Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

eriqe
29. jún 2006

tak sa ku vam pridam s cudnymi menami asi najzvlastnejsie ake som do teraz pocula ma moja stara mama - vola sa Eudoxia

rebeka
29. jún 2006

Mne sa strasne paci meno Genoveva! 🙂 na tych starych menach nieco bude..

rebeka
29. jún 2006

pre pana krala! kto da svojmu synovi meno Penis??? To je strasne. 😨 Ubohe dieta....

zuzula
29. jún 2006

Sarantungalag - ja umrem 😀 😀

rebeka
29. jún 2006

... dufam, ze to tam je len ako nejapny zart..... 😖

lisa111
29. jún 2006

Rebeka, ako zdrobneninu od Genovevy používajú Féfka, akože teta Féfka... 😎Podla mna je tos skomolenina po nejakej francúzskej svätej.... 😎

pikha
29. jún 2006

Penis?? a to je kde preboha 😕 😅

rebeka
29. jún 2006

http://www.sined.sk/meno/index.php?file=show_st... medzi chlapcami ze 11x ...

lisa: Genoveva tusim bola nejaka svata.. ale na fefku by som to neskratila 😀

pikha
29. jún 2006

Penis 😨 a fakt je tam!! 😅

lisa111
29. jún 2006

Keďže je to asi 80 ročná pani, myslím že je to dokomolené ešte aj s maďarčinou... 😎 Všetko dokopy a toto z toho vznikne....

rebeka
29. jún 2006

lisa: no, hlavne, ze tvoja babicka neprotestuje. 😉 😎

lisa111
29. jún 2006

Nie je to moja babička. Moje babičky majú úplne normálne mená: Katarína a Mária, to prvé by som si aj vedela predstaviť pre svoje dieťa. Máriu by som nechcela, lebo je hrozne bežné, napríklad my máme v práci z 15 báb 4 Márie... a plus 3 Anny. Preto by som tieto dve mená nedala....

rebeka
29. jún 2006

lisa: moja neterka sa vola Maria Anna 😀

lisa111
29. jún 2006

no super 😀 😀 😀

alexandra
29. jún 2006

Pravoľuba, ako niekto moze nieco take dietatu urobit? 😲

rebeka
29. jún 2006

alex: Tento tyzden som sedela u pedikerky a od kaderniciek vedla sa ozyvalo: Alechandro takto drz hlavicku, alechandro... 😅 AAAAAA! To sme na seba s manzelom pozreli, ze mamicka je asi jasna.. 🙂

nsoci
29. jún 2006

My sme sa zatiaľ "zhodli" na Hanke pre dievča... A chlapec?
Ja som chcela Jána, ale zhodou okolností manželov brat, otec, dedko atď. sú tiež Jánovia, tak sa mi to zdá veľa...
Možno Peter, Ivan, Pavel... najkrajšie meno je asi Martin, ale zasa ako naschvál, môj chlop je Martin... Nemám ja smolu? 😀

zuz11
29. jún 2006

nsoci, aj mne sa paci meno pre babu Lucia ale smola ze ma meniny 13.12. a ja termin 14.12. takze davaj bacha aj na take veci 😉

rebeka
29. jún 2006

Niektori rodicia na tieto veci davaju pozor asi takym stylom, ze dietatu narodenemu na vianoce daju meno Eva alebo Adam 😕

alexandra
29. jún 2006

Vidis, musim overit kedy je Victoria..

laurajana
29. jún 2006

No babenky poradte, chcela som dat syncekovi meno Matias...odradili ma kamošky, ze ho budu volat Matysek a tak podobne, skratka niektore deturence odrastene a najma v skolach...vyhladavaju prezyvku...hm?

madeleine
29. jún 2006

laura: podla mna ho budu volat mato... a na uchylne prezyvky si pride kazde meno a ak nie meno, tak priezvisko, nos, vyska, vaha, farba vlasov... myslim, ze toto by som neriesila... 😉

laurajana
29. jún 2006

ved prave toho isteho nazoru som aj ja made...pretoze je to krasne meno a v Ostrave mame svagrinku, jej kamoska ma Matiasa a volaju ho normalka Mati, Matias, Mato...takze asi pri tom ostaneme a hotovo..."snad mu nebudu ustka odstavat" 🙂

madeleine
29. jún 2006

😀

laurajana
29. jún 2006

uska som myslela ....ale pochopili sme sa 😀

emjee
29. jún 2006

alex viktoria je v maji 😉
my sme mali na skole dve ucky galiny 😀 to sa mi fakt desne nepaci to meno

emjee
29. jún 2006

jo a z tej stranky poznam osobne bereniku a elianu, a viem o jednom maurusovi 😀 a niektore tie mena su podla mna vymyslene, neverim, ze sa niekto vola arsloch 😠 😠 😠

nsoci
29. jún 2006

Emjee ale to je Viktória nie Victoria v máji... 😉

emjee
29. jún 2006

victoria tam bude asi tiez, si myslim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre