Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

bobicek
5. sep 2006

lara, teda vobec ti to nemuselo ist na nervy, je to moje oblubene dievc meno... 😉

bobicek
5. sep 2006

a co si myslite o mene zoe?

ninocka
5. sep 2006

je pekne netypicke

rebeka
5. sep 2006

mne sa tiez len velmi vynimocne stava, ze sa stretnem s nejakou Elenou.. az na to, ze sa tak vola moja teta. Ale to sa neratalo.
Ale vzdy, ked niekde zaznelo Ele.. tak som vedela, ze sa hovori o mne. 🙂

ninocka
5. sep 2006

ale kedze zijem na slovensku asi by som to nedala ale paci sa mi

bybi
5. sep 2006

uz sa tu zoe spominala, mne sa tiez velmi paci 😉

lara1znk
5. sep 2006

Bobicek, dakujem, ja som moje meno velmi dlho neznasala, vlastne cele detstvo. Deti ho komolili ako "kaka" atd.

Zoe je pekne.

bobicek
5. sep 2006

no ja len mam trochu obavy z tych nasich matrik a zas vystat radu niekde na ambasade....no sak sa uvidi🙂

harper
5. sep 2006

My sme sa s manzelom tiez dohodli, ze dame meno ktore este nie je v rodine. Teraz mame malu Anetku, ktora nema meniny v slov. kalen. tak oslavuje spolu s Annou. najprv sme chceli aby to oslavovala podla ceskeho kalendara, ale asi dva tyzdne po porode sme sa dozvedeli, ze tam ma meniny prave v den svojho narodenia a to jej predsa nemozeme spravit 🙂

yesno22
5. sep 2006

Ak to bude chlapec, jednoznacne Jakub...ak dievca, vybera manzel a nema to este ujasnene, ale asi Klara alebo Sofia 🙂

bellasandra
5. sep 2006

U mna to vyhrala Ema a druhe sa mi paci Sarah, takze mala bude Ema Sarah 😀

svetluska.p
5. sep 2006

My sme sa s muzikom rozhodli, ze ak to bude chlapcek bude bud Jakub, al. Juraj. Ak to bude dievcatko, bude al. Nina, al. Natalia 😵 .

alexandra
5. sep 2006

Viete mi poradit ake meno by sa hodilo k Michael a Janiak.. Stale rozmyslam ze dam aj druhe a neviem ake.. 😨

petra24
5. sep 2006

My máme v škôlke Michael Adrián Polešenský

alexandra
5. sep 2006

petra Adrian, Alexander a Gabriel bolo zamietnute 😒

petra24
5. sep 2006

Ale neviem, mne sa tie druhé mená nejak nepáčia.....aj tak tomu Michaelovi hovoríme Michael a žiadny Adrián.....normálne som musela rozmýšľať aké má vlastne to druhé meno....
Ale 100 ludí 100 chutí

ikke
5. sep 2006

naco druhe meno? potom sa ho vsetci budu pytat, ktorym ho maju volat 😕 Michael Janiak je fajn, take "uderne" (sorry, neviem najst lepsi vyraz) 😅 takych vela po svete nebeha 😉 a alex, ako ho vlastne budete volat? celym michael, alebo misko?

petra24
5. sep 2006

My v škôlke ho musíme volať iba MICHAEL....tak si to rodičia praju....žiadny Miško!...... ale je to tak myslím, správne....

ninocka
5. sep 2006

baby neblaznite staci jedno meno

petra24
5. sep 2006

babulky,

ahojte, premýšľajte.....idem pozerať zámenu manželiek... 😀

ninocka
5. sep 2006

neboj vsetky budu intenzivne rozmyslat

ikke
5. sep 2006

he, alex, dala som si toho vasho maleho do guugla a aha: 😀 uz ma aj CV...
http://www.faction18.com/temp/temp.html
dokonca uz aj patent ma:
http://www.freshpatents.com/Michael-Thomas-Jani...
no, pokracovat dlaej radsej nebudem... 😕

ninocka
5. sep 2006

napady budu urcite v noci pribudat

roxy
6. sep 2006

Ja som chcela nejaké netradičné meno ale kedže žijeme na slovensku tak by som chudatku babatku asi len zle spravila. Myslim že Layla alebo Vian by medzi Luckami a Ferkami asi dosť trpeli. Tak som mylslela pre chlapca Adam a dievča Sofia. Ale mužikovi sa pači Filip a Sara. takže sa ešte uvidí. Musím ho nejak spracovať 🙂

alexandra
6. sep 2006

ikke takt o je naozaj dost dobre 😀
myslim ze si to vystihla, je uderne a naviac krasne, aspon teda mne sa paci.. 🙂

Stari rodicia moji ho mozu volat Miško, ti modernejsi dufam Michael, ja s Danielom ho tiez budeme volat celym menom.. Ja tiez nemam rada meno Sasa, alebo Daniel Dano 😠

gabriella2
6. sep 2006

Ja mám dcérku Kristínku a chlapčenské meno sa mi veľmi páči Dávid, Kristián. Ja som za slovenské mená, netradičné veľmi nepreferujem.

gabriella2
6. sep 2006

... a ešte sa mi veľmi páči meno Daniela aj Daniel ale keĎ sa to takto aj volá, žiadny Dano a Dana. Tiež neznášam keď niekto povie malej Kika, Kikinka 😠

lara1znk
6. sep 2006

Ja som taka ista, mne sa paci ked sa deti volaju menom ako im bolo dane, ziadne tie take smiesne zdrobneniny sa mi nepacia.
U nas je normalne davat aj middle names, manzel navrhol pre chlapceka ze dame po jeho otcovi to by bol Christian Peter a pre dievcatko po mojej mamine to by bola Maya Maria. No ja neviem, ja by som najradsej len jedno meno.

tinag
6. sep 2006

Ahojte dievcatka,
ja este neviem, ci to bude chlapcek al. dievcatko. 😒 potesi ma samozrejme jedno aj druhe. ako vidim, vacsine sa paci David. sak je pekne to meno? a Davidovia su pekny chlapci 😉
ak to bude dievcatko, tak 🙂 Timea 🙂
vie mi niekto napisat viac o tomto mene. strasne sa mi paci, no nie je v nasom kalendari.

melory
6. sep 2006

kamaratka ma timeu je to taky chalanisko, ale kocka, oslavuju meniny, opytam sa kedy, ale mam pocit, ze je v kalendary.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre