• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
ahojte pridám sa ak môžem, my máme Mirka po tatovi , teraz ak to bude chlapec by som chcela Maximilián alebo Marko ak bi to bola dievčatko tak Viktória,Veronika alebo Lujza.......
17. jan 2009 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, my máme Nenelu, Nika, Maxima :slight_smile:
17. jan 2009 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa páči MATHIAS....mám krsniatko a pre ňu som navrhla meno SÁRA, ktoré sa ujalo :grinning: a mne sa ešte páči DOROTKA, MATILDA, GEMMA, BIANCA....táááákže ked budeme mať piate dievča v rodine, budem vyberať meno veľmi dlho hihi :sunglasses:
17. jan 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja osobne nemusim kombinaciu zahranicneho mena a slovenskeho priezviska.Napr. Sofia Mrkvickova alebo Sebastian Kolesar....a pod.neviem, ci by sa vam pacila takato divoka kombinacia.Ved v slovenskom kalendari je vela peknych mien.Osobne by som sa vzila do koze dietata,ci by sa tak chcelo volat.
17. jan 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mne sa páči tiež vela zahraničných ale naozaj to je smiešne v kombinácií s našimi priezviskami :o) My sme si vybrali pre dievčatko Natálka a keď bude chlapček tak bude Ľuboško
18. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
by ste sa cudovali kolko nasich mien vlastne nie je nasich vacsina.taka Katarina a Jakub- zidovske a tak by som mohla pokracovat, ale kazdemu podla gusta.prezrite si knihu mien a odkial pochadzaju, budete prakvapene :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

my sme si prvú polovicu tehotenstva mysleli, že to bude RIŠKO :slight_smile:, ale pán doktor povedal, že dievčatko, tak to bude ALENKA :slight_smile: A veľmi sa na ňu tešíme.
18. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jakub..a pre dievcatko nemam...chcem sa nechat prekvapit co to bude..ak dievcatko tak pohoriim...
18. jan 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, včera som zazrela v jednom časopise meno Damien :dizzy_face: a veľmi sa mi zapáčilo, už som začala "lámať" môjho drahého.. Doteraz sme boli pri mene Daniel, aj keď ja som ešte nebola na 100% rozhodnutá (z dôvodu, že sa mi nepáči, keď ho volajú Daňo). Ale teraz zas rozmýšľam, ako ináč sa dá volať Damien? Nemáte nejaké nápady? Damienko je pekné, ale niečo kratšie by som chcela.. Dami sa mi zdá divné :unamused:
18. jan 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked budem mat raz.. a to dufam ze coskoro dievcatko tak bude zara.v hre bola velmi dlho nina.. ale u nas je kazda nina... a syn bude oliver.. v hre bol max a alex...
18. jan 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My budeme mat Natalku a ak bude chlapec tak Adam, ale rozmyslali sme aj nad menom Lukas.
19. jan 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bastika. meno katarina pochadza z Grecka a znamena "moralna, cista". neviem o tom, ze by bolo zidovske... :confused: viem to, lebo aj ja sa tak volam.
19. jan 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis aj ja som Katarina a vidis ze nie je slovenske :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veronika - Damik. :grinning: :wink:
19. jan 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo, díky mrka :grinning: Už mi v inej téme poradili, že Damko..ale aj Damík je zlatučké :dizzy_face:
19. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Ja už mám malú Vanesku .A pre chlapčeka by som dala Adamko. :slight_smile:
19. jan 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co hovorite na Lilien
19. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilien je super.. ale zalezi aj od priezviska.. lebo lilien meszarosova je velmi odveci.. jak z ciganskej osady co telenovely kukaju...
20. jan 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mi máme Celestínku a teraz sa už nevieme dočkať Carolinky. Inak prvá mala byť Selesta.
20. jan 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...ja som uz pomaly v 7.mesiaci a meno uz mam vybrate...cakam dievcatko a vybrali sme zahranicne meno
Jessica...mali sme aj slovenske Viktoria ale nejak stoho zyslo..aj tak neviem ake meno bude mat,lebo kazdu chvilu je
ine..poradte mi...dajte mi nejake typy na moju mailovu adresu...
20. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My cakame este neviem co :slight_smile: ale pre chlapceka asi Jakub alebo Samko a ak bude baba tak Alexandra alebo Sofia.
22. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte som tu prvy krat a chcem sa tiez zapojit .my mame vybrate mena Alex a Tamara
22. jan 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam sa este donedavna pacilo meno "Natalka", ale odkedy sem chodim, zistujem, ze skoro kazde dievcatko, ktore sa dnes narodi, pomenuju menom Natalka, az sa mi to prestava pacit... uvazujem nad meno Nikol, Niki... zacina sa mi pacit... potom aj Domiika, Karolina... no a pre chlapca neviem... asi preto, ze stale verim, ze cakam dievcatko... zatial premyslam o nasom babatku ako o dievcatku a hovorim o babatku len ako o nej... :grinning:
23. jan 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, mojmu manzelovi sa strasne paci meno Rafael, ale ja som nie prave najstastnejsia z toho mena a tak som ho dokazala prehovorit, ze babu dame 2 mena - David Rafael, ale neviem... Ako vam to zneje?
25. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to krasne meno
26. jan 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A aka bude zdrobnenia od Rafaela? Inak je to pekne meno, naozaj.
26. jan 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiert, no ak nebude mať priezvisko Rafaj :grinning:
Inak sa mi Rafael páči :wink:
26. jan 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiert, mne osobne sa meno Rafael nepaci, ale v tej kombinacii David Rafael to nie je take zle... :slight_smile:
26. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jej, dakujem vam vsetkym velmi pekne za reakcie :slight_smile:
26. jan 2009 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak sa pridam k vam
no ja som v 6mesiaci vraj je to dievcatko ale zatial to nie je iste nakolko prvy ultrazvuk ukazal chlapca :grinning:
takze ak dievcatko rozhodujeme sa medzi Ella alebo Luella
ak chlapec tak Oliver
to len pre inspiraciu
a mozete si vybrat mena ake chcete bez problemov to zapisu, staci internetovu stranku kde ste to nasli
26. jan 2009 o 16:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok