Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

ktore
30. jan 2012

@terrs moju dcerku prezyvam alzbetka moja kralovna.ELIZBETH je krasne.

terrs
30. jan 2012

@ktore ja mám sestru Alžbetku, čo sa narodila ešte aj v ten istý deň ako britská kráľovná 😀 Takže ju doma volávame sem tam Beba tretia 😀

ktore
30. jan 2012

@terrs jeeej to je pekne...

terrs
30. jan 2012

@ktore aj ja si myslím 🙂

katey
30. jan 2012

@terrs aha, dakujem 🙂 Elizabeta viem ze je, ale to uz sa mi zda take dlhe. potom je este eliska, ale to neni take ze uplne ono 🙂

abbeylee
30. jan 2012

ja som mala tooolko mien krasnych ... ale vsetky sa koncia na -ra ... Tamara, Zara, Wera, Dora, Dara...ale kedze potencionalne priezvisko budem mat na Ra-, strasne blbo to znie pri vyslovovani .... dve RA za sebou .... ☹

majka2000
30. jan 2012

@lenkas jej Lucku a Dávidka máme aj my. 🙂 Pekné mená. Mne sa páčili už vtedy keď som bola 1 x teho. vtedy sme si povedali, že buď Lucka, al. Dávidko. A máme oboch

lucinka1104
30. jan 2012

ahojte my mame pre chlapca vybrate 4 mená a to bud Alexander, Leonard, Oliver alebo Daniel
a pre dievča tie top je Olívia, potom Nela, Nicole, Silvia alebo Loriana ktoré chlapčenské a ktoré dievčenské sa vam zda byť najlepšie? Prizvisko je Balko

petra0801
30. jan 2012

@lucinka1104 Ahoj.Pre chalana by som dala Alexander Balko,to tak najlešie vyznie 😉 Pre babu by som vybrala bud Silvia Balková al. Nela Balková. 🙂

lucinka1104
30. jan 2012

Alexandra sme vybrali aj mi ako prvého a u dievčatka Olivia ale Pači sa mi aj Nela a Silvia tak neviem chlapec je už istý a dievčatko ešťe daky názor???

petra0801
30. jan 2012

Ahojte..Tak my máme s drahým vybraté tieto mená:Chlapčenské bud Adam al. Tomáš,pre Dievčatko: Janka po priatelovej mame a ja by som chcela ešte Viktoria al. Lea 😀

petra0801
30. jan 2012

@lucinka1104 No ja by som dala tie dve a nad nimi by som uvažovala.Ale je tých dievčenských mien strašne veľa na výber.. 😀

lucinka1104
1. feb 2012

@abbeylee nahodou Barbora Rakovska je tiež ra - Ra a neznie to zle Tamara a Zara je pekné
a ešťe ma napadlo Sebastián Balko , Adrián Balko alebo Alexander Balko z týchto vyznie ktoré naj ????

timotej
1. feb 2012

@lucinka1104 Alexander Balko pokial sa mu bude hovoriť Alex

zu2za3na
1. feb 2012

konečne Vám môžem s istotou povedať, že čakáme chlapčeka 🙂 bude sa volať Adriánko, pre dievčatko sme mali vybraté meno Tamarka

zu2za3na
1. feb 2012

@lucinka1104 chlapček určite Oliver,dievčatko Nela alebo Silvia

zu2za3na
1. feb 2012

@abbeylee podľa mňa to neznie blbo... napr. Dara Ragulská, Tamara Rakovská...v pohode to vyznie dve RA za sebou

zu2za3na
1. feb 2012

@majka2000 mne sa tiež najprv páčil Dávidko ale priateľovi sa nepáčilo to meno

lucinka1104
1. feb 2012

@timotej hovorili by sme mu Alex to je jasné

a prečo nie Olívia len sa pýtam zaujíma ma Váš názor

lenkacka
1. feb 2012

@lucinka1104 my máme Silviu.Ja som mala vybrané chlap. mená : Adam,Alex,Dávid. Mne sa páčilo meno Sára ,ale ocko chcel veľmi Silviu.Mne sa to meno skor vobec nepáčilo,ale teraz si už neviem vobec iné meno pre drobca predstaviť-proste sa k nej hodí.Voláme ju Silvinka.

lucinka1104
1. feb 2012

@lenkacka ja sa snažím vybrať také meno, že ja volam často deti skratkami Luky a Timi aby sa aj to tretie hodilo čiže ako Nikolka- Niky, Silvinka- Sisi, Nelinka-Nely, Olívia-Oli - Livi....a z týchto si fakt neviem vybrať ja mam kopec času ale ako sa poznám ak si teraz nevyberem budem rozmýšlať a trapi sa nad tým celé tehu.....

lenkacka
1. feb 2012

@lucinka1104 aj my našu voláme Sisi .My budeme chcieť druhé bábo a tiež neviem,aké meno by som teraz dala. Chlapčenské asi Alex ,ale dievčenské nevieeeem. Elisabeth je pekne

lenkacka
1. feb 2012

@lucinka1104 a máme rovnako staré baby 😉

lucinka1104
1. feb 2012

@lenkacka Elisabeth sa aj mne pači mne sa ich pači strašne veľa aj to by šlo Eli....ale Elisabetka to znie fakt strašne mne sa aj ta Lori, Lorianka páči ešťe aj Leonie, alebo Emily pre mna je to ťažký výber nie každá sa nad tým tak trapi ako ja

salma22
1. feb 2012

@timotej mozte dat len Alex ci...?

lenkacka
1. feb 2012

@lucinka1104 no mne sa viacej páčia chlapčenské mená ako dievčenské.Ak druhé bude opäť baba-budem dlho premyšľať.Tak určite by som nevolala malú Elizabetka ,ale Eli.A čakáte už druhé?

lucinka1104
1. feb 2012

@lenkacka tretie ale sme len v 4 tt v piatok amm dostať mrchu tak nechcem nič zakríknuť len tak potichučky lebo už 2 krát som minulý rok potratila prave v 6 tt

lenkacka
1. feb 2012

@lucinka1104 juuuj to ma naozaj mrzííííi ☹ ´.Držím palce,aby to tentokrát vyšlo.

lucinka1104
1. feb 2012

@lenkacka dakujem a tebe sa teda aké chlapčenské pačia?

lenkacka
1. feb 2012

@lucinka1104 ako som už skor písala.Vyhráva Alex,Adamko a Tebe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre