Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

nnelca
4. nov 2009

ahojte mamičky,ja som mala tiež problém vybrať meno pre našu očakávanú dcérku, mala som vybraté Laura, Zina, Vanda, ale nakoniec som to nechala na manžela, takže bude to Nella.Len jedno mi na tom nesedí, že to nie je v slovenskom kalendári, ale počula som, že sa dá o zápis do kalendára požiadať.Neviete niekto cez aký inštitút to treba žiadať?Ďakujem za rady.

sisisi
6. nov 2009

ahojte!sice este babatko necakam, ale u mna je to pre chlapca jasne - OLIVER!!! 😵 😵 😵

mamartinka
6. nov 2009

Ahojte.My sa tiez sice uz 3 rok a 2 mesiac snazime ale nase mena su jednoznacne chlapec uz na 100% Simon Stanislav a dievca este rozhodujeme niekedy medzi Amalia,Saskia a najnovsie sa mi paci Melissa.Tak uvidime.

kika987
11. nov 2009

ahoj ja som este len v 12 tyzdni a neviem ci to bude chlapec alebo dievca ale chlapec bbude Jakub to vybral manzel a dievcatko bude Timea a to som vybrala ja...

katka22r
11. nov 2009

tak my cakame dievcatko Lauru a keby bol chlapec tak Misko 🙂

katren
11. nov 2009

Dominika alebo Jakub 😀

katherine27
21. nov 2009

🙂 Tak my sa chceme nechať prekvapiť, čo sme zamiešali... 🙂 🙂
....dievčenské máme vyriešené, Veronika, to sa nám páčilo odzačiatku čo sa poznáme a to aj bude
.... ale problém máme s chlapčenskými menami, hruuza 😝 😝 😝 😝 😝 ...skoro nič sa nám nepáči...momentálne vedú Alex alebo Tobias, čo poviete..ale priezvisko je Zaťko..už začíname byť zúfalí, poradte..nechceme Maťko, Kubko a pod..

simusska
21. nov 2009

tak my budeme mat na 85% dievcatko Viktoriu ale mame vymyslene aj pre chlapceka a to Erik

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
murkaa
22. nov 2009

My cakame dvojicky. A manzel ma jednoznacne meno pre dievca - Daniela a mne sa paci k tomu chlapec -Dalibor. Obe mena v januari.

penka
25. nov 2009

tak, my ešte nevieme, čo bude, ale strašne chcem Kamilu, Ninu, alebo Šimon a Michal

erika007
8. dec 2009

Aj Timea je pekne meno.Len v zahranici by s nim mali asi trosku problem 😀 A v poslednej dobe sa stretavam dost casto s ludmi,ktori davaju psom ludske mena.Tymto sme zamietli meno Tobias,lebo sa tak vola jeden yorkshiracik u nas 🙂

oliinka
9. dec 2009

ahojte tak my budeme mať bud Natálku alebo Vanessku.neviete či to ide ked Vanesska neni v kalendári,

bobi3
9. dec 2009

dievčatko Heidi a chlapček Filipko 🙂

erika007
9. dec 2009

oliinka- urcite to ide,aj kamoska ma Vanessku,tiez velmi pekne meno.

zuzul30
9. dec 2009

my čakáme dievčatko-velmi sa mi páčilo meno Nina, ale kedže ma sesternica predbehla a jej dcerka sa tak volá sme sa po dlhom rozmýšlani zhodli na mene Eliška 🙂

pepppe
9. dec 2009

dievcenske meno sa mi paci Lea a chlapcenske Alex 😉

mirrinka
10. dec 2009

Liana,Elissa,Laura,Sandra,Olívia,Alexa
Tobias,Michael,Martin

slovenka262
11. dec 2009

Mne sa páči Max a dievčatko Johanka. Problémom je, že manžel sa pozitívne zatiaľ nevyjadril ani k jednému menu 😀

bobooo
11. dec 2009

ja mám Sofiu a Tobiasa, no ale veľmi sa mi páči aj Maxim tak možno do tretice 😀 😀

natinka228
12. dec 2009

ahoj tehulky nakolko cakam chlapceka tak som mu vybrala meno SEBASTIAN,,,,,je to možno dlhe meno ale velmi sa mi paci.........a pre dievcatko by som dala meno Feliša

marunka71
12. dec 2009

Ahojte!My máme dcérku Lauru - dnes má štvrté narodeniny a v januári čakáme syna Damiána.

juliq101
12. dec 2009

Ja mám už od malinka vybrané mená Barbora alebo Nicolas no teraz ako som zistila,že čakám bábo sa mi začalo páčiť aj meno Sofia no možno sa to ešte 100x zmení uvidíme 🙂

sasurin
13. dec 2009

Ahojte, my máme doma syna Erika (13), dcérku Sofiu (9) a v apríli k nám pribudne Leo alebo Nicolas. 🙂 no a ešte máme doma kocúra perského a ten sa volá Max

lenocka84
13. dec 2009

ahojte
tak my zatial mame vybrate Laura, Samuel alebo Nicolas
ale este to nie je iste
a jedno dieta stvornohe mame, menom Mio 🙂 🙂

loss
13. dec 2009

no ja mam prvu dcerku Nelly a teraz som taka nerozhodna ale pravdepodobne Mia 😵

jaruska8
13. dec 2009

My máme zatiaľ vybrané: dievčatko Nina a chlapček Martinko. 😉 Nina bola jednoznačná a o chlapčenskom mene sa viac diskutovalo, ale nakoniec to vyhral Maťko, mne sa ešte páčili mená Erik a Patrik, ale mangel to zamietol. 😉 😉

erika007
15. dec 2009

Tak,vcera sme boli na 3D a aj ked som si celu dobu mylsela,ze to bude chlapcek,doktorka nam to vyvratila,aj ked na 100 pro to nevedela,lebo tak akcne dieta tam vraj este nemali 😀 Velmi sa mi pacilo Sofia,ale je v tomto roku velmi popularne,tak sme sa predsa len rozhodli pre Timeu.Dobre sa hodi k priezvisku,tak je to vybavena vec.

slovakia13
15. dec 2009

ahoj
ja som sa dlho nevedela rozhodnut a 20.11 sa narodila Mia Vilma a volam ju jednoducho Mimi 😉 😵

anndrea
15. dec 2009

Prvá bobulka Sophia Andrea, druhá ešte v brušku Miia Ema 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre