Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

mirrinka
11. nov 2008

mne sa ešte páči Ariana 😉 nie Adriana...

chymenitta33
11. nov 2008

Tá Ariana je pekné meno.

Mne sa v poslednej dobe začalo páčiť Vivien ale Chiara ma stále drží🙂

maartinkaa
18. nov 2008

ja som vzdy vymyslala kadejake mena ale teraz mi beha po rozume meno maria ale naozaj iba maria-ria nie mariska alebo marienka......

lucia375
18. nov 2008

Môj prvý syn sa vola Matej a pre dievca som mala prichystané Johanka. Teraz pre druhé babo mam vybraté bud Tadeáš ale pre dievca este presne neviem. Bude to niektoré z tychto mien: Barbora, Lujza alebo Agáta. Ktoré sa vám najviac paci, poradte lebo ja sa neviem rozhodnút.

merylla
18. nov 2008

ahojte, rada sa zapojim do debaty o menach...mne by sa pacila ta lujza, ale vyskusaj si to ako to znie ja dokopy s prizviskom aby to malo smrnc 🙂 my mame podobny problem, ale s chlapcenskymi menami, mame palka po tatovi no a tatovi sa uz nic ine nepaci....asi dame palko2 😀 ...alebo si vyberem sama...pre istotu 😉 /tomasko alebo danielko/ a dievcatka su jasne nelka alebo sofia...tak uz sa tesim ked budem tehotna... 🙂

lyongirl
18. nov 2008

Lujza je pekné meno, mali sme vybraté pri prvom drobcovi a muž chcela aj teraz 😉 , ale vyzerá to na chlapa...

swarovski
19. nov 2008

Ahojte. My tiež riešime mená, ale viacmenej už dosť dlhú dobu sme sa zhodli, že synovia budú Fedor a Edo (Eduard) a dcéry budú Hanka a Dorotka. 😀

mirrinka
19. nov 2008

lucia375: z tých troch čo si uviedla,sa mi najviac pozdáva Lujza...ale ani Barbora nie je zlá 😉

avuska19
19. nov 2008

ahoj,mounty, prosím ta, nemáš poruke viac takých mien? 🙂 tiež by si som chcela nejaké sväté meno
pre dcérku, ale aby bolo aj zaujímavé. 😵

mirrinka
19. nov 2008

čo tak Rút,alebo Ráchel (Rákel -neviem ako sa to píše)...aj Sára je sväté meno 😉

avuska19
19. nov 2008

jednu sáru už v rodine máme, takže to odpadá, Ráchel sa mi vždy páčilo, ale to je židovské meno, ja by som radšej
niečo kresťanské.

lyongirl
20. nov 2008

Salome 😉

lucinka1104
20. nov 2008

Lucia - Lujza 😉
ja siom sa zamilovala do mena Timea takže narok sa snažíme o Timeu

lucinka1104
20. nov 2008

Salome je inak veľmi pekné

A ešťe chlapčenské máme Lukáška chceme ešťe Tobiasa teda ja chcem musím ukecať manžela
a tu Timeu a bud Nikol,alebo Laura 🙂 🙂

sharlly
20. nov 2008

mne sa paci meno pre dievcatko Lola a pre chlapceka Jachym 🙂 ale frajer mi to v ziadnom pripade neodsuhlasuje 🙂

mirrinka
21. nov 2008

lucinka1104 - Timea je krásne meno,aj Laura sa mi páči... držím prsty pri snažení 😉

lucinka1104
21. nov 2008

mirri ďakujem o lUkynka sme sa snažili veľmi dlho tak dúfam, že Timeika sa nam podarí skôr

mirrinka
21. nov 2008

ja tiež dúfam,že sa nám čoskoro podarí druhé mimi 🙂 dievčenských mien sa mi páči kopec,ale chlapčenské,ktoré by ma nejako zaujalo - s tým bude trochu väčší problém 😀

lucinka1104
21. nov 2008

Ja som veľmi chcela aj LIanku ,a le muž ani počuť tak som to vzdala a ešťeš aj Sarah, a Emily je krásne na tie som vyžšie zabudla
Chlapčenské dám tip Christhoper, Nikolas, Daniel, Alex, Jonas nomuž mi všetky zatrhol 😝

majina.b
23. nov 2008

http://www.whatalovelyname.com/

možete označiť aj viac (mudre, krasne....), a ono vam to vyberie meno, su tam aj slovenske a česke

babu555
23. nov 2008

Ahojte baby! Súrne potrebujem vedieť v akom kalendári a pod akým datumom je meno Amy no nemôžem to nikde nájsť...Nevedeli by ste mi náhodou poradiť prosím??? Veľmi by ste mi tým pomohli...Vopred ďakujem! Ahojte! 🙂

majina.b
23. nov 2008

BABU:

AMY- meniny v usa - 8.1., vyznam- milovana, milačik, odvodené od mena Amelie

lyongirl
24. nov 2008

Simeon je pekné 😉

rejocka
26. nov 2008

😵 ahojte maminky,pri mijom prvom syncekovi sme hned vedeli ze Dominik o 13 mesiacov sa nam narodil druhy syncek Davidko,pre nas su to najkrajsie mena,ak raz budem mat dievcatko tak urcite Sofia,velmi sa mi paci aj Tobias-krstny syn narodi sa v januari tak drzte prsteky. 🙂

silvia.t
27. nov 2008

Mne sa paci meno Tamer
a ak dievcatko tak Leyla alebo Elif

wild.horses
27. nov 2008

my to mame jednoduche, prve meno po tatinovi a druhe po mojom otcovi, dedkovi, pradedkovi :}. Aby to bolo fer, bude mat teda dve mena.
ak druhe babo niekedy bude, bude to sophia, co je ista obdoba aj mojho mena
s.

mima22
5. dec 2008

my budeme mat vo februari malu Natalku

lucia375
6. dec 2008

Ahojte.
Dakujem vsetkych za typ. Aj u mna zatial vyhrava Lujza.

nikollette
7. dec 2008

Mne sa páči Christopher.. a hodilo by sa aj k prizvisku, nakolko je kratke a su tam rovnake pismena.. Toth 😉 ale len aby sa mu deti neposmievali.. Skratene by to malo byt Chris, a kazdemu v mojmu okoli sa to paci, len mam mi vravi nech nevymslam, ze sa mu bude deti posmievat..ale preco?? podla mna to je kraaasne meno 😉 co vy nato???

chymenitta33
7. dec 2008

niko...--- je to velmi krásne prečo by sa mu mali, podla mna každé meno je pekné ked ho pekne volajú...
Mne sa páči: Chiara, Tara, Grace.... alebo David(to máme🙂) Damien,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre