• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
danii, tragédia kvôli človeku, hrúza ešte k tomu boli bratranci jeden bol Andrej a druhý Tomáš, kurevníci (sorry za výraz) ako svinka :grinning: Chúdiatka dievčence, čo sa s nimi dostali do kontaktu...
8. aug 2005 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme obaja M.M. a aj detom by sme chceli dat mena na M.
chlapec sa mi paci matus, ale dievcenske nie su moc pekne, poradte nejake ....
8. aug 2005 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miriam?
8. aug 2005 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michaela :grinning:
8. aug 2005 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika, melánia, marianna, milena, marína, margita, margaréta, mária, miladka, milka, malvína, miloslava, miroslava, marta
8. aug 2005 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
milena je čokoláda, marína je krém, aj milka je čokoláda, margaréta je qvetinka :grinning:
no neviem... :wink:
8. aug 2005 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa páči na M - maťko a matúško. Dievčenským na M nemôžem prísť na chuť :unamused:
8. aug 2005 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na M je aj Marilla.. Ale volala by som ju Rilla :slight_smile:
8. aug 2005 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jednoznačne Michaela :grinning: (tiež som) a chlapec Martin
8. aug 2005 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly
:wink:
8. aug 2005 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marína sú aj keksíky :grinning:
8. aug 2005 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no známa dala meno Rita a teraz jej hovoria Ritka, no úžas :grinning:
8. aug 2005 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze chlapec Ricci- uz mame a dievcatko Leila , no a ked sa pritrafi takze este Max
9. aug 2005 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa veľmi páči meno Vivien, alebo Viviena, no neviem ani ako sa to presne píše a kedy má meniny,
neporadíte mi? :slight_smile:
9. aug 2005 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa velmi pacia DIEVCENSKE : Liliana, lila, melánia, sabina, bronislava, tamara, darina

CHLAPCENSKE: Boris, rene, alexander, henrich, Metod, Jakub
9. aug 2005 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak mne sa paci Waldemar :slight_smile: a pre dievca Šárka-to bude taky maly šaško :grinning:
16. aug 2005 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak podla mna medzi tie raritne patri aj toto: Samuel Vražda cize (Samo Vražda)...brrrrrrrrrr toto uz vobec nepochopiiim, ako moze dat niekto svojmu dietatu taketo meno :unamused:
16. aug 2005 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo Blanka Panenská? :unamused: kamarát hovoril, že mal takú spolužiačku.. teda, s takým menom :slight_smile:
16. aug 2005 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja by som si asi vybrala Lauru, to by sa hodilo aj k priezvisku a chalanske to fakt "nemam ponatia" :grinning:
16. aug 2005 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa páčia dievčenské takéto: Andrea, Aneta, Diana, Timea.. a chlapčenské: Martin, Marek, Matúš, Patrik..
17. aug 2005 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moje najdievčenské: Bella
chlapec: Szilamér, Konrád, Kristof, Csongor
17. aug 2005 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a čo hovoríte na Olivia, Elizabeth, Megane, Mercedes a chalanské Bryan, Boris, JUraj, Samuel???
17. aug 2005 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som mala v ruke rodný list s menom María de las Mercedes ... a k tomu nejaké maďarské priezvisko :slight_smile: A jej brat bol Darian .... :slight_smile:
17. aug 2005 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A co takto Emma, Ella, Scarlet, Stella, Simeon, Patrik? :slight_smile:
17. aug 2005 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj my už máme vybraté mená takže Lukas a Michaela :slight_smile:
26. aug 2005 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som sa vcera pri praci stretla s menom Zsiga Elvis.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2005 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co tak dve dcerenky Megane a Mercedes .. k tomu nejaky syncek Mondeo, hotovy autopark :grinning: :grinning:
26. aug 2005 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je celkom zaujimave Pikha :grinning:
26. aug 2005 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja s mojou polovickou sme chceli najprv Deana a Daniel, aby sa volali po nas, ale teraz sa nam uz paci, Timea, Sofia, Karin, a pre chlapceka sa mne strasne paci Dominik, Sebastian, no neviem,, uvidime az ked to bude uz iste vybrat si jedno
3. sep 2005 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: tak my ešte dieťatko nečakáme, zato chlapčenské meno je už isté, nech má tato radosť :grinning: Ivan Albert tak a je to, no čo poviete? to ako princ :grinning: ja som bola najprv zhrozená, že chlapca ani nechcem v budúcnosti :grinning: , ale už sa mi to celkom dostáva do ucha aj k priezvisku sa to hodí, lebo v ich rodine sa vyskytol aj Ivan a aj Albert :grinning: a dievčenské meno je neisté, veľmi sa mi páči Barbora, takému šibalskému dievčatku sa to veľmi hodí, ako našej malej :grinning: ,ale to už v rodine je, ale určite to bude nejaké meno, čo je v kalendári :slight_smile:
7. okt 2005 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok