• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
nie som si istá, či na ambasádu, alebo konzulát...
10. mar 2008 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
JA SOM V 35 TYZDNI A CAKAM CHLAPCEKA A MENO MA VYBRATE UZ ASI 6 ROKOV TUZILA SOM MAT VILKA TAKZE SA BUDE VOLAT VILIAM PODLA MNA NADHERNE MENO emoticon NEVIEM PRECO SA KAZDY NAD TYM POUSMEJE A HNED SI HO PRIRADI K VCIELKE MAJI ALE JA BY SOM INE MENO ASI NEDALA JE TO MOJE VYTUZENEBABATKO A BUDE VILKO emoticon
16. mar 2008 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby ktore mate dievcatko s menom Sabina ako ju mate zapisanu na matrike? V kalendari je Sabína ja by som chcela Sabinu s kratkym I....
4. apr 2008 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A napriklad co s takym menom ako "ELI", pre dievcatko, ale na babynames.com je uvedene ako meno chlapcenske... Zapisali by ho pre dievctako?
4. apr 2008 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Halo, nevie niekto? emoticon
8. apr 2008 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam dve dcery DOMINIKU A SOFIU,ale kebyze mame este synatak by sa volal po manzelovi OIER.
13. apr 2008 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My mame Bianku a teraz cakame Tobiaska. emoticon
14. apr 2008 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte , mne sa strašne páči Laura a Samuel emoticon
14. apr 2008 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prve dieta - Mikolas Mario
Druhe - Frederik Leo alebo Frederika Nikol
15. apr 2008 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, aj ja už dlhšie študujem mená
Karinecko a tobiasko je v kalendari? Lebo mne sa tiež páči a aj iné, ktoré som v kalendári nenašla
15. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa pačí Laura, Klára, Karolína, Sebastián, Samuel, Eliot, Valentín, Kornélia a ešte by sa našli ale manžel ten má iný vkus, tak to bude zaujímavé.
15. apr 2008 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nás to asi bude tak že priateľ chce viac chlapca tak sa bude volať po ňom Jozef,ale voláme ho všetci Dodo a pre dievča sa neviem rozhodnúť,páči sa mi Eliza,z našich mien fakt neviem
15. apr 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mám doma chlapca meno dostal také aké som si vysnívala ešte keď som bola malá . Takže Christian Erik . emoticon
21. apr 2008 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame termin 12.9. a mena Nina, Šimon, Gregor.
22. apr 2008 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa páčia mená : António, Antónia, Patrícia, Júlia a kopu iných... emoticon
22. apr 2008 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... pekne meno je aj MARKO alebo MARK
22. apr 2008 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a z dievcenskych je pekne napr. Laura,Melisa
22. apr 2008 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam termin 8.10. a na mene pre dievcatko sme sa hned zhodli bude Viki, pre chlapca sme zatial nic zaujimave nenasli tak bude asi po ockovi Janik
22. apr 2008 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.My máme Lianu a som veľmi rada,že som od tohto mena neustúpila...ale veľmi sa mi páči aj meno Elisa pre dievčatko a pre chlapca sa mi najnovšie zapáčilo meno Michaell emoticon
21. máj 2008 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pre dievča Hanka, Soňa a pre chlapca Riško, Miško, Manžel by chcel mená Alexej, a Bianka, Viktória. Dcérkino meno bol jeho výber, takže ak by bolo druhé na rade som ja emoticon
22. máj 2008 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My mame doma maleho Miska, ale chceli by sme aj druhe babo, tak dievcatko by pravdepodobne bolo Elenka. Mne sa to meno velmi paci a manzelovi tiez, v tomto sa zhodneme a momentalne nie je ani velmi pouzivane. emoticon No ale ked to bude opat chalan, tak neviem, neviem... Mne sa paci meno Daniel alebo Martinko, manzelovi zase velmi Jakubko a Daniel sa mu absolutne nepaci, ale mozno by sme sa zhodli na Martinovi pripadne Matovi. A este sa mi paci meno Julia, tiez take starsie, ale pekne.
22. máj 2008 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
gucz máme rovnaký vkus emoticon doma máme Riška a ak by bolo druhé dievča tak Hanka emoticon
22. máj 2008 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Deina, aj mne sa strasne pacilo meno Daniel, ale manzel nesuhlasil....tak budeme mat Lukaska, najkrajsie meno na svete, hlavne odkedy tak malinkeho volame v brusku
22. máj 2008 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky...ja mam dcery Tatianu a Katarinu...a strasne od detstva snivam, ze raz budem mat Svetlanku....chlapcenske sa nam s mangelom paci Rastislav....
22. máj 2008 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina - meno Martin je strašne krásne,ale ja by som ho synovi asi nedala,lebo tak sa volá môj manžel emoticon - nič proti tomu ak niekto dáva mená po rodičoch,ale ja som skôr za nejakú tú pestrosť čo sa týka mien v rodine emoticon
A na meno Michal som neskutočne zaťažená - je úžasné - aj ked sa niekomu môže zdať starodávne....ale ja si myslím,že Miškovia nikdy nevyjdú z módy emoticon
22. máj 2008 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka, ja mam Rastislava manzela a ten cely zivot nadava na svoje meno emoticon nepaci sa mu tam ten ...slav emoticon
22. máj 2008 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte my sme s manželom vybrali pre nášho syna meno trocha u nás málo používané ale pre nás je in Ryan-číta sa Rajen emoticon emoticon a pre babulku máme meno Keira ale asi zostane pre druhé miminko emoticon no dúfam len že na matrike nebudú robit s mena haloooo velké a že anbasáda nám nehrozí emoticon
22. máj 2008 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja rozhodne viem, ze nechcem Emu, Samuela, Simona... mena, ktore ked teraz zakricis, tak sa ti otoci 20 deti emoticon
23. máj 2008 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne ani ja som zato nevyberala mená s tých často používaných emoticon aj ja som toto presne hovorila že ked zakričím meno RYAN otočí sa a zareaguje len môj malinký emoticon emoticon a nie skoro polka ihriska emoticon
23. máj 2008 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipinka, vidim, ze ani ty nie si za davovu psychozu emoticon
23. máj 2008 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš