Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

zuz11
10. okt 2006

zofu, dorotku sme mali zajacov a irmu, agnesu, a podoben rybicky 😀
tiez sa roxy bojim ze by ti ju premenovali na zofiu 🤐

roxy
10. okt 2006

ax jaj tak musim rozmyslat dalej...poradte.
chlapec bude alebo adamko alebo andrej.este sa mi celkom páči oliverko ale nevem ako by sme ho volali.je to dost dlhé...
dievcenské Sara,Adela...hm...

zuz11
10. okt 2006

roxy, oliver je pekne 😉 ale je dolezite aj priezvisko 😀

roxy
10. okt 2006

my máme také "netradičné" prizvysko. Kováč... Oliver Kováč. Čo ja vem? to už radšej Adam.

roxy
10. okt 2006

aha podla tabulky mi vyšlo že bude chlapec...tak nad dievčatkom sa zatial nebudem zaoberat.

janka20
10. okt 2006

Baby co poviete na meno Kevin?
Ked ja to meno zerem, 🤐 co vy na to???

roxy
10. okt 2006

mne sa kevin tiez dost dlho pacilo ale zda sa mi ze sa v poslednom case dost rozmohlo...aj ked asi kazde meno je natom podobne.ak len nechcem nazvat ynka Svetozár 🙂

zuz11
10. okt 2006

mne sa paci aj Michal Kovac 😀

saska73
10. okt 2006

len tak náhodou som sem zablúdila 😉 🙂
roxy Adam Kováč znie lepšie

zuz11
10. okt 2006

janka, no co ja viem mi mame suseda Kevina ale k tomu menu potrebujes mat aj priezvisko a fakt sa to meno dost rozmaha 🤐

roxy
10. okt 2006

aj mne sa zdá že adam znie lepsie.no sak sa uvidí...ako poznám svojho muža hned zruší adama a ženo tráp sa dalej z vymýšlaním...nakonec si ho nazvem jak ja budem cet 😉

expertka8
10. okt 2006

..zdravím 🙂
..ja som mala v práci jedného Olivera Kováča..to bolo ale hyper díte 😀 ...a môj brat sa volá Andrej Kováč 😉

janka20
10. okt 2006

Zijem v zahranici a tu som pocula zaujimave mena ako 😀 Kevin, Daren, Kieran, Willy, Alan, Colin, niektore su pekne ale fakt treba mat priezvisko co poviete na Kevin Latinak?
😒 ked mne by to aj celkom islo dokopy, ci co? 😕

ikke
10. okt 2006

roxy, len pozor s tym menom, lebo zahlasit dieta na matriku musi ist tvoj manzel 😀

mne sa pri kevinovi vzdy vybavi sam doma 😔

roxy
10. okt 2006

ale ten kevin bol zlatý 🙂))
expertka-ak ten malý bude po mužovi tak bude hyperaktíny či sa bude volat Oliver alebo ne 🙂

expertka8
10. okt 2006

..roxy...čo sme si "urobili" to máme 😀
...mali sme aj Kevina..ten sa stále predstavoval..volám sa Kevin...Kevin Costner 😅

lucqa
11. okt 2006

Ahojte, idem sa aj ja pridat k menam, kedze nas sa uz kazdy pyta ake mame vybrane. Mne sa pacia dievcenske Alexandra, Natalia a Nina a chlapcenske Andrej, Peter, Tomas. Len Tomas mi nepresiel, lebo tatino je Tomas 🙂
A kazde meno, ktore vyberieme, tak najdeme niekoho kto sa tak vola a nie je nam sympaticky 😖

arabeska
11. okt 2006

ahojte,co poviete na mena Gabriela alebo Silvia???

bublinkajasminka
11. okt 2006

arabeska - Silvia je moja sestrička a je to pekné meno - voláme ju Sisi

erusik3377
11. okt 2006

🙂 ahojte.ja som tu prvykrat, ako sa va m paci meno NICOLAS?

susy
11. okt 2006

Ahojte,trosku sa k vam vtierknem.Mne sa strasne pacia Lea,Nina,Laura,Viktoria,Tamara a Oliver,Lucas.

sisi1
11. okt 2006

Ahojte, no Silvia je pekne meno 😉 , xi xi. Ale my uvazujeme, kedze sa nechceme mat doma dve nad tymito: Sabina, Karin, Barbora. Ak bude chlapcek bude Timotej.

ninocka
11. okt 2006

timotej je velmi pekne

ikke
11. okt 2006

erusik, mna by zaujimalo, ako si prisla prave k nicolasovi. je to totiz teraz dost caste meno, sa mi zda 😉

bobicek
11. okt 2006

ahoj susy, teda my sme sa este nezacali ani snazilkovat, 😅 ale musim priznat, ze s priatelom mame vybrate meno lea. 🙂 budeme mat dost dlhe priezvisko, tak volime kratke mena. 😎 mooooc dobry vyber 🙂 🙂

shoshana
11. okt 2006

Susy, Laura sa mi tiez velmi paci, je to moje najoblubenejsie. Ale kedze zijeme v zahranici, volali by ju Lora - a to uz nie, nie... takze mozno Lara 😉

bybi
11. okt 2006

shoshana, presne pre ten isty dovod ani my Lauru nechceme. Mojmu drahemu sa to strasne paci, ale tiez sa nam nepaci Lora ☹

shoshana
11. okt 2006

bybi, rozmyslala som nad niejakym poanglictenim tohto mena, aby sa to citalo Laura, nieco ako Laaura(?) 😀

bybi
11. okt 2006

shoshana, nerozmyslala... Tiez sa mi paci aj Lara, ale ja uz mam Ellu. Zahajila som 1tt. Tento mesiac to uz musi vyjst. 😀 Mojmu sa Ella velmi nepaci, ale sak mam este cas ho presvedcit 😵

lyzenka
11. okt 2006

Aj nam sa pacila Ela...... Ela Selecká.... 😀 Ale teraz sa nam paci Adelka.... 😀 i ked este necakame...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre