• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

13. septembra 2016 
Este nevieme co budeme mat lebo babo sa s nami hra,ale mena uz mame vybrane. Bude to Timotej alebo Timea. emoticon
26. sep 2010 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkadanko kasli na ostatnych je to tvoje dietatko ty mas najvacsie pravo rozhodnut aj mne takto kafrali do miena pre 1dieta a zhnusili mi vela mien nakoniec ked som cakala 2 tak uz som nikomu nepovedala ako sa bude volat vsetci sa to dozvedeli az ked bol maly na svete takze ja mam zle skusenosti s prezradenim mena dopredu
26. sep 2010 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, teraz som objavila tuto temu, akurat mi padla vhod....pretože - čakáme asi dievčatko, no a mali sme vybraté Nela, ale mne sa ajtak páči viac mien, a mám z toho normálne dilemu teraz, ved meno je navždy a chcem dať pekné a byť s tým spokojná...páči sa mi ešte: Ema, Viktoria, Natalia..... (keby to bol predsa chlapec, tak by bol po tatovi emoticon ) ....hm, poradte, ktoré sa vám zdá naj? emoticon
26. sep 2010 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana_m tak mne sa najviac paci Ema potom Nela tie ostatne nie moc
26. sep 2010 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katecameron dakujem,mas pravdu.ja sa uz radit s nikym nebudem lebo to vsetko skonci len zrusenim mojich tuzieb. a ako sa volaju tvoje deticky?
26. sep 2010 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkadanko Adrianka Marek Viliam sa volaju ale strasne som chcela Daniela alebo Andreja syna a kedze svokrovci tieto mena neznasaju furt rypali domna ze take otrasne mena ich vnukovi nemozem dat az mi to uplne sprotivili ale to som nevedela ze sa mi narodi dcera takze nakoniec to nebol Daniel ale Adrianka aj na to meno pindali ale zvykli si aj u vas si zvyknu uvidis zozaciatku mozno budu mat narazky ale hned ich uzemni aby vedeli ze nemaju pravo oni si svoje deti pomenovali podla toho ako chceli tak nech aj tebe daju tu sancu drzim palce emoticon
26. sep 2010 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkadanko a ozaj mne sa najviac z tych tvojich paci Sofia emoticon
26. sep 2010 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme strasne chceli spojenie mien Alexandra Nela,ale cakame chlapciatko:o) mne sa paci Tadeas ale tatinovi nie,tak bude Tomasko po nom...paci sa mi aj to ale predsa Tadeasko ma cosi viac do seba emoticon
26. sep 2010 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katecameron hej ne u mna bolo toto meno na prvom mieste.vzdy som hovorila ze ked raz budem mat dievcatko ze chcem sofinku emoticon
26. sep 2010 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkadanko ja som tiez takto prisahala ze ked budem mat syna urcite bude Daniel a druhy Andrej ale vidis mam Mareka a Vilka
26. sep 2010 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katecameron dakujem za nazor emoticon aj mne sa asi z tych naj paci Emka, no uvidime, ked sa narodi a prvykrat ju uvidim ,myslim ze budem vediet ake meno emoticon
26. sep 2010 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana_m mne sa zas velmi nepaci Viktoria, ale Ema, Nela a Natalia su pekne emoticon
26. sep 2010 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mysenac dakujem emoticon no ja by som najradšej všetky dala emoticon ale nie, spolieham sa na ten prvy pohlad, ked mi ukazali maleho tak to bol taky instinkt, dufam ze aj teraz tak bude emoticon
26. sep 2010 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkadanko mne sa pacia mena co mas vybrate - asi najviac Natalka emoticon Mam pocit, ze teraz sa kazde druhe dievcatko vola Sofia, ale ked sa ti to paci, preco nie. My mame pre chlapca vybrate Jakub a tych je tiez v poslednych rokoch viac ako dost. emoticon Ale paci sa nam a to je hlavne
26. sep 2010 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana_m urcite, ked babo prvykrat uvidis, budes vediet, ktore vybrat emoticon
26. sep 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mysenac ahoj dakujem za radu a tebe uz coskoro sa narodi chlapcek .to je krasne uz len 10 dni mas do porodu ja sa uz neviem dockat mojej princeznicky a mam pred sebou 3 mesiace do porodu emoticon
27. sep 2010 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkadanko u nas to zatial vyzera na dievcatko - podla ultrazvuku, takze zrejme bude Kristinka, ale ja hovorim, ze iste to bude az ked sa to narodi...navyse mi kazdy hovori, ze mam brusko ako byva pri chlapcoch a podobne veci, takze uvidime emoticon zatial to beriem tak 50 na 50
27. sep 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som dnes našla pekné meno Saniya, Sanei len bz sa nam toasi nehodilo
28. sep 2010 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104 Sanei asi ani ako meno neexistuje, to odkiaĺ máš? Sanei býva napr. v Iráne, Iraku možno ako priezvisko, ale ako meno? Pouč nás, odkiaľ je to meno.
28. sep 2010 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@shirley Tvoje krstniatko má krásne a originálne meno
28. sep 2010 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusi26 - pekne mena..richarda mam aj ja,nema take meno vela chlapcov,takze bude to take zaujimave a Liliana je tiez dobre emoticon .Dobry vyber.
29. sep 2010 o 07:46  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maggie2 ja to mam z babynameword.....
29. sep 2010 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104 asi Baby Name World, nie? SANEI tam takisto nefiguruje emoticon
29. sep 2010 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maggie2 ja po anglicky neviem no a čo nie som zato horšia ako ty pani Mgr aj to som napísala zle , že?
29. sep 2010 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
OK píše sa to sanai spokojná ?? a už nemusíš reagovať
29. sep 2010 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no u nas po Neal a Aili to vyzera na Elle pre dievca a Toby pre chlapca + angl. priesvisko
29. sep 2010 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maggie2 jak keby tam boli všetky mená... ja na zoznamy mien používam ako kontrolné meno Avidan emoticon emoticon emoticon emoticon a zatial tie zoznamy mien na nete slabota... skoro nikde nie je...
29. sep 2010 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nela sa paci aj mne ale manzovi nie, tak tam som skoncila. U mna nie je problem nast meno, ale problem je aby sa pacilo aj manzovi
29. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@briketa ahoj, tak u nás je to presne tak isto emoticon Ale oddnes budeme riešiť už len jeden variant - dievčenské emoticon máme to už potvrdené emoticon
29. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka1104 ako čo sa urážaš? Prečo do mňa útočíš? Veď Ty nemáš ohľaduplnosť voči dievčatám tu, čo to potom čítajú, ani si po sebe neskontroluješ čo napíšeš, dávaš tu skomoleniny mien ktoré neexistujú a nakoniec som ešte i ja na vine? Je to fakt smiešne.
29. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš