• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
ahojte mamičky,ja som mala tiež problém vybrať meno pre našu očakávanú dcérku, mala som vybraté Laura, Zina, Vanda, ale nakoniec som to nechala na manžela, takže bude to Nella.Len jedno mi na tom nesedí, že to nie je v slovenskom kalendári, ale počula som, že sa dá o zápis do kalendára požiadať.Neviete niekto cez aký inštitút to treba žiadať?Ďakujem za rady.
4. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!sice este babatko necakam, ale u mna je to pre chlapca jasne - OLIVER!!! emoticon emoticon emoticon
6. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.My sa tiez sice uz 3 rok a 2 mesiac snazime ale nase mena su jednoznacne chlapec uz na 100% Simon Stanislav a dievca este rozhodujeme niekedy medzi Amalia,Saskia a najnovsie sa mi paci Melissa.Tak uvidime.
6. nov 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ja som este len v 12 tyzdni a neviem ci to bude chlapec alebo dievca ale chlapec bbude Jakub to vybral manzel a dievcatko bude Timea a to som vybrala ja...
11. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my cakame dievcatko Lauru a keby bol chlapec tak Misko emoticon
11. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dominika alebo Jakub emoticon
11. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon Tak my sa chceme nechať prekvapiť, čo sme zamiešali... emoticon emoticon
....dievčenské máme vyriešené, Veronika, to sa nám páčilo odzačiatku čo sa poznáme a to aj bude
.... ale problém máme s chlapčenskými menami, hruuza emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ...skoro nič sa nám nepáči...momentálne vedú Alex alebo Tobias, čo poviete..ale priezvisko je Zaťko..už začíname byť zúfalí, poradte..nechceme Maťko, Kubko a pod..
21. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my budeme mat na 85% dievcatko Viktoriu ale mame vymyslene aj pre chlapceka a to Erik
21. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My cakame dvojicky. A manzel ma jednoznacne meno pre dievca - Daniela a mne sa paci k tomu chlapec -Dalibor. Obe mena v januari.
22. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak, my ešte nevieme, čo bude, ale strašne chcem Kamilu, Ninu, alebo Šimon a Michal
25. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj Timea je pekne meno.Len v zahranici by s nim mali asi trosku problem emoticon A v poslednej dobe sa stretavam dost casto s ludmi,ktori davaju psom ludske mena.Tymto sme zamietli meno Tobias,lebo sa tak vola jeden yorkshiracik u nas emoticon
8. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak my budeme mať bud Natálku alebo Vanessku.neviete či to ide ked Vanesska neni v kalendári,
9. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatko Heidi a chlapček Filipko emoticon
9. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oliinka- urcite to ide,aj kamoska ma Vanessku,tiez velmi pekne meno.
9. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my čakáme dievčatko-velmi sa mi páčilo meno Nina, ale kedže ma sesternica predbehla a jej dcerka sa tak volá sme sa po dlhom rozmýšlani zhodli na mene Eliška emoticon
9. dec 2009 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcenske meno sa mi paci Lea a chlapcenske Alex emoticon
9. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Liana,Elissa,Laura,Sandra,Olívia,Alexa
Tobias,Michael,Martin
10. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa páči Max a dievčatko Johanka. Problémom je, že manžel sa pozitívne zatiaľ nevyjadril ani k jednému menu emoticon
11. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám Sofiu a Tobiasa, no ale veľmi sa mi páči aj Maxim tak možno do tretice emoticon emoticon
11. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj tehulky nakolko cakam chlapceka tak som mu vybrala meno SEBASTIAN,,,,,je to možno dlhe meno ale velmi sa mi paci.........a pre dievcatko by som dala meno Feliša
12. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!My máme dcérku Lauru - dnes má štvrté narodeniny a v januári čakáme syna Damiána.
12. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mám už od malinka vybrané mená Barbora alebo Nicolas no teraz ako som zistila,že čakám bábo sa mi začalo páčiť aj meno Sofia no možno sa to ešte 100x zmení uvidíme emoticon
12. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my máme doma syna Erika (13), dcérku Sofiu (9) a v apríli k nám pribudne Leo alebo Nicolas. emoticon no a ešte máme doma kocúra perského a ten sa volá Max
13. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
tak my zatial mame vybrate Laura, Samuel alebo Nicolas
ale este to nie je iste
a jedno dieta stvornohe mame, menom Mio emoticon emoticon
13. dec 2009 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja mam prvu dcerku Nelly a teraz som taka nerozhodna ale pravdepodobne Mia emoticon
13. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My máme zatiaľ vybrané: dievčatko Nina a chlapček Martinko. emoticon Nina bola jednoznačná a o chlapčenskom mene sa viac diskutovalo, ale nakoniec to vyhral Maťko, mne sa ešte páčili mená Erik a Patrik, ale mangel to zamietol. emoticon emoticon
13. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak,vcera sme boli na 3D a aj ked som si celu dobu mylsela,ze to bude chlapcek,doktorka nam to vyvratila,aj ked na 100 pro to nevedela,lebo tak akcne dieta tam vraj este nemali emoticon Velmi sa mi pacilo Sofia,ale je v tomto roku velmi popularne,tak sme sa predsa len rozhodli pre Timeu.Dobre sa hodi k priezvisku,tak je to vybavena vec.
15. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj
ja som sa dlho nevedela rozhodnut a 20.11 sa narodila Mia Vilma a volam ju jednoducho Mimi emoticon emoticon
15. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prvá bobulka Sophia Andrea, druhá ešte v brušku Miia Ema emoticon
15. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš