemám aj internet.sme zaviedli len nedávno.To meno Keira sa moc môjmu nelúbi ale zvykne si no nie?

mirka8429
17. feb 2008

no myslim ze si zvykne...a jemu sa paci ake?? vies lebo je dobre sa nejako dohodnut ze pre chlapca vybera on a pre dievca ty..ale lepsie je sa zhodnut na takom mene ktore sa paci obom...predstav si ze bude mat chlapca a on vyberie meno ktore sa tebe nepaci..mna by porazilo🙂)))))))))))))))))))

pipinka82
17. feb 2008

Však ano ale on si zvykne on vybral vlastne,poradil meno Ryan a potom som mu na to povedala že ja chcem Keiru.Ale jemu sa páčia Carin,Simona,Sarah..... a tak ale tieto mená ja nechcem dat lebo ich už majú moje kamošky

mirka8429
17. feb 2008

aha no tak v tomto pripade si myslim ze si zvykne...ved je to pekne meno,,,môjmu manzelovi sa paci meno kiara🙂))...ako casto chodis na tuto stranku..pisala si ze si tu nova...aj ja lebo len dnes som sa zaregistrovala ale je to dobre aj si mozes s niekym pokecat a hlavne ked ma podobny provlem ako ty nie?

pipinka82
17. feb 2008

Však ano je super sa podelit s niekym kto je v tom jak ty,ja som sa dnes registrovala tak ako ty.dobá náhoda.

mirka8429
17. feb 2008

hej presne...a kedy tu tak budes chodit...aby sme pokecali

pipinka82
17. feb 2008

Určite tak pobede cez týž.,lebo ráno robkám a až budem doma.A kým ma môj nezruší tým že aj on chce počitač ako vždy.Poznáš to nie?Ty si na pnke?Alebo robkáš aj ty.

mirka8429
17. feb 2008

no to s tym pocitacom to poznam hehe ..ja teraz koncim vysku akurat po pôrode statnice tak ziadna vyhra...ale to je v pohode....a po vyske na matersku..a kde pracujes🙂

pipinka82
17. feb 2008

V nemen. firme mám super prácu len papierovačky a telefonáty takže v pohode to zvládam aj v tomto stave.

mirka8429
17. feb 2008

tak to je fajn...ja som na strednu tiez chodila na obchodnu akademiu🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre